FREEDAY 03/07/09 θησειο 21:30

201 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
roula
Απών/απούσα

padelos wrote:
βασικά δεν με ενδιαφέρει το που θα πάμε γιατί αν θέλω να πάω κάπου περνώ 5 φίλους και paw.

Πραγματικα να σας πω τι μου εχει λειψει παααρρρραααα πολυ????
τοτε που μαζευομασταν στο Θησειο χωρις να εχουμε προκαθορισει προορισμο και διαδρομη και πηγαιναμε πραγματικα οπου μας εκανε ορεξη....

ακομα θυμαμαι πως ,στη μοναδικη βολτα που εχω postαρει, καταληξαμε να μαζευτουμε αρκετοι χωρις να εχουμε ιδεα που θα παμε....κι ομως βρηκαμε περιοχη κ περασαμε κ πολυ ομορφα χωρις γκρινιες κ αγχη .......

γιατι να μην γινεται κ τωρα αυτο??να μην εχουμε δηλαδη τοση αγωνια για το που,πως θα παμε,τι ωρα θα ειμαστε σε συγκεκριμενο σημειο.να απαλλαγουμε απο τετοιες καταπιεστικες-αγχωτικες λεπτομερειες????

αχχχχχχ!!!!!παλιες καλες εποχες

magdalena
Απών/απούσα

ωραία τα αυθόρμητα αλλά αν αποφασιστεί η διαδρομή επιτόπου και κάποιοι δεν μπορέσουν να ακολουθήσουν λόγω απόστασης ή επειδή δεν θα ξέρουν πώς να επιστρέψουν? ή αν αρχίσουν οι γκρίνιες επειδή ο ένας θα λέει "πάμε απο εκεί" και ο άλλος "όχι, πάμε απο εδώ" ?

καλό θα είναι να είναι ο προορισμός προκαθορισμένος

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

..η αληθεια ειναι οτι αυτο ηταν το καλυτερο, ειδικα οσο ειμασταν 5 εως 30 ποδηλατες.
Μετα ομως αρχισαν να μας γραφουν οσοι δεν προλαβαιναν να ειναι στις 21:30-22:00 , ενιωθαν ανασφαλεια για το που θα καταληξουν ,ηθελαν να εξασφαλισουν την επιστροφη τους κτλ να υπαρχει ενας προορισμος , γενικος εστω ,καθε φορα.
Δεδομενου ομως του οτι μαζευομαστε πλεον παρα πολλοι, το να "αποφασιζουμε τελευταια στιγμη" ισως και να μην εφαρμοζεται παντα..

Παντως την βραδια που περιγραφεις ειχαμε κανει ενα απο τα πιο κλασσικα και δοκιμασμενα δρομολογια για αρκετους ..

Οσο για το :
" Γιατι να μην γινεται κ τωρα αυτο??
Να μην εχουμε δηλαδη τοση αγωνια για το που,πως θα παμε,τι ωρα θα ειμαστε σε συγκεκριμενο σημειο.
Να απαλλαγουμε απο τετοιες καταπιεστικες-αγχωτικες λεπτομερειες????"
...συμφωνω απολυτα μαζι σου γιατι ακριβως το ιδιο θελω και εγω και γινεται θαρρω απο τους περισσοτερους.

Παντως , περα απο τις διαδυκτιακες γκρινιες , χαιρομαι που (οι περισσοτεροι , εστω) απο οσους ερχονται στην βολτα γουσταρουν την βολτα , μπαινουν στο ρυθμο της και ξαναρχονται για να το ζησουν και στην επομενη..

rearviewmirror
Απών/απούσα

Για να χαλαρώσουμε απο την ένταση των ημερών
Κωστα τη θυμάσαι αυτη τη βόλτα ?
Θησείο -Πειραιας - Τρενο για Κηφησία και πίσω Θησείο ...

http://video.google.com/videoplay?docid=-5656663656697555860

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

..θυμασαι που ημασταν στον Πειραια (λιμανι) και πετυχαμε τα πουλια (γλαρους??) που καθονταν στη αποβαθρα ?(βιντεο)
Με το που περναμε κοντα τους σηκώνεται το σμηνος και αρχιζει να πετα σχεδον απο πανω μας ..

