FREEDAY 17/07/09 θησειο 21:30

190 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
Pimp
Απών/απούσα

κόφτε το τώρα! Δεν έχει νόημα η κουβέντα αυτή και δεν οδηγεί σε κάποιο άξιο λόγου αποτέλεσμα. Είμαστε όλοι εδώ , πάμε όπου θέλουμε με τα ποδηλατάκια μας και περνάμε όσο καλύτερα μπορούμε. Στο κάτω κάτω κύριο μέλημά μας είναι να δηλώνουμε παρόντες στο δρόμο ούτως ώστε να προσελκύσουμε κόσμο στο χώρο του ποδηλάτου, να σκεφτούν βρε όλοι εναλλακτικά...... Ποιό Halbike, Freeday....? Εμείς οι συμποδηλάτες αγαπάμε κάθε τι σχετικό με την κάψα μας από όπου κι αν αυτό προέρχεται. Παλικάρια να'στε όλοι πάντα καλά και κόφτε τις μεταξύ σας έριδες ........ Ειρήνη ημίν......

quixote
Εικόνα quixote
Απών/απούσα

Δεν υπάρχει κάποια έριδα,
απλά υπάρχει μία παρεξήγηση
η οποία δεν έχει λυθεί

Cyclelife
Εικόνα Cyclelife
Απών/απούσα

xtravaganzagold wrote:
..εχεις σιγουρα..
..φοβασαι μηπως τελικα εισαι περισσοτερο Σάντσο Πάντσα παρα Δον Κιχωτης .

Φίλε Χτρα και Πορτοκάλι δεν έχετε πάρει πρέφα τι σόϊ περιπτωσάρες είναι κάτι ψευτοΔονκιχώτες, κάτι κιτρινοϋποβρυχιάκηδες (λοιπά ονόματα δεν λέμε γιατί το ξέρουν από μόνοι τους, αλλά αν χρειαστεί..)
Άστε, οτιδήποτε κι αν κάνετε είναι πολύ καλύτερο από το να τους απευθύνετε το λόγο γιατί δεν αξίζουν της παραμικρής προσοχής και του χρόνου σας

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

φιλε , αφου μιλας προσωπικα να σου πω οτι εγω , "προσωπικα" , δεν τους "ανακαλυψα" αλλα τους ηξερα απο πριν και (οκ, χωρις να συμμετεχω στην "γενεση") εχω κουβεντιασει σε παρειστικο κλιμα για το ολο project και το υφος του , πριν γινει πραξη .

Το τι κανω εγω τις Τεταρτες ειναι δικο μου θεμα.

Ψοφας για αναγνωριση ρε φιλε. Απο τα γραπτα σου κρινοντας , βεβαιως.

quixote
Εικόνα quixote
Απών/απούσα

άσε αν ψοφάω ή όχι για αναγνώριση
βάλτο σε ξεχωριστή κουβέντα

Αυτό που λέω εδώ είναι ότι αυτά
που γράφεις για το HALbike είναι δικές σου
απόψεις που τις προβάλλεις ως αλήθεια

Το HALbike δεν ξέρεις πως ξεκίνησε
γιατί δεν ήσουν εκεί
Κι επικοινωνία έχεις μόνο με συγκεκριμένα
άτομα. Είσαι πολύ λάθος αυτή τη στιγμή.

Για να έχει επιτυχία το HALbike υπήρχε
ήδη μία mailing list όπου χρησιμοποιήθηκε
για να ξεκινήσει HALbike

Έχεις ιδέα πως ξεκίνησε αυτή;

Inferno
Απών/απούσα

Εσύ κι ο κόσμος όλος ρε Κιχώτη!
Δεν χαλαρώνεις λιγάκι;
Τι σου φάγαμε πια; Την πρωτιά σε κάτι;

quixote
Εικόνα quixote
Απών/απούσα

εγώ κι ο κόσμος όλος
θέλω να είμαι αρχηγός σε όλα
σου αρκεί;

Πάντως εγώ δεν έχω πρόβλημα
να εκτεθώ
Το έχω δείξει επανειλλημένα

Άλλοι αποκαλύπτονται...

Inferno
Απών/απούσα

Μου αρκεί που επιβεβαιώνεις την αρχική (κατά την άποψή σου λάθος) άποψη του xtra για το HALbike...
Τελικά πολύ ψωνάρες και κομπλεξικοί έχουν μαζευτοί εδώ μέσα που νομίζουν πως ανακάλυψαν τον τροχό.

Επίσης το να κάνεις και έντιτ τα ποστ σου κάθε τρεις και λίγο μόλις ποστάρεις για να προσθέσεις κι άλλα δείχνει πως δεν σκέφτεσαι δεύτερη φορά τι πας να γράψεις αλλά ανοίγεις το στόμα σου και αμολάς ότι σου 'ρθει...

