Εκλάπη MTB Field απο Νεα Σμυρνη

4 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
pgetsos
Απών/απούσα

Καλησπερα παιδια!

Προχθες το βραδυ μου εκλεψαν το ποδηλατακι μου απο τη βεραντα, 1ος... καποιος σκαρφαλωσε, λογικα με τη βοηθεια αμαξιου η σκαλας, το πηρε, το πεταξε στα παρτερια απο κατω και εφυγε... Σαν κυριος ομως, με αφησε το ακριβο μου κρανος πανω στο τραπεζι, ενω κατι πραγματα που καλυπταν το ποδηλατο τα εβγαλε και τα ξαναεβαλε μετα πισω! Ο προβληματισμος μου ομως ειναι ΠΩΣ το ηξερε οτι ηταν εκει, αφου ειχα να το κινησω ελεω σχολης αρκετο καιρο, ενω δεν φαινοταν με τιποτα απο το δρομο! Δεν λειπει τιποτα αλλο, ουτε το ποδηλατο της αδελφης μου...

Το ποδηλατο δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο, ειχε και καμια 7ρα χρονια στη πλατη, πιο πολυ συναισθηματικης αξιας+οτι δεν εχω να παρω καινουργιο και κινουμουν αρκετα με αυτο μεχρι προσφατως :(

Δυστυχως η μονη φωτογραφια που εχω δεν πολυφαινεται, ειναι παντως χρωματος μπλε, με διπλη αναρτηση απο τις παλιες με το ελατηριο.... ελπιζω να γινει κατι γιατι το χρειαζομαι πολυ :(

ΣυνημμένοΜέγεθος
Image icon 293631208.jpg128.39 KB
Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
teogaz
Απών/απούσα

Είσαι περιοχή Σκατζουράκη? Προχτές το βράδυ μας έφαγαν 2 ποδήλατα μέσα από την πολυκατοικία... επιδημία έχει πέσει

Roul
Εικόνα Roul
Απών/απούσα

E μάλλον ξέκαναν το Π. Φάληρο και πέρασαν δίπλα.

Στη photo σβήσε το πρόσωπό σου.........

pgetsos
Απών/απούσα

λιγο πιο κατω, προς Μπραχαμι....οργανωμενοι ερχονται οι π^%*τηδες?

δεν ειμαι εγω στην φωτογραφια και αυτη τη στιγμη μου ειναι λιγο δυσκολο :/

contact