Ανελκυστήρας ποδηλάτου με τροχαλίες.

10 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
SteliosEf
Εικόνα SteliosEf
Απών/απούσα

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά και καλά!

Θα ήθελα άν μπορείτε να δείτε το παρακάτω σύστημα ανέλκυσης ποδηλάτου και
άν κάποιος γνωρίζει που θα μπορούσα να το αγοράσω εδώ στην Ελλάδα
θα το εκτιμούσα αφάνταστα (ή άν έχει προσωπική εμπειρία από το σύστημα).

http://www.amazon.com/gp/product/B00006JBL3/?tag=myzonama-20

Το ονομάζουν "Racor PBH-1R Ceiling-Mounted Bike Lift" και είναι ότι πρέπει για εμένα αφού είναι ο καλύτερος τρόπος να εξοικονομήσω λίγο χώρο στην αποθήκη.
Σας ευχαριστώ όλους εκ΄των προτέρων,
Στέλιος.

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
i.alli.ellatha
Εικόνα i.alli.ellatha
Απών/απούσα

Ωραίο για το κάνει κανείς μόνος του... ;-)

SteliosEf
Εικόνα SteliosEf
Απών/απούσα

Δεν κάνει τίποτα.
Το σκέφτηκα και αυτό σαν εναλλακτική μόνο άν δε βρώ πρός αγορά το προϊόν ή το βρώ σε παράλογο κόστος.
Απλά δε ξέρω (ακόμη) που θα προμηθευτώ τα υλικά - πόσο θα κοστίσει τελικά - και προτιμώ να αποφύγω τις πατέντες.

dadaros
Απών/απούσα

καλησπέρα

το έχει πάρει ένας φίλος από ένα ποδηλατάδικο στη Ν Σμύρνη - Ελευθερίου Βενιζέλου ( δυστυχώς δεν θυμάμαι ούτε όνομα - ούτε αριθμό). Είναι όπως ανεβαίνεις προς Πλατεία από Π Φάληρο στο δεξί σου χέρι 2 μαγαζιά το ένα δίπλα στο άλλο, εσύ πας στο πρώτο.
Τιμή γύρω στα 30€

chris_spilios
Απών/απούσα

...απλά θα σου έλεγα να μετρήσεις το χώρο σου πρώτα,να δεις αμα σε βολεύει,αν είναι δηλαδή αρκετά ψηλός ο χώρος σου...
Αν ισχύει και η τιμή των 30 ευρώ ακόμα καλύτερα αν και φαίνεται απλή κατασκεύη για το φτιάξεις και μόνος σου!

SteliosEf
Εικόνα SteliosEf
Απών/απούσα

Κατ΄αρχήν ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
Θα πάω άμεσα να ρωτήσω Νέα Σμύρνη...
Η κατασκευή ναι μέν είναι απλή αλλά δεν ξέρω το κόστος...μήπως ιδιοκατασκευή έρχεται παραπάνω;

Zendog
Εικόνα Zendog
Απών/απούσα

Kali lisi, an thimame kapio fegari ixe feri ke to Lidl kati paromio. Den ine ke idietera diskolo na to ftiaksi aknis monos tou ke na to feri sta prosopika tou metra.

ezrider
Απών/απούσα

έψαχνα για κάτι άλλο και έπεσα πάνω σ'αυτό:

http://www.tsirikosbikes.gr/proddet.asp?id=356

τιμή 50ευρά.....

SteliosEf
Εικόνα SteliosEf
Απών/απούσα

Παιδιά πέρασα από Νέα Σμύρνη την Παρασκευή το απόγευμα όπως είπε ο φίλος Dadaros (ευχαριστώ) και ο άνθρωπος εκεί ο οποίος ήταν ευγενικότατος - άσχετο αλλά οφείλω να το αναφέρω - μου είπε πώς μπορεί να μου το φέρει από Δευτέρα (σήμερα) στην τιμή των 20 ευρώ. Λογικότατη τιμή νομίζω πως είναι.

SteliosEf
Εικόνα SteliosEf
Απών/απούσα

χθές. Τελική τιμή 16 ευρώ - ωραία κατασκευή.

contact