neo rider

9 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
shadowmangr
Εικόνα shadowmangr
Απών/απούσα

gia!!! se oulous the ithgela th gnomi gia to" pro rider IDEAL" to pira 370
euraaaaa! einai to proto mou podilato.kai tha ithela na matho an a3izi sto melon na to anavathmiso.kai ean 3eri kapios katastimata me antalages me kenouria.euxaristoooooo

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

ανταλλαγές δεν παίζουν σε καταστήματα
οπότε τα πουλάς σε αγγελίες
το pro rider ειναι το αγαπημένο μου από ideal αν και γενικότερα τα ideal den ta γουστάρω
παρόλα αυτά μην μετανιώνεις για την επιλογή σου εγώ πήρα χειρότερο ποδήλατο από το δικό σου όταν ξεκίνησα και το ξεζούμισα το ίδιο να κάνεις και εσυ
αναβάθμιση θα το συζητήσουμε άλλη στιγμή μιας και δεν ξέρεις τι θέλεις αν κάνεις για να δεις τι αναβάθμιση θα μπορέσεις να κάνεις

mr.linatsa69
Απών/απούσα

H τιμή ήταν μια χαρά!!! Η καλύτερη τιμή που το χα βρει ήταν στα 350€!!!! Ήταν να το πάρω και εγώ ,αλλά κατέληξα αλλού!!! Για πρώτο ποδήλατο είναι πολύ καλό και δεν νομίζω ότι χρειάζεται κάποια αλλαγή προς το παρόν!!! Ξεκίνα κάνε πεταλιές και θα δεις στην συνέχεια τι χρειάζεσαι!!!!
Καλορίζικο και καλές βότλες!!!

Eaglos
Εικόνα Eaglos
Απών/απούσα

Γενικά πρώτα ρωτάμε και μετά αγοράζουμε :)

Μέσα από τη χρήση που θα του κάνεις θα βγουν και οι επιπλέον ανάγκες σου.
Για παράδειγμα, αν καταλήξεις να ποδηλατείς στην πόλη τοτε θα πετάξεις τα 2.1 τρακτερωτά που φοράς και θα βάλεις σλικ ελαστικό για δρόμο και φυσικά λεπτότερα. Ίσως πάλι να χρειαστείς σχάρα και βαλίτσα για να βάζεις πράγματα, ίσως χρειαστείς άλλα φρένα..

Θα δείξει με τον καιρό.

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

@eaglos
όταν λες με τον καιρό??
δλδ αν έχει συννεφιά π.χ.?

Eaglos
Εικόνα Eaglos
Απών/απούσα

Αν έχει συννεφιά μπλέκεται το θέμα γιατί θα πρέπει να βάλει φτερά για τις λάσπες και δεν ξέρω ξέρω αν ένα ποδήλατο βουνού δεχθεί τέτοια προσβολή :P

greg
Απών/απούσα

to exo dei kai auto pano se traxer.......mono pou dn tou eriksa mpineliki autounou.

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

ποιανού greg?

athannikos
Απών/απούσα

mou fainetai imoun +egw sto magazi.....
(entelws off topic)