πωλουνται alou πεταλια union K 370

13 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
Nikosmpi
Απών/απούσα

τα πεταλια ειναι αλουμινενια αχρησιμοποιητα , βγηκαν απο καινουριο ποδηλατο. τιμη 10 ευρω. Μενω Θεσσαλονικη οποιος ενδιαφερεται ας στειλει μηνυμα , ευχαριστω.

ΣυνημμένοΜέγεθος
Image icon P1080428.JPG0 bytes
Image icon P1080429.JPG0 bytes
Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
dimbazus
Εικόνα dimbazus
Απών/απούσα

.......ακόμα θα νόμιζα ότι πουλάς πηδάλιο αεροπλάνου.

Μήπως εννοείς πετάλια, ποδηλάτου??

Καλημέρα

Nikosmpi
Απών/απούσα

σωστα μιλαμε για πεταλια ποδηλατου και οχι αεροπλανου. τωρα που το διευκρινησα περιμενω τους ενδιαφερομενους , ελα στην ουρα παρακαλω

cafeine
Απών/απούσα

το να βάλεις πχ το τόπικ στην κατηγορία αγγελίες ήταν δύσκολο φαντάζομαι...ε?...ή μήπως θέλει μεγάλη εξικοίωση με το ίντερνετ.?...

Nikosmpi
Απών/απούσα

εχεις δικιο φιλε μου , τωρα το ειδα οτι εχει ξεχωριστο μερος για αγγελιες , μπορω να το μετακινησω?

cafeine
Απών/απούσα

σόρρυ για την επιθετικότητα, απλά όταν έχεις χρόνια σε διάφορα φόρουμ, κάποια πράγματα χτυπάνε πιο πολύ...

να το μετακινήσεις δεν μπορείς...αλλά σίγουρα μπορείς να το ξαναγράψεις στις αγγελίες και σίγουρα θα χεις καλύτερη τύχη ;)

SpyrosV
Εικόνα SpyrosV
Απών/απούσα

μπορείς να το μετακινήσεις
πάτα "Επεξεργασία" κι άλλαξε το πεδίο "Forums"

αχ αυτά τα χρόνια...

Nikosmpi
Απών/απούσα

gia tis odhgies

giorgos_bek
Απών/απούσα

Μπορώ να τα κλείσω τα πετάλια;;; Πάνω που έψαχνα για αγορά φίλε!!! Ελπίζω μόνο να ταιριάζουν (να βιδώνουν δηλαδή) μιας και από τεχνικά ποδηλάτου δε γνωρίζω πολλά. Κι εγώ Θεσσαλονίκη είμαι. Αν θες στείλε μου mail να το κανονίσουμε στο giorgosbek[at]yahoo[dot]com. Μην ξεχάσεις να αντικαταστήσεις το [at] με "@" και το [dot] με "."

Nikosmpi
Απών/απούσα

θα σου στειλω mail αμεσα , πες μου αν θες και τους ανακλαστηρες τους να ψαξω να τους βρω. Σίγουρα βιδώνουν ειναι 9/16'' ειναι πλεον standart για ολα τα ποδηλατα εκτος αν εχεις κανενα αρχαιο......

giorgos_bek
Απών/απούσα

Πώς μπορώ να διαπιστώσω τι μέγεθος είναι το δικό μου; Α, και σε περίπτωση που ταιριάζουν, ναι θα ήθελα και τους ανακλαστήρες.

Nikosmpi
Απών/απούσα

giorgo pare thl na milhsoume sou steila mail

Nikosmpi
Απών/απούσα

τελικα πες μου αν σου κανουν τα πεταλια για να κλεισω την αγγελια, ευχαριστω!!

contact