Περαστικά σου κι από μένα. (όνειρα γλυκά όπως λέει το portokali)

quixote
Εικόνα quixote
Απών/απούσα

τώρα κι εσένα...
τεσπα
καληνύχτα παιδί μου....
μεγάλε κι "εμπειρε"

Inferno
Απών/απούσα

Προσοχή στους ανεμόμυλους!!

quixote
Εικόνα quixote
Απών/απούσα

ανεμόμυλε...
κανένα άλλο μάθημα θα μου κάνεις;
που να μην ξέρω;
γιατί προσπαθώ να ανακαλύψω τον τροχό

σε παρακαλώ δώσε μου κάτι από όλα αυτά
τα πολύτιμα που ξέρεις
και τις πολύτιμες τις θέσεις σου

yellowsubmarine
Απών/απούσα

Να σου θυμίσω ότι πριν λίγες μέρες μαζί με τον inferno-tomac -κινέζο- maveric έβριζες και τον x-tra
Μάλιστα εδώ τον ειρωνεύεσαι, σε επίπεδο οκτάχρονου
Πως τα προλαβαίνεις όλα;
Σε θαυμάζω !!!

Cyclelife wrote:
Ήταν άψογα...
by Cyclelife - 25/07/2009 - 09:07

Με 60 άτομα συμμετοχή, aποδείχθηκε για ακόμη μια φορά ότι το εβδομαδιαίο μάζεμα της Παρασκευής στο Θησείο για βραδυνή ποδηλατόβολτα δεν πάει διακοπές (ακούτε αγαπητοί διοργανωτές του Freeday;- υπάρχει και φωτογραφικό υλικό για να τρίβετε τα μάτια σας).

.

Δε μου λες βρε τρελόπαιδο ,δικό σου δεν είναι αυτό:
http://podilates.gr/node/2064
Μη, μη φύγεις ο κόσμος δε θα είναι ίδιος χωρίς εσένα
Μείνε να δεις τι σου ετοιμάζω βρε
Τα άπαντα σου στο forum βρε
Αν δεν πεθάνω στα γέλια κατά το Σεπτέμβρη να περιμένεις την δημοσίευση

Cyclelife wrote:
Φίλε Χτρα και Πορτοκάλι δεν έχετε πάρει πρέφα τι σόϊ περιπτωσάρες είναι κάτι ψευτοΔονκιχώτες, κάτι κιτρινοϋποβρυχιάκηδες (λοιπά ονόματα δεν λέμε γιατί το ξέρουν από μόνοι τους, αλλά αν χρειαστεί..)
Άστε, οτιδήποτε κι αν κάνετε είναι πολύ καλύτερο από το να τους απευθύνετε το λόγο γιατί δεν αξίζουν της παραμικρής προσοχής και του χρόνου σας

Να είσαι καλά ρε φιλαράκι δίνεις χρώμα σ´αυτό το ρημαδοforum

chrisvek
Απών/απούσα

quixote wrote:
τώρα κι εσένα...
τεσπα
καληνύχτα παιδί μου....
μεγάλε κι "εμπειρε"

......

υπάρχει κάτι σαν το πραπάνω

quixote
Εικόνα quixote
Απών/απούσα

νόημα για να απαντήσω
γιατί να απαντήσω;

απλά δεν απαντάω...

κάποιοι κάθονται μόνο στις βόλτες τους
και κρίνουν τους πάντες από το forum

freeday2130
Εικόνα freeday2130
Απών/απούσα

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ FREEDAY ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕΠΤΈΜΒΡΗ .

ΠΡΙΝ , ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΟΡΓΑΝΏΝΟΝΤΑΙ ΟΣΕΣ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΒΟΛΤΕΣ (ΕΚΤΟΣ FREEDAY) .ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗ.

ΤΟ FREEDAY ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΛΑΒΕΙ ΜΕΡΟΣ, ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΡΑΣΗ.
ΕΠΊΣΗΣ ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ FREEDAY .ΟΣΟΙ (ΞΑΝΑ)ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΕΞΥΠΑΚΟΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ.

ΤΟ FREEDAY ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ, ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΚΔΟΧΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟΒΟΛΤΑΣ , ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΕΤΣΙ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ,ΚΑΛΥΤΕΡΟ Η' ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟ ΙΔΙΟ .

ΤΟ FREEDAY ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΥΝΟΛΟ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ,ΙΔΕΩΝ , ΔΡΑΣΕΩΝ ,HAPPENINGS ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΟΥ ΔΙΑΔΡΑΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ ΠΡΙΝ,ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΑΘΕ ΒΟΛΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ .

EINAI Η ΒΟΛΤΑ ΟΣΩΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΩΝ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΤ'ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ .

