ΕΚΘΕΣΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟΥ,ΤΡΕΞΙΜΑΤΟΣ,ΟUTDOOR

10 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
chrisvek
Απών/απούσα

Παίδες και πάλι,γειά σας..Απο τις 28μέχρι τις 30/11 πραγματοποιείται στο ΕΚΕΠ στην Μεταμόρφωση η 1η Διεθνής Έκθεση:ΠΟΔΗΛΑΤΟ,ΤΡΕΞΙΜΟ,OUTDOOR.Θα έχει ποδήλατα,αξεσουάρ,εξοπλισμό,προπονητική,σωματεία,τεχνικές οδήγησης,παράλληλες εκδηλώσεις και πολλά ακόμη...Εννοείται οιτ όλοι όσοι αγαπούν το ποδήλατο θα πάνε,απλά έκανα αυτό το πόστ για να πάμε όλοι ΄μαζί,όσοι θέλουμε να πάμε με τα ποδήλατα μας...Πιστεύω οτι 29 θα βολεύει τους πιο πολλούς....Λοιπόν βλέπω συμμετοχές....

Υ.Γ.Το ΜBike που κυκλοφορεί έχει 5 Ευρώ και έχει πρόσκληση για ένα άτομο δωρεάν.Νομίζω οτι συμφέρει......

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
Annoula
Απών/απούσα

Συμφωνω μαζι σου στο να παμε ολοι μαζι,αλλα το ποστ γιατι το ξαναεβαλες καλε;

chrisvek
Απών/απούσα

φίλη Άννα είχε κατέβει πάρα,πάρα πολύ κάτω,και η έκθεση δεν αργεί και πολύ...Δεν νομίζω να νευρίασες....

(Υ.Γ:Για το trekking/city specialized που σου είπα να ρωτήσω???)

Annoula
Απών/απούσα

Οχι βεβαια!Δεν υπαρχει προβλημα.Αλλωστε ο στοχος ειναι κοινος.Να μαζευτουμε να παμε ποδηλατωντας!
Αντε θα τα πουμε την Κυριακη !

Nefeli (χωρίς επαλήθευση)

Εχει κανονιστεί καθόλου ώρα ή τόπος συνάντησης? Είμαι μέσα αλλά επειδή δεν είμαι ντόπια θα ήθελα να το ξέρω για να ψάξω κιόλας.

chrisvek
Απών/απούσα

Είναι Μεταμόρφωση,πάνω ακριβώς στην εθνική.Πιστεύω οτι 8α πάμε κατα το μεσημεράκι,γιατί είμαι σίγουρος οτι πολλοί θα θέλουν να βγουν τα βράδυ/.....Άρα να πούμε παιδιά να πούμε κατα τις 3μιση????ή είναι νωρίς....Πείτε!!!!!

Annoula
Απών/απούσα

Αν το καναμε κατα τις 12:30-13:00;Ειναι και πολλα τα τετραγωνικα...Ποτε θα προλαβουμε;

chrisvek
Απών/απούσα

Δεν βλέπω συμμετοχές...Τι σημαίνει αυτό οτι θα πάω μόνο εγώ,η Άννα και η Νεφέλη????΄Ξέρω οτι είναι λίγο μακριά.....Αλλάα!!!!!

manikin
Απών/απούσα

psinomai k egw
alla mexri tis 29 exei o theos...(o theos den exei alla etsi paei h parimia)

chrisvek
Απών/απούσα

Άρα είμαστε σίγουρα 4 και πάμε.....άλλος για την εκθεση μας????