Ερωτηματολόγια για υποψηφιους δημάρχους - ΠΟΔΗΛΑΤισσΕΣ-ΝΟΤΙΑ

27 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
cdouvis
Απών/απούσα

ξέρετε ποια ερωτηματολόγια λέω, τα ερωτηματολόγια για τους υποψήφιους δημάρχους

στα "νότια" που είμαστε και οργανωμένοι καλό θα είναι να πάμε μαζικά να παραδώσουμε τα ερωτηματολόγια. Θα μετρήσει αν εμφανιστεί ένα τσούρμο ποδηλάτες αντί να πάει ένα άτομο μόνο του ή 3-4

προτείνω να μαζευτούμε 1 βραδάκι και να περάσουμε από:
Καλλιθέα
Μοσχάτο-Ταύρο (ενώθηκαν)
Ν.Σμύρνη
Π.Φάληρο
Αγ. Δημήτριο-Δάφνη

επίσης είχα βάλει στο μάτι και τον Άλιμο αλλά τώρα που ενώθηκε με την Αργυρούπολη ίσως είναι καλύτερα να τον αναλάβουν οι Αργυρουπολίτες μιας και είναι ήδη οργανωμένοι. Εδώ που τα λέμε και τα προηγούμενα δεν ξέρω αν θα τα προλάβουμε σε ένα μόνο βράδυ

αν (λέω άν) μαζευτούμε απόψε στις 7.30 στην Καλλιθέα, πλ. Δαβάκη, και αναχωρήσουμε στις 8 αυστηρά πως σας φαίνεται, θα έρθετε? Μην ανησυχείτε για τα ερωτηματολόγια, μέχρι τότε θα είναι έτοιμα

EDIT:
Ανέβασα και το ερωτηματολόγιο. (Είναι διαφορετικό από των ΠΟΔΗΛΑΤισσΩΝ (σκέτο) γιατί το φτιάξαμε χωριστά και μετά δεν προλάβαμε να τα ενώσουμε)

ΣυνημμένοΜέγεθος
PDF icon dimotikes2010.pdf47.71 KB
Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
cdouvis
Απών/απούσα

ο Αγ. Δημήτριος μένει σταθερός και ενώνωνται Δάφνη-Υμηττός. Τέσπα, οτι προλάβουμε. Κι αν οι Αργυρουπολίτες θέλουνε να αναλάβουν κάποιους δήμους μόνοι τους, όσο νωρίτερα μας το πουν τόσο το καλύτερο

poyka
Εικόνα poyka
Απών/απούσα

Εγώ μπορώ από τις έξη καί μισή μέχρι τις εννιά και τέταρτο το βράδυ που έχω να πάρω το μεσαίο παιδί μου από το ποδόσφαιρο.Δεν με πηράζει εαν είναι στην Πλατεία Δαβάκη ή όπου-δήποται αλλού.

thanosman
Απών/απούσα

δεν βαζουμε και την γλυδαδα μεσα...?

cdouvis
Απών/απούσα

ήλπιζα οτι θα πάμε ολόκληρο πλήθος. Που είστε ρε παιδιά? Βόλτα είναι κι αυτή, πετάλι θα πατήσετε, καινούρια μέρη θα δείτε. Και για μπόνους θα έχει και κάποιο σκοπό

@thanosman
καλή η Γλυφάδα αλλά όχι για μας, όχι για μένα πάντως, είμαι πολυ μακριά. Ξεκίνα ένα μάζεμα σε εκείνα τα μέρη

MummRa
Απών/απούσα

Gia poia mera milame ????

cdouvis
Απών/απούσα

το προτιμώ από αύριο. Την Τετάρτη πάλι φοβάμαι μηπως μας τα χαλάσει ο καιρός

και γενικά όσο πιο γρήγορα κάνουμε τόσο περισσότερες ελπίδες έχουμε να λάβουμε απαντήσεις

Columbus discov...
Εικόνα Columbus discovers Cro-moly
Απών/απούσα

...θα γινει σημερα?
Αν ναι, τι ωρα ακριβως?