στην επιστροφη , απλα θελαμε κι'αλλο .Αντι λοιπον να κατεβουμε Θησειο πηγαμε μεχρι πανω (ισα παν') και μετα κατηφορισαμε ...διψα για βολτα , παρεα , ποδηλατο.

Σε ευχαριστω ρε Γιωργο. Παω να δουλεψω με αλλο αερα τωρα !

kinezos
Εικόνα kinezos
Απών/απούσα

georgehh wrote:
Χαρίλαε εγω θα σου έλεγα να φύγεις και απο το γκρουπ podilates-freeday αν δε το εχεις κανει ήδη δε βγάζουμε νόημα...

Δεν θα απαγορέψει βέβαια και κανείς αν θα ερχόμαστε τις παρασκευές η όχι,γιατί απλά συζητάμε,και δε νομίζω να έχουμε προσβάλει κάποιον(οποιος είναι να μου το πει προσωπικά σε mail), έχω βάλει ήδη για άλλη μέρα βόλτα...

cya

και κατι αλλο ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΙΝΟ ΣΚΟΠΟ,ΜΗ ΤΟ ΚΑΤΑΝΤΗΣΟΥΜΕ REALITY

"ΜΗ ΤΟ ΚΑΤΑΝΤΗΣΟΥΜΕ REALITY"????? esu to les afto re megale...??? kai ti einai afta pou les ston Xarilao na figei apto group (les kai tha tou peis esu ti tha kanei), kai oti den vgazete noima..? mazi sunenoeiste kai mas krazete?!

aggoikon
Απών/απούσα

προς τί το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός;;;

Όπως λέει και το τραγούδι:

"Ήταν το ονειρό μου
Το ποδήλατό μου
Πάμε για ορθοπεταλιές" (όχι για δαγκωματιές) :-)))

gmournos
Απών/απούσα

Όπως λέει και το τραγούδι:
"Τότες κι ἐγὼ ἐθύμωσα, πατάω γερὰ πετάλια,
κι ὁ Θοδωρὴς μὲ ἔχασε ἀπὸ μπροστὰ ἀπ᾿ τὰ μάτια"

θα μείνω στα πατίνια...

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

gmournos wrote:
Όπως λέει και το τραγούδι:
"Τότες κι ἐγὼ ἐθύμωσα, πατάω γερὰ πετάλια,
κι ὁ Θοδωρὴς μὲ ἔχασε ἀπὸ μπροστὰ ἀπ᾿ τὰ μάτια"

θα μείνω στα πατίνια...

πολυ καλο...

..ελπιζω μονο να μην σου κανει κανεις (καμια) την ζωη πατινι* !

*φαινεται οτι κατι ξερει ο λαος , γιατι χρησιμοποιει εξισου την λεξη "πατινι" και "ποδηλατο" για αυτη την εκφραση...

gregbzl
Απών/απούσα

.. μεσαααά!!τα λέμε αύριο!

wolf25041980
Εικόνα wolf25041980
Απών/απούσα

ΕΓΩ ΕΓΡΑΨΑ ΑΥΤΟ:
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΛΑΕ ΜΕΓΑΛΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΤΕ:
WOLF-ΜΑΛΑΚΑΣ-25041980
ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΚΟΥΣΤΕ ΑΠΟ ΠΟΛΟΥΣ ΣΑΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ.
ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΜΑ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ.
ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ , ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ!!!!!!!!
ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΒΟΛΤΑ Κ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΙ LEADER-ΑΡΧΗΓΟΣ-ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ-ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΤΟΤΕ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ Κ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΔΕΜΕΝΑ.
Κ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑΜΕ ΣΑΝ ΑΛΟΙΤΟΓΑΤΟΙ.
ΔΗΛΑΔΗ ΣΩΣΤΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ,ΤΗΡΗΣΗ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΥ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑ,Κ ΒΟΛΤΑ ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ 5 ΜΑΛΑΚΕΣ Κ ΟΧΙ ΝΑ ΣΠΑΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΣΑΣ.
Κ ΤΕΛΟΣ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΛΕΥΘΕΗ ΧΩΡΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΡΧΕΤΕ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ Η ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ Κ ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΧΗΓΟΙ.
ΑΡΧΗΓΟΙ ΣΤΟ FREEDAY ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝ ΑΥΤΟ ΥΠΟΝΝΟΕΙΣ.ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 5-10-15 ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΠΩΣ Κ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΒΡΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟ ΙΔΙΟ BIKE-PLACE THN ΙΔΙΑ BIKE-TIME.
META ΤΙΜΗΣ WOLF-ΜΑΛΑΚΑΣ-25041980
KAI OXI MΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ.........
Κ ΤΟ ΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΕΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ.
Κ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΗΓΩΡΗΣΩ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ Κ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΚΩΣΤΑ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΓΛΥΦΑΔΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΑ ΚΑΤΑΤΟΠΙΑ ΣΤΑ ΒΟΡΙΟΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ.
ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΣΥ Κ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ.
ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ 80 ΑΤΟΜΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΠΟΡΕΚΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ 80 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ.
ΤΕΛΟΣ.-

