Βιβλίο: Χάρτινα Ποδήλατα - Κυκλοφόρησε!

39 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
Kwstis34
Εικόνα Kwstis34
Απών/απούσα

Το έκανα Πρωτοχρονιάτικο Δώρο σε 4 φίλους...

Όσο για μένα, ήταν το δικό μου δώρο και αυτές τις πρώτες μέρες του έτους είναι το νανούρισμά μου.

Θέλω να πω ένα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλους όσους έχουν βάλει το χεράκι τους για να κυκλοφορήσει το βιβλιαράκι αυτό, και ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους Alepouda, Fantasmamore, morfeas, ofios, richardos και vang, οι οποίοι μας "ανεβάζουν" στα ποδήλατα να ταξιδέψουμε, ακόμη κ όταν είμαστε χωμένοι κάτω απ τις κουβέρτες...

nikomat
Εικόνα nikomat
Απών/απούσα

Το παρήγγειλα και μου το έφερε το βιβλιοπωλείο της γειτονιάς μου παραμονές Πρωτοχρονιάς. Το τελείωσα χθές το βράδυ. Πολύ καλύτερο από αυτό που περίμενα. Οι περισσότερες ιστορίες μου άρεσαν πολύ, κάποιες άλλες πραγματικά με ταξίδεψαν και με συγκίνησαν και 1-2 μόνο μου φάνηκαν αδιάφορες.
Συνολικά πάντως είναι ένα από τα βιβλία που πραγματικά ευχαριστήθηκα και δεν ήθελα να τελειώσουν.
Συγχαρητήρια σε όλους.
Η τιμή επίσης ευχάριστη έκπληξη 5,30€.
Άντε παιδιά και στο επόμενο.

Laou Laou
Εικόνα Laou Laou
Απών/απούσα

Πιστεύω πως πριν κλείσει δίμηνο θα πρέπει να δρομολογηθούν τα επόμενα 3.000 αντίτυπα(λίγα τα 1.500).
Και γιατί θα εξαντληθεί και η επόμενη;
Γιατί λίγα πράγματα σε κάνουν να ανατριχιάζεις μόλις τα παίρνεις στα χέρια σου.
Τέλος θα ήταν πολύ λογικό κατά την γνώμη μου σε κάθε καινούρια έκδοση να περιλαμβάνετε και ένα καινούριο κομμάτι,μια καινούρια ζωγραφιά κάτι ακόμα τέλος πάντων,ένα ακόμα λιθαράκι για κάθε φορά.

fantasmamore
Απών/απούσα

Vlachos wrote:
Αν και η ταπεινοφροσύνη του δεν του επέτρεψε να μου γράψει μιά ιδιόχειρη αφιέρωση...

Ποια ταπεινοφροσύνη παιδί μου, απλά βα-ριέ-ται! Θα τον βάλουμε να υπογράψει με το ζόρι, ακούς εκεί... :)

Laou Laou
Εικόνα Laou Laou
Απών/απούσα

Λόγω της απίστευτα φθηνής τιμής σκεφτόμουν πως θα έπρεπε να δίνω μερικά αντίτυπα σε βιβλιοθήκες,σχολεία και ιδρύματα μα έλα που έχει κακές λεξούλες.
Θέλει σήματακι γονική συναίνεση,έτσι;

bullgr
Απών/απούσα

Προσθέστε και το ISBN στα στοιχεία του βιβλίου...
Βοηθάει πάρα πολύ στο να παραγγείλει κάποιος το βιβλίο από οποιοδήποτε βιβλιοπωλείο όπου και αν βρίσκεται...

Είναι μοναδικός αριθμός και δεν χρειάζονται περαιτέρω εξηγήσεις/διευκρινήσεις (εκδότης, συγγραφέας κλπ) προς τον βιβλιοπώλη.

Το ISBN του βιβλίου είναι:
960-99681-0-4

kastellopower
Απών/απούσα

κάπου κόλλησε στις πλημμύρες του Ρίο αλλά τα κατέφερε και απόψε έφτασε στο μπραζιλιάνικο κεντρικό οροπέδιο το βιβλίο!!!

airpeace79
Εικόνα airpeace79
Απών/απούσα

...........................είχε εκλείψει απο την αγορά.

Αν όχι όσοι δεν έχετε κάποιο αντίτυπο,ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ τώρα

https://www.politeianet.gr/books/9789609968102--oi-ekdoseis-ton-sunadelfon-chartina-podilata-160952

contact