poyka
Εικόνα poyka
Απών/απούσα

Κανόνισα να μου κάνει άλλος(σ..) τα δρομολόγια μου και μπορώ να έρθω στην Πλατεία Δαβάκη οκτώ παρά δέκα.Να έρθω τελικά?

cdouvis
Απών/απούσα

η συμμετοχή είναι θλιβερή. Μου φαίνεται ότι προτιμώ να το αφήσουμε για αύριο

και βλέπουμε...

poyka
Εικόνα poyka
Απών/απούσα

Μαζευώμαστε τέσσερα άτομα σαν αντιπροσωπεία?Μια χαρά θα είναι.

velamos18
Εικόνα velamos18
Απών/απούσα

Το ερωτηματολόγιο αναρτήθηκε, ώρα για δράση. Αν συμφωνείτε την Πέμπτη 28/10/2010 στις 17:00 να συναντηθούμε στην εκκλησία του Αγ, Δημητρίου για να επισκευθούμε τους υποψήφιους δημάρχους και να τους επιδώσουμε το ερωτηματολόγιο. Μην ξεχνάτε ότι είναι 9 υποψήφιοι, 30 λεπτά για τον καθένα (με την μετακίνηση) θα χρειαστούμε 4,5 ώρες. Δεν προλαβαίνουμε παρά μόνο ένα δήμο την ημέρα. Σας παρακαλώ στείλτε pm ή τηλεφωνήστε μου στο 2103211237 (ώρες καταστημάτων) για να οργανωθούμε καλλίτερα.
Παναγιώτης

cdouvis
Απών/απούσα

ωραία έγινε κι αυτό. Ανέβασα το ερωτηματολόγιο (πάνω, στο πρώτο ποστ)

τώρα δεν μας παίρνει για άλλη αναβολή, θα τα πάω αύριο ακόμα κι όποιος έρθει. Θα είμαι:

Καλλιθέα, πλ. Δαβάκη
αύριο Τρίτη, 19:30

(αναχώρηση στις 8 αυστηρά)

θα περάσουμε από τους υποψηφίους
Καλλιθέας
Ταύρου-Μοσχάτου
Π.Φαλήρου
Ν.Σμύρνης

και όπου αλλού προλάβουμε

αν μπορεί κάποιο άλλο τσούρμο να καλύψει τον Αγ. Δημήτριο ή κι ακόμα περισσότερους δήμους τόσο το καλύτερο

μόνο παιδιά προσέξτε: κυκλοφορούν 2 ερωτηματολόγια. Διαλέξτε όποιο θέλετε αλλά φροντίστε σε κάθε δήμο να πάρουν το ίδιο όλοι οι υποψήφιοι για να μπορούμε να συγκρίνουμε τις απαντήσεις τους. Φυσικά εμείς που κάναμε τόσο κόπο να φτιάξουμε το δικό μας θα δώσουμε το δικό μας :)

msg
Εικόνα msg
Απών/απούσα

εγω μπορω για δάφνη αύριο ή πέμπτη

cdouvis
Απών/απούσα

hello? Υπάρχει κανείς? Καλλιθέα απόψε στις 7.30 λέγω, αναχώρηση στις 8 αυστηρά. Μ'ακούει κανείς?

δείτε το σαν μια πορεία. Μόνο που αντί να κάνουμε την πορεία και να ελπίζουμε οτι θα μας δούνε οι ιθύνοντες θα την κάνουμε και θα ξέρουμε ότι θα μας δούνε

gs@podilates.gr
Απών/απούσα

dilono kai ego diathesimotita gia voitheia apla logo douleias meta tiw 19.30

MummRa
Απών/απούσα

.. na eimai ekei stis 8 to argotero. Elpizo na min piksei i ethiki sto katevasma

thanosman
Απών/απούσα

cdouvis wrote:

@thanosman
καλή η Γλυφάδα αλλά όχι για μας, όχι για μένα πάντως, είμαι πολυ μακριά. Ξεκίνα ένα μάζεμα σε εκείνα τα μέρη

done
http://www.podilates.gr/?q=node/12066

Columbus discov...
Εικόνα Columbus discovers Cro-moly
Απών/απούσα

cdouvis wrote:
hello? Υπάρχει κανείς? Καλλιθέα απόψε στις 7.30 λέγω, αναχώρηση στις 8 αυστηρά. Μ'ακούει κανείς?