magdalena
Απών/απούσα

ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ ΑΠΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ
ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ(Π.Χ.ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΠIO ΠΑΝΩ Ο EXTRΑ)???

rearviewmirror
Απών/απούσα

magdalena wrote:
ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ ΑΠΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ
ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ(Π.Χ.ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΠIO ΠΑΝΩ Ο EXTRΑ)???

στο quote και γράφεις μετά το [/quote]

roula
Απών/απούσα

gregbzl wrote:
.. μεσαααά!!τα λέμε αύριο!

δυστυχως (?) εγω δεν ειμαι μεσα για αυριο....
ξερω οτι τωρα τελευταια εχω κανει αρκετες απουσιες αλλα θα επανορθωσω,αληθεια.
ελπιζω μονο την επομενη φορα που θα ερθω να εχουν ηρεμησει τα "κακα" πνευματα...
φιλια φιλοι ποδηλατες κ καλο πεταλι...

rearviewmirror
Απών/απούσα

roula wrote:
gregbzl wrote:
.. μεσαααά!!τα λέμε αύριο!

δυστυχως (?) εγω δεν ειμαι μεσα για αυριο....
ξερω οτι τωρα τελευταια εχω κανει αρκετες απουσιες αλλα θα επανορθωσω,αληθεια.
ελπιζω μονο την επομενη φορα που θα ερθω να εχουν ηρεμησει τα "κακα" πνευματα...
φιλια φιλοι ποδηλατες κ καλο πεταλι...


απο δω και πέρα θα αρχίσουν να ειναι έντονες οι απουσίες...καλοκαιρακι , άδεις, γεμάτες , 3ημερα ...Ο Vag θα έρθει?

magdalena
Απών/απούσα

@rearviewmirror
σ'ευχαριστώ...

roller girl
Απών/απούσα

xtravaganzagold wrote:
gmournos wrote:
Όπως λέει και το τραγούδι:
"Τότες κι ἐγὼ ἐθύμωσα, πατάω γερὰ πετάλια,
κι ὁ Θοδωρὴς μὲ ἔχασε ἀπὸ μπροστὰ ἀπ᾿ τὰ μάτια"

θα μείνω στα πατίνια...

πολυ καλο...

..ελπιζω μονο να μην σου κανει κανεις (καμια) την ζωη πατινι* !

*φαινεται οτι κατι ξερει ο λαος , γιατι χρησιμοποιει εξισου την λεξη "πατινι" και "ποδηλατο" για αυτη την εκφραση...

re paidia egw pou sindiazw patini kai podhlato anoikw se epikindini kathgoria?

oso gia to mourno xtra mou min ton fovasai, antexei.......

ante mia meroula emeine gia to freeday

@gmournos

do not worry, ama vroume diskola tha se rimoulkisw me to podilato

roula
Απών/απούσα

rearviewmirror wrote:
roula wrote:
gregbzl wrote:
.. μεσαααά!!τα λέμε αύριο!

δυστυχως (?) εγω δεν ειμαι μεσα για αυριο....
ξερω οτι τωρα τελευταια εχω κανει αρκετες απουσιες αλλα θα επανορθωσω,αληθεια.
ελπιζω μονο την επομενη φορα που θα ερθω να εχουν ηρεμησει τα "κακα" πνευματα...
φιλια φιλοι ποδηλατες κ καλο πεταλι...


