ΣΧΑΡΑ ΓΙΑ ΜΤΒ

16 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
dion
Εικόνα dion
Απών/απούσα

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!
ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΣΧΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΤΒ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ?

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
spili21
Απών/απούσα

στο auto fast καθοδος Μεσογειων μετα την Κατεχάκη εχει μια ιταλικη σαν αυτή που έχω με 40€ και είναι ΟΚ αλλα και THULE με 70€ περιπου.Ελπιζω να βοηθησα

spirosta
Απών/απούσα

Εγώ φαντάζομαι ότι εννοεί σχάρα για το ποδήλατο.. Όχι αυτοκινήτου...

Κοίταξε τις σχάρες της tubus. Ακριβούτσικες αλλά έχουν 10 χρόνια εγγύηση.

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

ti na tin kaneis tin egkyisi sthn sxara?

spirosta
Απών/απούσα

Ορίστε? Την να την κάνεις την εγγύηση?

Λοιπόν η συγκεκριμένη μάρκα πέρα από την 10ετή εγγύηση προσφέρει και 3 χρόνια υποστήριξη στην περίπτωση που σου σπάσει σε ταξίδι. Όπου και να είσαι λοιπόν στον κόσμο, και για τρία χρόνια θα σου στείλει άλλη καινούργια.

Και για πες μου πόσο θα αντέξει μια σχάρα αλουμινίου με 20 κιλά βάρος για ταξίδια?Και αν πηγαίνεις και χώμα? Διάσχιση κανενός βουνού φορτωμένος με πράγματα για 10-20 μέρες? Θα τσακίσει σαν καλαμάκι.

Ε εκεί έρχονται κάποιες εταιρίες με τις λύσεις τους. Μπορεί η σχάρα να έχει 60+ ευρώ αλλα δεν πρόκειται να πάθει τίποτε..

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

olles oi sgares sta 50+euro den spane me tpt
pio efkola tha sou spasei to aftokinito para i sxara....
:D
meta ta 3 prota xronia giati den sou stelnoune alli sxara?
3 h 10 einai ta xronia telika tis egkyisis?

spirosta
Απών/απούσα

10 χρόνια εγγύηση
3 χρόνια ειδική υπηρεσία που τους παίρνεις τηλέφωνο και τους λες ότι είμαι στο Θιβέτ και μου έσπασε η σχάρα και σπάνε το κεφάλι τους να σου στείλουν άλλη δωρεάν.

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

pas sto thibet gia podilato? prepei na eisai trelos aniforakias :P

petali72
Απών/απούσα

Ψαξε και στο www.acropolis-bikes.gr
εχει σχάρες απο 5ευρώ
και καλες MTB με 25ευρώ

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

thibet stelnete?

psipsinel
Απών/απούσα

Απλά πήγαινε σε ένα ποδηλατάδικο και ζήτα μια αλουμινένια σχάρα για το ποδήλατο που έχεις . Αν δεν τρέχεις Θιβέτ, δεν θα έχεις πρόβλημα.

Απλώς κοίτα πρώτα τι υποδοχές έχει το ποδήλατό σου για να σιγουρευτείς ότι θα κάνει αυτή που θα αγοράσεις. Λογικά τις υποδοχές (τρύπες) πάνω από τον άξονα της πίσω ρόδας και που μπορεί να δέσει μπροστά (πχ στην αρχή του τρίγωνου, δες αν έχει μια ή δυο τρύπες κλπ). Η ακόμα καλύτερα παρτο μαζί αν μπορείς.

Και Πέτρο, ανέβα εσύ Θιβέτ και θα σου στέλνουμε μια σχάρα κάθε μέρα.

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

me timaei to gegonos pou tha eimai tosa milia makria kai tha me skeftese psipsinel
apo ekei kai pera na prosekseis giati kapia aftokinita den dexonte sxara
px jeep me roda pisw
kai smart me gyallini piso porta
:D

spirosta
Απών/απούσα

Τρόπος του λέγειν το Θιβέτ... Αλλά γενικά αν είσαι εκδρομιάρης τύπος καλύτερα φύλαγε τα ρούχα σου.. Φαντάζεσαι να είσαι χωμένος στο βουνό και να σου σπάσει η σχάρα και το κοντινότερο σημείο με πολιτισμό να είναι 20-30 χιλιόμετρα μακριά; Δεν το θέλεις.

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

kai?
ti tha ginei an tha spasei i sgara? anigeis for mpagaz kai ta bazeis mesa theleis ena alen 1-2 kleidia kai xoras 3 podilata pisw
:D
koitakse tha protimousa mia sxara na exei kapies prodiagrafes dld apo ti allouminio exei ftiaxtei bathmo oksidoseis kai oxi an mou tin alaksoun afou spasei
:D
bebaia an einai sta 60 eyro den einai idietera akrivi
:D

spirosta
Απών/απούσα

Μα κανείς δεν έχει καταλάβει ότι μιλάω για σχάρα πάνω στο ποδήλατο??? Ποιος ο λόγος να κουβαλάς το ποδήλατο με αμάξι στο Θιβέτ? (να το κατέβεις θα μου πεις)

Αυτός που ρώτησε αρχικά (και έχει χαθεί) ρώταγε για σχάρα για mtb. όχι για αμάξι...

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

nai e?
koitakse na deis pou kai ego kanw lathos:P

lathi eimaste anthropous ftiaxnoume
:D