Χαρίζω ποδηλατάκι!

9 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
Anonymous (χωρίς επαλήθευση)

Παίδες, χαρίζω την Ντακότα μου! Είναι ένα ideal trial μαύρο τριανταφυλί Είναι καινούριο αλλά δεν ανταποκρίνεται στις ανάγκες μου. Αν είστε γύρω στα 1.58-1,162 θα είναι καλό. Αν ακόμα ξέρετε κάποια οικογένεια με παιδιά που να το έχει ανάγκη θα χαρώ πολύ να το προσφέρω εκεί. Του έχω βάλει λάστιχα ασφάλτου και πιο μεγάλο γρανάζι, αλλά το πρόβλημα είναι ότι ο γιατρός μου απαγόρευσε να σκύβω! Σε αυτό πρέπει να σκύβω για να φτάσω το τιμόνι, και θα πάρω ένα ποδήλατο πόλης. Θα χαρώ να πέσει η Ντακότα μου σε καλά χέρια, γιατί μοιραστήκαμε μοναδικές στιγμές μαζί αυτούς τους τέσσερεις μήνες που την έχω!

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
strouf
Εικόνα strouf
Απών/απούσα

Καλημέρα. Θα ήθελα την Ντακότα σου για την Ελένη, την μεγαλύτερη κόρη μου. Αυτό το ποδήλατο που της έφτειαξα πρόσφατα δεν την βολεύει,καθώς της είναι μεγάλο...Εγώ με τη σειρά μου θα χαρίσω το περισευούμενο σε άλλον ευτυχή...

strouf
Εικόνα strouf
Απών/απούσα

Το μέιλ μου είναι στρουφ@χοτμειλ.γρ και μπορώ να έρθω να το πάρω από οπουδήποτε

stivi83
Απών/απούσα

Σπευδω κι εγω να εκδηλώσω ενδιαφέρον, αν τυχόν και δεν το πάρει ο στρουμφ (μάλλον απίθανο γιατί ακούγεται καλό ποδηλατάκι). Βασικά για μια φιλη μου το θέλω που της κλέψαν το δικό της και ταιριάζει στο ύψος που λες. Ψαχνω και για μένα που επίσης εχω πέσει θύμα κλοπής, αλλά χρειάζομαι λίγο ψηλότερο. Αφήνω κι ένα ιμειλ μήπως κάτσει τελικά για την Ντακότα σου, ή για κάτι άλλο γιατί ενδιαφερόμαστε και για αγορά (οικονομική πάντα!): st83ef@yahoo.gr

alex
Απών/απούσα

Με ενδιαφέρει κι εμένα....3 μήνες προσπαθώ να πάρω ποδήλατο αλλά ακόμα να μαζέψω τα απαραίτητα.
Μπορείς να δώσεις παραπάνω λεπτομέρεις για το ποδήλατο?

Θα το έχω εγώ με τα 2 αδέρφια μου (4 μας έχουν κλέψει στο παρελθόν).

e-mail επικοινωνιας: zarmdekoup@gmail.com

Nefeli (χωρίς επαλήθευση)

Πολύ-πολύ λυπάμαι αλλα ο strouf μου φάνηκε αποφασισμένος να το πάρει. Αν δεν αρέσει για οποιοδήποτε λόγο στην κόρη του το απόγευμα που θα έρθουνε ενοείται ότι θα σας ενημερώσω! Ευχαριστώ

lyhadj
Εικόνα lyhadj
Απών/απούσα

Εχω διαβάσει τόσα για τη θρυλλική σου Ντακότα που πρέπει να σου πω οτι συγκινήθηκα που την αποχωρίζεσαι...Αλλά είμαι και σίγουρη οτι θα παει σε καλά χέρια..

papppus
Απών/απούσα

kalispera
8a i8ela na rwtisw an to exeis dwsei akomi to podilato
psaxnw meres na dw mipws vrw kanena alla tpt
an den to exeis dwsei akomi kai den exei vre8ei tote se parakalw apantise mou sto mail mou
papppus@hotmail.com
se eyxaristw ek twn proterwn!
ypopsin 8a pesei se kala xeria

Nefeli (χωρίς επαλήθευση)

Κι ήταν μόνον λόγω της μέσης μου, αλλά για κάποιον λόγο ακόμα και για πολύ λίγα λεφτά δεν ήθελα την τελευταία στιγμή να την πουλήσω, αν και το είχα επιχειρησει νωρίτερα! Πάντως την πήρε η κορούλα του strouf και είμαι σύγουρη ότι θα την αγαπήσει και ότι θα γίνουν πολύ καλές φιλενάδες! Είναι πολύ γλυκό κοριτσάκι η Ελενίτσα!