δείτε το σαν μια πορεία. Μόνο που αντί να κάνουμε την πορεία και να ελπίζουμε οτι θα μας δούνε οι ιθύνοντες θα την κάνουμε και θα ξέρουμε ότι θα μας δούνε

Ενταξει στις 7:30, αλλα να μην το πολυκαθυστερησουμε, υπαρχουν κι αλλες υποχρεωσεις αργοτερα...

Be-Bop-A-Bike
Εικόνα Be-Bop-A-Bike
Απών/απούσα

Χθες Τρίτη, παρά τη μικρή συμμετοχή, μοιράστηκαν ερωτηματολόγια σε υποψήφιους Καλλιθέας και Ταύρου-Μοσχάτου.

Σήμερα θα περάσουμε από τους υποψηφίους Ν.Σμύρνης και Π.Φαλήρου

Τετάρτη 27/10
Συνάντηση στην κεντρική πλατεία Ν.Σμύρνης
στο "παλούκι" (έναντι AlphaBank)
ώρα 6 μμ
(αναχώρηση στις 6:30 αυστηρά)

Manty
Απών/απούσα

Μπράβο σας!!!!!
Αν και απών, σας συγχαίρω για την ιδέα!
Χωρίς ποδηλατικό "σινιάλο", ούτε μία ψήφος.
Βέβαια καλύτερα απ'όλα, θα ήταν να αναδεικνύονταν υποψήφιοι που να ήταν και οι ίδιοι ποδηλάτες.
Γιάννης Μαυρογιώργης
Δημότης Ταύρου

poyka
Εικόνα poyka
Απών/απούσα

Δημότες ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ενωμμένοι στο μέλλον κερδισμένοι...

cdouvis
Απών/απούσα

αν και για την τιμή των όπλων 2 ήρωες έδωσαν το παρών δεν ασχοληθήκαμε με το μοίρασμα ερωτηματολογίων. Το αφήσαμε για αύριο που θα έχει καλύτερο καιρό και ευελπιστούμε ότι θα είμαστε μπούγιο. Ραντεβού λοιπόν

Πέμπτη 28 Οκτώβρη, 6μμ
πλ. Ν.Σμύρνης, στο παλούκι

για να πούμε το μεγάλο ΟΧΙ στην έλλειψη ποδηλατικών υποδομών και γενικά στην υποβάθμιση της ποιότητας ζωής μας σ'αυτή την &^%$#& πόλη

Θα δώσουμε ερωτηματολόγια σίγουρα στους υποψηφίους Ν.Σμύρνης και Π.Φαλήρου. Αν περισσέψει χρόνος ίσως μπορούμε να συνεχίσουμε και παραδίπλα, το συζητάμε επιτόπου

alexbike777
Εικόνα alexbike777
Απών/απούσα

τα ερωτηματολογια μοιραστηκαν στον αγιο δημητριο

συμμετειχαν περιπου 14 ποδηλατες -->λαθος! περιπου 20..
ημερομηνια παραδοσης πεμπτη 28/10/10

cdouvis
Απών/απούσα

καλύφθηκαν και Ν.Σμύρνη-Π.Φάληρο

μπράβο στον Αγ.Δημητριο, αυτό θα πει συμμετοχή, εμείς μόνο 4 και να καίνε ήμασταν :P

velamos18
Εικόνα velamos18
Απών/απούσα

cdouvis wrote:
καλύφθηκαν και Ν.Σμύρνη-Π.Φάληρο

μπράβο στον Αγ.Δημητριο, αυτό θα πει συμμετοχή, εμείς μόνο 4 και να καίνε ήμασταν :P


ριξε μια ματια

jeanmarat
Απών/απούσα

λαθος

contact