Αφίσες για την Πανελλαδική Ποδηλατοπορεία !!!

6 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
podilat-iss-es
Εικόνα podilat-iss-es
Απών/απούσα

Οι αφίσες και τα φλάιερ της ΠΠ θα βρισκονται στους “Φίλους του Ποδηλάτου” (Επαταχάλκου 3, Θησείο) την Τετάρτη από το απόγευμα και μέχρι αργά το βράδυ. Ελάτε να πάρετε και να κολλήσετε/μοιράσετε στη γειτονιά σας

Παράλληλα στις 8 θα αρχίσει η συνέλευση των ΠΟΔΗΛΑΤ-ισσ-ΩΝ με βασικό θέμα τη διοργάνωση της ΠΠ. Είναι πολλά αυτά που πρέπει να γίνουν (για παράδειγμα http://www.podilates.gr/node/7669) και όσο περισσότεροι τόσο το καλύτερο

Παρακαλώ διαδόστε το όσο μπορείτε. Η ΠΠ είναι υπόθεση όλων μας

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
cdouvis
Απών/απούσα

στην αφισοκόλληση πρέπει να λάβουν μέρος όλοι, ο καθένας απο λίγο, ώστε αυτές οι αφίσες να φτάσουν παντού:

ΠΡΟΣΟΧΗ:

όχι σε τοίχους, κολόνες, κάδους απορριμάτων κλπ

μόνο στην είσοδο του σπιτιού μας, στη δουλειά μας, σε σχολές/σχολεία/φροντιστήρια, σε μαγαζιά, ιδιώς στα ποδηλατάδικα (ζητάμε την άδειά τους φυσικά, κάποια μαγαζιά γενικά δέχονται αφίσες και κάποια όχι), σε καφέ/μπαρ/ταβέρνες, στο γυμναστήριο κλπ

thanar
Απών/απούσα

Έχουμε έναν ποδηλατόδρομο εδώ γύρω με πολύ κόσμο. Τόσο κακό είναι να βάλουμε μερικές στις κολόνες που που διακοσμούν τον ποδηλατόδρομο; Υπόσχομαι πως θα τις ξηλώσω τη μέρα της ποδηλατοπορείας!

cdouvis
Απών/απούσα

αύριο (Παρασκευή) θα είμαι όλη μέρα στο κέντρο της Αθηνας. Όποιος θελει αφίσες/φλάιερ περνάει και του δίνω. Λεπτομέρειες με pm. Θα είμαι όλη μέρα στο ίντερνετ επίσης :)

@thanar
αν το σημειο είναι ελεγχόμενο και θα τις κατεβάσεις τις αφίσες την επομένη της πορείας τότε οκ, θα κάνω τα στραβά μάτια . Πάντως εμένα το όνειρό μου είναι να δω τις αφίσες της ΠΠ ομοιόμορφα σκορπισμένες σε όλη την Αθήνα, με αυξημένη πυκνότητα στα κεντρικά σημεία, και να είναι όλες σε εισόδους σπιτιών & μαγαζιά, κολλημένες από τους ίδιους τους κάτοικους & μαγαζάτορες. Έχουμε δικαίωμα να ονειρευόμαστε, έτσι δεν είναι?

cdouvis
Απών/απούσα

απόψε θα κατέβω στο Θησείο από νωρίς, πριν τις 9:30, για να μοιράσω αφίσες και φλάιερ. Τις αφίσες μπορούμε να τις κάνουμε ρολό και να τις παίρνετε πάνω στον κύλινδρο του ποδηλάτου. Για τα φλάιερ καλό θα είναι να έχετε μια τσάντα

αν δεν κάνει κόπο γράψτε το και στο fb γιατί εγώ δεν μπαίνω ποτέ εκεί

να μη μείνει γειτονιά χωρίς αφίσα!

cdouvis
Απών/απούσα

θα προσπαθω να φέρω αφίσες και το βράδυ στο CMR αλλά δεν είναι 100% βέβαιο

contact