magura

11 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
greg
Απών/απούσα

kserete an oi anartiseis magura einai kales????????poia na protimiso,tin magura i tin rock shox?

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

oi magura einai san tis manitou mporei na einai manitu me stickers tis magura
ti simenei afto einai gia leptepileptous athlites dld an eisai pan w apo 90 kila na protimiseis kati allo
an theleis kati stibaro na pas se marzocchi fox
rock shox polles axristes rithmiseis kai me tromazei afto dld se ligo tha prepei na ginoume pirinikoi fisikoi gia na rithmisoume mia anartisi
pantos olles oi anartiseis einai aksiologes agores ektos apo tin fox pou einai koryfaies alla kai panakrives eno px oi marzo einai to idio kales kai den tis xrisoplironeis :D

greg
Απών/απούσα

75 kila eimai,alla genikos dn nomizo na iparxei provlima afou oi magura opos kai oi perissoteres anartiseis aeros ritmizoun to preload me aera....nai alla oi fthinoteres marzocchi me aera pou na min einai dirt jumper kanoun kamia 500 euro...gia tis fox oute skepsi gt ama einai na paro fox pao kai perno kainourgio podilato.sxetika me tis ritmiseis tis rock shox aytes pou einai me motion control rithmizonai paneukola...exei tixei na eixa ena bike me tora 318 aeros gia 1 vdomada kai mporo na po pos itan aksiolatreuti anartisi..

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

i persini marzochi mx pro
ekane 200 eyro
+30 gia na peraseis alloy steer 230 :D
280 ekane i mx pro eta ena kalami aeras enas elatirio
:D
mexri ta 500 exoume akoma:D
ektos an enoeis kati allo ?

the flying Nede...
Απών/απούσα

η mx pro ειναι  η θεωρητε καλη?τι εννοεις ενα καλαμι ελατηριο ενα καλαμι αερας ? η αλλη τι εχει δηλ. η πιο απλη ?την εχω δει στον κασσιματη νομιζω ακομα ποιο φθηνη και μου γυαλισε η ενναλακτικη την xc 500 ...για πες για πες...

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

olles oi marzocchi einai kales akoma kai i mz
apo ekei kai pera ti thelei o kathenas ego px alaksa apo mz se mx pro eta gia to eta giati to xriazomoun kai ontos to xriazomoun i xc einai pio elafria kai exei kai eta :D
theoritika einai kai kaliteri alla outos i allos kai i mx pro eta einai idi poli kali anartisi :D opote pezeis sto baros :D

the flying Nede...
Απών/απούσα

...

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

nai e?
ego thimame otan koitousa baros anartiseon tin mx pro os pio baria parolo pou i xc500 sto ena kalami exei elatirio logo tou oti to xriazete gia na litourgisei to eta i to tst
tespa
panta pistevw pos mporoume na mathoume kati akoma opote den pareksigieme :D
apla i mx pro erxete me cro-mo steerer
eno i xc500 me alloy
dld i mx pro eta pou einai 1 kalami aeras ena elastomeri einai pio elafria apo tin mx pro
tespa
pantos kai i mx pro kai i mx pro eta kai xc500 einai kai oi treis kales anartiseis
:D
marzochi ole ole
:D

greg
Απών/απούσα

planet,dn mporo na po,mia xara pirounaki einai to mx pro eta,,alla einai pantelos akatallio gia almata,to leei kai sto site.ena marocchi all mountain 3 mou teriazei alla dn ksero timi.kserei kaneis?

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

nai exeis dikio panw se afto einai xc pirouni
apla ena dirt jumber einai pio bary kai ksekinaei apo ta 190 eyro:D
apla na ksereis pos ta perisotera dirtjumber theloune kai 20ri aksona :D

greg
Απών/απούσα

telika pira ena marzocchi all mountain 3 tou 2007 kai aplos ta spaei......

contact