απο δω και πέρα θα αρχίσουν να ειναι έντονες οι απουσίες...καλοκαιρακι , άδεις, γεμάτες , 3ημερα ...Ο Vag θα έρθει?

δεν ειμαι σιγουρη αν θα ερθει....θα πας Βαγγελη?

παντως την βολτα προς Τριτση την καναμε προκαταβολικα την Τριτη,
οποτε στην ουσια το μονο που χανουμε ειναι η περεα κ οχι η διαδρομη...

magdalena
Απών/απούσα

@rearviewmirror
προφανώς κάτι κάνω λάθος
κάνω κλικ στο quote,γράφω μετά το [/quote] αλλά δεν γίνεται τίποτα, η πρόταση βγαίνει συνεχόμενη με αυτή που θέλω να σχολιάσω...
μπορείς να περιγράψεις λεπτομερώς τα βήματα ?

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

* πατας quote ,
και μετα ασε ενα -δυο κενα και γραψε ο,τι θες .

Αν δεν θες ολο το κειμενο , σβυσε οτι δεν χρειαζεσαι απο το κειμενο που εκανες quote και κρατα μονο αυτα που θες.

πχ για το :

magdalena wrote:

προφανώς κάτι κάνω λάθος

* κατα το οποιο απο το αρχικο :

"(quote=magdalena)@rearviewmirror
προφανώς κάτι κάνω λάθος
κάνω κλικ στο quote,γράφω μετά το [/quote] αλλά δεν γίνεται τίποτα, η πρόταση βγαίνει συνεχόμενη με αυτή που θέλω να σχολιάσω...
μπορείς να περιγράψεις λεπτομερώς τα βήματα ?(/quote)"

* κρατησα μονο οτι ηθελα ,σβήνοντας τα υπολοιπα :

"(quote=magdalena)
προφανώς κάτι κάνω λάθος
(/quote)"

* φροντιζοντας να αφησω αθικτα τα αρχικα "(quote=magdalena)" και "(/quote)"

rearviewmirror
Απών/απούσα

magdalena wrote:
@rearviewmirror
προφανώς κάτι κάνω λάθος
κάνω κλικ στο quote,γράφω μετά το
αλλά δεν γίνεται τίποτα, η πρόταση βγαίνει συνεχόμενη με αυτή που θέλω να σχολιάσω...
μπορείς να περιγράψεις λεπτομερώς τα βήματα ?[/quote]

δεν πρέπει να σβήνεις αυτα που έχει γράψει ο προηγούμενος

Goldie
Εικόνα Goldie
Απών/απούσα

ΖΕΣΤΗ Ή ΚΡΥΟ?

ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ Ή ΟΧΙ!

ΜΗΠΩΣ ΡΙΞΕΙ ΧΑΛΑΖΙ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ?

ΠΟΙΟΣ, ΑΡΑΓΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ?

ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!
ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ! ΠΟΙΟΣ?

rearviewmirror
Απών/απούσα

Goldie wrote:
ΖΕΣΤΗ Ή ΚΡΥΟ?

ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ Ή ΟΧΙ!

ΜΗΠΩΣ ΡΙΞΕΙ ΧΑΛΑΖΙ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ?

ΠΟΙΟΣ, ΑΡΑΓΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ?

ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!
ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ! ΠΟΙΟΣ?


δυτικά πάμε...και για χαλάζι δεν ξέρω αλλα λίγη βροχούλα

wolf25041980
Εικόνα wolf25041980
Απών/απούσα

Goldie wrote:
ΖΕΣΤΗ Ή ΚΡΥΟ?

ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ Ή ΟΧΙ!

ΜΗΠΩΣ ΡΙΞΕΙ ΧΑΛΑΖΙ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ?

ΠΟΙΟΣ, ΑΡΑΓΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ?

ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!
ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ! ΠΟΙΟΣ?

KAI O ΚΑΙΡΟΥΛΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ(ΣΥΜΦΩΝΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΡΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ Κ ΤΗΝ ΝΕΑ ΑΝΑΚΑΛΗΨΗ ΤΟΥ ΞΕΦΤΕΡΗ):
Στο κεντρο την Παρασκευή 03/07/2009 στις 21:00 θα εχει 26 °C με 59% υγρασια 2 Μποφόρ Nοτιο ανεμο και ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
Το Σάββατο στις 04/07/2009 στις 03:00 θα εχει 23 °C με 74% υγρασια 2 Μποφόρ ΒΔ ανεμο και ΚΑΘΑΡΟΣ ουρανος.
τωρα στο τριτση κ τις γυρω περιοχες την
Παρασκευή 03/07/2009 στις 21:00 θα εχει 25 °C με 59% υγρασια με 2 Μποφόρ ΝΔ ανεμο και ισως ΑΣΘΕΝΗΣ ΒΡΟΧΗ
Το Σάββατο στις 04/07/2009 στις 03:00 θα εχει 20 °C με 77% υγρασια με 2 Μποφόρ ΒΔ ανεμο και ο ουρανος θα ειναι ΚΑΘΑΡΟΣ.

με απλα λογια το τριτση θα εχει μαλλον λιγη λασπη!!!!!!!!!!!!!1
μαουντεναδες ετοιμαστητε να λασποσετε τα αγριμια σας κ ισως το πνευμα του παρκου να μας επιτρεψει να κανουμε ενα νυχτερινο xtreme λασπομενο χωματινο botlle atack!!!!!
φιλακια

Goldie
Εικόνα Goldie
Απών/απούσα

rearviewmirror wrote:
Goldie wrote:
ΖΕΣΤΗ Ή ΚΡΥΟ?

ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ Ή ΟΧΙ!

ΜΗΠΩΣ ΡΙΞΕΙ ΧΑΛΑΖΙ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ?

ΠΟΙΟΣ, ΑΡΑΓΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ?

ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!
ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ! ΠΟΙΟΣ?


δυτικά πάμε...και για χαλάζι δεν ξέρω αλλα λίγη βροχούλα

ΤΟ ΟΥΥΥΥΥΥΥ! ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ! ΕΙΝΑΙ FAKE ΑΛΥΧΤΙΣΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

SORRY RVM ΑΛΛΑ ΜΟΝΟΝ ΕΝΑΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΩΣΤΗ ΠΡΟΒΛΕΨΗ! KAI EINAI KAI ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΟΣ!

Χαριλαος Γαλατσι
Απών/απούσα

Λοιπον,
Θα εχει πολλα γκομενακια κατα τοπους με μινι στα Δυτικα.
Τα φαινόμενα στο Δυτικο Ιλιον, ενδέχεται κατά τόπους να είναι μονα τους η ανα ζευγαρι.
Η θερμοκρασία θα κυμανθεί, σε υψηλα επιπεδα και ενδεχεται να πεσει και ρομαντζο.
Προσοχη στις απομιμησεις, αυτες που μοιαζουν με Ασιατισες δεν ειναι σιγουρα Ελληνιδες και αυτες που ειναι μελαμψες με χρυσο σκουλαρικι, δεν ειναι Αφρικανες.

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

that's it !

kinezos
Εικόνα kinezos
Απών/απούσα

to alo sigouro einai pos ekei pera uparxoun para poloi pou dinoun kalampokia!! stin xeiroteri periptosi mpoukaroume mesa sto Escape kai pernoume Krepa-Vafla-Souvlaki eggiimena (Prosopiki Kairo Empiria).
Oso Gia tous Extreme-Big-Huge-Megatron-Energizer-SuperDuper-Injection-Turbo-Fun Kalampokades... mporeite na promithefteite to Jumbo Pop-Corn mesa apo ta Ster Cinemas!! :D

kinezos
Εικόνα kinezos
Απών/απούσα

XAIROMAI POY KSANAGYRISES STON PALIO KALO SOU EAFTO RE!!!

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

..και εκεινες οι αηδιουλες τα ζελεδακια που πουλουν και στα σινεμα ειναι ωραια ,ειδικα οι cocacolιτσες !
Παντως , ενα 'περασμα" απο τα ster , νομιζω επιβαλλεται για να τους θυμίσουμε το θεμα "ποδηλατο".
Δεν εχω ιδεα ομως απο εκει , οποτε οποιος ξερει ας μου πει αν ειναι εφικτο -και καλη ιδεα βεβαια