Αγορα ποδηλατου με πιστωτικη. Βοηθεια στην επιλογη γεωμετριας κουρσας !

4 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
Intake
Εικόνα Intake
Απών/απούσα

Γεια χαρα παιδες ! Γνωριζει κανεις ενα μπορω να χρησιμοποιησω πιστωτικη καρτα για αγορα ποδηλατου με ατοκες δοσεις? 

Βρηκα καποια καταστηματα εδω Ελλαδα στα οποια θα επικοινωνησω για να μαθω περισσοτερες λεπτομερεις ... 

Θα με ενδιεφερε και απο Εξωτερικο. Εχει κανεις αναλογη εμπειρια??

Ειμαι αναμεσα σε race - lightweight-  aero . 

τη θελω για ανηφορες και μεγαλες αποστασεις .

Μπορει καποιος κατοχος να μας πει  τι του αρεσει - τι δε του αρεσει σε αυτες τις γεωμετριες ?

budget : γυρω στο εναμιση χιλιαρικο. 

Ευχαριστω εκ των προτερων !

 

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

ναι μπορείς να αγοράσεις με δόσεις

 

Intake
Εικόνα Intake
Απών/απούσα

Λοιπον μεχρι στιγμης μιλησα με ενα μαγαζι. (οποιος θελει πληροφοριες pm ) . δινει μεχρι 12 ατοκες δοσεις. ( τωρα λογικα στις 12 ατοκες θα πληρωσω το τοκο της τραπεζας.. μολις βγαλω πιστωτικη θα ενημερωσω τι τοκους δινεις στη τραπεζα) 

Μου ειπε οτι με βαση μια νομοθεσια, εαν εισαι ελευθερος επαγγελματιας γλυτωνεις το ΦΠΑ. στα 1000 ευρω κανα 260αρι. Ενδιαφερον αυτο δε το ηξερα.. 

συνεχιζω την ερευνα, δε βιαζομαι ! :D

p_george
Απών/απούσα

Intake wrote:

Γεια χαρα παιδες ! Γνωριζει κανεις ενα μπορω να χρησιμοποιησω πιστωτικη καρτα για αγορα ποδηλατου με ατοκες δοσεις? 
Βρηκα καποια καταστηματα εδω Ελλαδα στα οποια θα επικοινωνησω για να μαθω περισσοτερες λεπτομερεις ... 
Θα με ενδιεφερε και απο Εξωτερικο. Εχει κανεις αναλογη εμπειρια??
Ειμαι αναμεσα σε race - lightweight-  aero . 
τη θελω για ανηφορες και μεγαλες αποστασεις .
Μπορει καποιος κατοχος να μας πει  τι του αρεσει - τι δε του αρεσει σε αυτες τις γεωμετριες ?
budget : γυρω στο εναμιση χιλιαρικο. 
Ευχαριστω εκ των προτερων !
 

Στα χρηματα που διαθετεις θα βρεις σιγουρα αξιολογο ποδηλατο. Θα σου προτεινα να προσεξεις πολυ το μεγεθος και το στησιμο σου πανω στο ποδηλατο κατι που σημαινει οτι καλυτερα θα ηταν εστιασεις στην Ελληνικη αγορα αλλα να αποφυγεις ευκαιριες και καταστηματα που θα σου πουλησουν οτι εχουν. Για το ειδος του ποδηλατου ειναι ατελειωτη η συζητηση και απειρες οι γνωμες.

 

contact