ΣΑΒΒΑΤΟ 09/01/2010 brevet (προπονηση)

38 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
orck
Απών/απούσα

Σε ολη την διαδρομη (οταν το γκρουπ συνεχισε με καλο ρυθμο ενω εγω εμεινα αρκετα πισω μεχρι να αποκοπω εντελως) σκεφτομουν να φτιαξουμε μια ομαδα με τον Γιαννη και να την ονομασουμε "GTP Team"
Οποιαδηποτε ομοιοτητα με αλλο παρομοιο ακρονυμιο ειναι τυχαια :)
Το Σαββατο λογικα θα ειμαι μεσα οπου και να πατε.

emfragmatias
Απών/απούσα

Σαββατο 08.00 απο Μαγουλα Ισθμο Μαγουλα
Μπορουν να γινουν και 2 γκρουπακια αν αποφασισουν να ερθουν κι οι γρηγοροι

RockaRolla
Εικόνα RockaRolla
Απών/απούσα

orck wrote:
Σε ολη την διαδρομη (οταν το γκρουπ συνεχισε με καλο ρυθμο ενω εγω εμεινα αρκετα πισω μεχρι να αποκοπω εντελως) σκεφτομουν να φτιαξουμε μια ομαδα με τον Γιαννη και να την ονομασουμε "GTP Team"
Οποιαδηποτε ομοιοτητα με αλλο παρομοιο ακρονυμιο ειναι τυχαια :)
Το Σαββατο λογικα θα ειμαι μεσα οπου και να πατε.

Έχεις μείνει πετσί και κόκκαλο... πως να τραβήξεις στην ανηφόρα??
ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ, και έλα Τετάρτες και όποτε άλλοτε μπορείς να βγαίνεις με παρέα.
Κράτα στρωτό ρυθμό για όσο μεγαλύτερο διάστημα μπορείς....
ΜΕΤΑ δεν θα σκέφτεσαι καν GTP, θα λες GT Team

giannisscott
Απών/απούσα

ολα οκ . ο γιατρος μου ειπε οτι θα σπασω το ποδηλατο !!! για το σαββατο δεν εχω πολυ χρονο .μπορει να κανω μυστικη προπονηση . αναβαση στις κεραιες .

majorakias
Απών/απούσα

giannisscott wrote:
ολα οκ . ο γιατρος μου ειπε οτι θα σπασω το ποδηλατο !!! για το σαββατο δεν εχω πολυ χρονο .μπορει να κανω μυστικη προπονηση . αναβαση στις κεραιες .

Μπορώ Κυριακή αν ενδιαφέρεσαι για κεραίες... Πριν τη Ποδηλατοπορεία και μετά πάμε και εκεί...

majorakias
Απών/απούσα

majorakias wrote:
giannisscott wrote:
ολα οκ . ο γιατρος μου ειπε οτι θα σπασω το ποδηλατο !!! για το σαββατο δεν εχω πολυ χρονο .μπορει να κανω μυστικη προπονηση . αναβαση στις κεραιες .

Μπορώ Κυριακή αν ενδιαφέρεσαι για κεραίες... Πριν τη Ποδηλατοπορεία και μετά πάμε και εκεί...

Δε νομίζω να το κάνουμε.. Μόλις είδα καιρό και θα έχει βροχή.. Και εκτός αυτού θα έχει και 6 βαθμούς... Θα είναι ωραία όμως προπονητήριο, τηλεόραση, κρύο και ιδρώτας!!!

orck
Απών/απούσα

ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

contact