Δοκιμή πριν την αγορά

64 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

.

Wicca
Απών/απούσα

Plannet wrote:
Wicca wrote:

Εσύ δεν γνώριζες καλέ μου τι παίζει με το ασανσερ. Απλά είπες μία πρόταση, που συμπτωματικά έτυχε να με εξυπηρετεί όταν πήγα στο μαγαζί, είδα ότι κανένα γαμημένο ποδήλατο δεν θα μπορούσε να χωρέσει στο γαμημένο ασανσέρ και επιτόπου και επιτούτου πήρα κάτι να με εξυπηρετεί για εκείνη την στιγμή και σε εκείνη την φάση.

τελικά ποιος είναι πιο τυχερός εγώ που έπεσα μέσα
ή εσύ που έπεσα μέσα άσχετα αν το ξερό σου το κεφάλι δεν ακούει

Κοίτα.. και λόττο να παίξεις και να σου κάτσει, δεν σημαίνει ότι αν πεις τα νούμερα σε κάποιον άλλον θα του κάτσει και αυτουνού.

Ήξερες εσύ ότι το ασανσέρ δεν χώραγε το ποδήλατο;; Εδώ δεν το ήξερα ούτε εγώ.. Εσύ απλά πέταξες μία ατάκα εκεί στον σωρό.. Πάρε ένα σπαστό.. έτσι στο ξεκάρφωτο. Παίξε τζόκερ το 15 δηλαδή!

Και εγώ έπαιξα τζόκερ το 15, για άλλους λόγους.. γιατί π.χ ήταν η ημερομηνία γέννησης της γάτας μου, που εσύ δεν ήξερες ότι έχω γάτα..

Αυτό που προσπαθώ να σου πω, είναι ότι είσαι τυχάρπαστος ρε πλανετάκο. Και μάλιστα πιστεύεις ότι αυτό είναι και ο ορισμός της αυθεντίας..

Αμολάς εδώ γενικώς και αορίστως διάφορα, και άμα κάτσει κανένα πετιέσαι και λες.. "Να ρε σεις.. εγώ σας το είπα"..

Άντε τώρα πες μου και τα νούμερα του Τζόκερ. Να δω αν θα πετύχεις μέσα σε αυτά και την ημερομηνία γέννησης του συζύγου!!! ( αλλά δεν ξέρεις αν έχω σύζυγο.. πως να το ξέρεις... )

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

Wicca wrote:

Αυτό που προσπαθώ να σου πω, είναι ότι είσαι τυχάρπαστος ρε πλανετάκο. Και μάλιστα πιστεύεις ότι αυτό είναι και ο ορισμός της αυθεντίας..

Αμολάς εδώ γενικώς και αορίστως διάφορα, και άμα κάτσει κανένα πετιέσαι και λες.. "Να ρε σεις.. εγώ σας το είπα"..


οκ δεκτόν
βρες μου κάπου που πρότεινα κάτι ή που είπα κάτι και με άκουσε ο άλλος και δεν του βγήκε ακριβώς όπως του τα είπα
με τόσο που γράφω
νομίζω θα υπήρχαν λίστες με μαλακίες που έχω πει
αλλά ξέρω και τι λέω
και τι προτείνω
και δυστυχώς για εσένα και ευτυχώς για αυτούς που με ακούν πέφτω πάντα μέσα
εδώ ο άλλος με αποκάλεσε λυσάρι
και δεν το είπε γιατί είμαι τυχάρπαστος
βέβαια μαλακισμένα άτομα σαν και εσένα στο forum παίζουν από παλιά
ο o plannet το λέει για κόντρα
http://www.podilates.gr/node/2721
να για όποιον θέλει να διαβάσει
ένα από τα πιο χαρακτηριστικές κόντρες
και τότε μαλακίες έλεγες και τώρα μαλακίες λες
οπότε άντε στο forum σου να αποδείξεις πως είναι το σωστό το forum

α και για το σπαστό και το ανσασέρ
να πιστεύεις ότι απλά ήταν μια τυχερή πρόβλεψη
αλλά γενικότερα δεν πιστεύω στην τύχη
:D

contact