foldo alu

2 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
Christos 17
Απών/απούσα

foldo 20 alu pia einai h gnwmh sas kai ti entupwsh exei afhsei se osous to exoun?

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
Petaliaris
Εικόνα Petaliaris
Απών/απούσα

Με το καλημέρα θα χρειαστεί να αγοράσεις ένα σκριτς σκράτς πως το λένε αυτό που έχουμε και στα παπούτσια ? βέλκρο, καθώς ο ποιητής δέ πρόβλεψε να το κάνει απο μαμά να μένει κλειστό(σημαντικότατον για τα σπαστά να μένει κλειστό, σπαστό δηλαδή).
Σε κάποια φάση μάλιστα ακρίβυνε αδικαιολόγητα απο 240 πήγε 260! Τίμιο, σκληροτράχηλο μου άφησε θετικές εντυπώσεις, ευέλικτο και άμεσο στο δρόμο.
Μετά (χρηματικά και ποιοτικά)θα πάς σε νταχον, στο εύχομαι ολόψυχα!
Πρίν φτάσεις στο ...γκόλφ λιώσε βέβαια το φίατ!(δέν είναι ακριβώς έτσι, αλλα καταλαβαίνεις τί θέλω να πώ!).
Παράγονται ή και κατασκευάζονται στη Βουλγαρία; στη Βόρειο Ελλάδα; θα σε γελάσω...http://www.leader96.com/index.php/en/catalogue?page=shop.browse&category...

κάποια μοντέλα δέν έχουν αυτή την "αντηρίδα" σωλήνα στο γάμα του οριζόντιου με το κάθετο.Τέλος να πώ οτι διαθέτει γερούς τροχούς.Περιοδικά μήν αμελείς να επιθεωρείς το τζόγο της "άρθρωσης" του σπασίματος.
Μαμίσιο παλουκόσελλο σχετικά μαλακό.Νομίζω οτι υπάρχει πιό χοντρό ώς "δεύτερης " τοποθέτησης.Ανάλογα τώρα τί θέλεις να κάνεις με το ποδήλατο!

contact