Workhorse Alleycat Race by BONDEX

13 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
Ιάσονας
Εικόνα Ιάσονας
Απών/απούσα

WORKHORSE ALLEYCAT

Μετα από τέσσερα χρόνια δουλειάς στους δρόµους της Αθήνας οι couriers της Bondex αποφάσισαν να σχεδιάσουν ένα alleycat για σένα!

Λίγο πριν φύγεις για διακοπές λοιπόν έχεις την ευκαιρία να µάθεις από πρώτο χέρι τι σηµαίνει να δουλεύεις τους δρόµους της Αθήνας πάνω στο ποδηλατό σου.

Εφτασε η ώρα λοιπόν να µάθουµε όχι µόνο ποιος είναι ο πιο γρήγορος, ο πιο δυνατός ,ο πιο τυχερος ή αυτός που ξέρει την πόλη καλύτερα αλλά ποιος µπορεί να συνδιάσει όλα τα παραπάνω µε αντίπαλο το χρόνο ,το φορτίο και τις εντολές του dispatcher!

Στην δουλειά δεν µπορείς να πεις όχι και κανένας δεν θα σε λυπηθει την ώρα αιχµής!

Γιαυτό πάρε τα καλά σου πόδια,την πιο µεγάλη τσάντα που έχεις,κλειδαριά,χάρτη,κράνος και φώτα. Έλα στην πλατεία συντάγµατος 27/7 στις 18:00

18:15 µε 18:45 µπορείς να γραφτείς και να πάρεις το

µανιφέστο σου και να το µελετήσεις

19:00 πολύ αυστηρά εκκίνηση

Κόστος συµµετοχής 2 ευρώ ο νικητής τα παίρνει όλα!

Στον τερµατισµό αν φτάσεις θα µάθεις τι θα ακολουθήσει.

ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ RACE ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ:

ΚΡΑΝΟΣ

ΦΩΤΑΚΙΑ

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ

ΧΑΡΤΗ

ΤΣΑΝΤΑ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ

2 ΕΥΡΩ

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
olympics
Εικόνα olympics
Απών/απούσα

Τέλειο.

Ο νικητής κερδίζει και θέση εργασίας;

aldro
Απών/απούσα

"Ο φράχτης του Τομ Σωγιερ ή πως θα βρώ χρήματα να πάω διακοπές το γκομενάκι "
Τέλεια φάση : Θα βάλω απλήρωτους & ανασφάλιστους να δουλευουν για μένα ελπίζοντας για πρόσληψη που ποτέ δεν ανέφερα.
Και το καλύτερο ;
Θα πληρώσουν κιόλας !!!
Καλά αν πιάσει λέω να το καθιερώσω ...

Ιάσονας
Εικόνα Ιάσονας
Απών/απούσα

Δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα υποψήφιας θέσης εργασίας καθώς θα υπάρξουν πολλά προβλήματα.

aldro wrote:
Θα βάλω απλήρωτους & ανασφάλιστους να δουλευουν για μένα
....Έ?

Wicca
Απών/απούσα

aldro wrote:
"Ο φράχτης του Τομ Σωγιερ ή πως θα βρώ χρήματα να πάω διακοπές το γκομενάκι "
Τέλεια φάση : Θα βάλω απλήρωτους & ανασφάλιστους να δουλευουν για μένα ελπίζοντας για πρόσληψη που ποτέ δεν ανέφερα.
Και το καλύτερο ;
Θα πληρώσουν κιόλας !!!
Καλά αν πιάσει λέω να το καθιερώσω ...

Καλά ε.... εσύ αδικείσαι. Έπρεπε να σε πάρουν στην Universal να γράφεις σενάρια!

aldro
Απών/απούσα

kktsol
Εικόνα kktsol
Απών/απούσα

Και οικοδομικα υλικα κουβαλησαμε. Και αδειους φακελους. Και φωτακια καψαμε. Και τα ποδια μας καψαμε. Αλλα

Οι στοχοι ηταν

Να καταφερουμε να ειμαστε μεσα στους χρονους και να τερματισουμε. check
Να ειμαστε μεσα στην 50αδα. check

Τωρα στοχος για το επομενο ειναι να ειμαι μπροστα απο τον Ιασωνα (με τιποτα. Σαν να λεμε σουγιαδακι με πολυβολο. Μονο αν βαλω τον Ιασωνα να κανει τα checkpoint δυο φορες.)

Ιάσονας
Εικόνα Ιάσονας
Απών/απούσα
Ntimitris
Απών/απούσα

η μουσικη στην εναρξη του βιντεο ειναι σαν να ξεκιναει τουρκικη σειρα.
Ετοιμαστηκα να δω φερετζε να καβαλα fixακι

Vasscott
Εικόνα Vasscott
Απών/απούσα

Σε αυτό βίντεο δεν υπάρχει καμία παραβίασει κόκκινου σηματοδότη... για να μην πω ότι οι περισσότεροι αν όχι όλοι φοράνε κράνη.
Χάλια.. τώρα τι θα έχουμε να συζητάμε για τα επόμενα 163 posts.

Και τώρα τι θα γένουμε χωρίς βαρβάρους
Οι άνθρωποι αυτοί ήσαν μια κάποια λύσις

kktsol
Εικόνα kktsol
Απών/απούσα

Λειπει η φαση με το περιπολικο που μας "κυνηγαγε", τα "κοκκινα" που λεει ο vascot, η αναβαση στον Λυκαβητο. Γενικως λειπουν πολλα (απο εμενα δειχνει μονο το πιρουνι μου, κατι μου ειπε ο manager οτι δεν τα βρηκαν).

jason πες μας τωρα σοβαρα, ειναι γωστος σου ο καμεραμαν, ετσι???

Η φαση (καταλαβες για ποια μιλαω) ειναι στημενη και καταγγελω οτι εγινε γυρισμα αλλη μερα. Γι'αυτο αργησε να βγει και το βιντεο.

Ιάσονας
Εικόνα Ιάσονας
Απών/απούσα

χαχαχαχαχ

Μα αν παρατηρήσεις μιλάω σε αυτόν που περνάω και του λέω να πάει πιο αργά γιατί με παίρνει η κάμερα

kktsol
Εικόνα kktsol
Απών/απούσα

εκανα την ιδια διαδρομη (κρυφες προπονησεις) με το single αυτη την φορα και τελικα εκανα λιγοτερο χρονο απ'οτι με το fitness. Αν εξαιρεσουμε τον Λυκαβητο που το πηρα στα χερια σε ολο το αλλο πηγαινα πιο γρηγορα. Μπορει ομως μια μικρη διαφορα να ειναι οτι ηξερα την διαδρομη δεν πηγαινα ψαχνωντας.

Παντως η διαφορα μας φαινεται ακριβως εκει που σε δειχνει. Εγω εκει επαιρνα ανασες μετα απο το ανεβασμα της κηφισιας και για να εχω δυναμεις να ανεβω Λυκαβητο.Εσυ δινεις.

contact