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑ ΟΣΩΝ ΤΟ ΕΜΠΝΕΎΣΤΗΚΑΝ ,ΤΟ ΥΛΟΠΟΙΗΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΜΕ ΚΟΠΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΜΕΡΑ.ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ , ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΙΚΑ, ΑΝΗΚΕΙ ,ΟΧΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΛΛΑ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ FREEDAY.ENA ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΣΟ ΙΣΧΥΡΟ , ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΛΟΓΗ Ή ΟΧΙ ΤΩΝ ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗ.

ΜΕ ΟΣΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΖΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΥΤΗ , ΤΟ FREEDAΥ ΑΝΑΝΕΩΝΕΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ .

ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

chrisvek
Απών/απούσα

freeday2130 wrote:
ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ FREEDAY ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕΠΤΈΜΒΡΗ .

ΠΡΙΝ , ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΟΡΓΑΝΏΝΟΝΤΑΙ ΟΣΕΣ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΒΟΛΤΕΣ (ΕΚΤΟΣ FREEDAY) .ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗ.

ΤΟ FREEDAY ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΛΑΒΕΙ ΜΕΡΟΣ, ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΡΑΣΗ.
ΕΠΊΣΗΣ ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ FREEDAY .ΟΣΟΙ (ΞΑΝΑ)ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΕΞΥΠΑΚΟΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ.

ΤΟ FREEDAY ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ, ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΚΔΟΧΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟΒΟΛΤΑΣ , ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΕΤΣΙ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ,ΚΑΛΥΤΕΡΟ Η' ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟ ΙΔΙΟ .

ΤΟ FREEDAY ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΥΝΟΛΟ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ,ΙΔΕΩΝ , ΔΡΑΣΕΩΝ ,HAPPENINGS ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΟΥ ΔΙΑΔΡΑΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ ΠΡΙΝ,ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΑΘΕ ΒΟΛΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ .

EINAI Η ΒΟΛΤΑ ΟΣΩΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΩΝ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΤ'ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ .

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑ ΟΣΩΝ ΤΟ ΕΜΠΝΕΎΣΤΗΚΑΝ ,ΤΟ ΥΛΟΠΟΙΗΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΜΕ ΚΟΠΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΜΕΡΑ.ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ , ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΙΚΑ, ΑΝΗΚΕΙ ,ΟΧΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΛΛΑ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ FREEDAY.ENA ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΣΟ ΙΣΧΥΡΟ , ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΛΟΓΗ Ή ΟΧΙ ΤΩΝ ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗ.

ΜΕ ΟΣΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΖΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΥΤΗ , ΤΟ FREEDAΥ ΑΝΑΝΕΩΝΕΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ .

ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Καλό καλοκαίρι παιδιά,και για ακόμη μια φορά συγχαρητήρια!!!!

GeorgeHH
Απών/απούσα

STOP Ας πηγαίνει ο καθένας οπου θέλει βόλτες υπάρχουν για όλους και σουβλάκια επίσης

AfloEydK
Απών/απούσα

no comment

wolf25041980
Εικόνα wolf25041980
Απών/απούσα

ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?
ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ?
ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΤΙ?
ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ FREEDAY?
Ε ΤΟΤΕ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ POST ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΠΟΣΤ :
ΜΙΣΩ ΤΟ FREEDAY, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΤΗΣ ΒΟΛΤΑΣ!!!!!
Κ ΑΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΗΝ ΧΑΛΑΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ.
ΔΗΜΙΟΡΓΗΣΤΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΒΟΛΤΑ Κ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ ΗΣΥΧΟ.
Κ ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΘΕ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΒΟΛΤΑ ΜΕ 200-300 ΑΤΟΜΑ Κ ΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ FREEDAY K 5 ATOMA,ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΤΟ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ...............
ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΟΜΩΣ........................
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΘΑΡΡΑΛΕΟΙ ΜΕ ΓΕΡΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΑΡΚΕΤΗ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΕΓΚΡΑΤΙΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΚΡΙΘΗΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ.

chrisvek
Απών/απούσα

[quote=wolf25041980]ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?
ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ?
ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΤΙ?
ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ FREEDAY?
Ε ΤΟΤΕ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ POST ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΠΟΣΤ :
ΜΙΣΩ ΤΟ FREEDAY, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΤΗΣ ΒΟΛΤΑΣ!!!!!
Κ ΑΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΗΝ ΧΑΛΑΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ.
ΔΗΜΙΟΡΓΗΣΤΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΒΟΛΤΑ Κ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ ΗΣΥΧΟ.
Κ ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΘΕ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΒΟΛΤΑ ΜΕ 200-300 ΑΤΟΜΑ Κ ΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ FREEDAY K 5 ATOMA,ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΤΟ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ...............
ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΟΜΩΣ........................
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΘΑΡΡΑΛΕΟΙ ΜΕ ΓΕΡΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΑΡΚΕΤΗ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΕΓΚΡΑΤΙΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΚΡΙΘΗΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ

Σόρρυ αν ξεκίνησε απο μια δικιά ,ου απάντηση...Απλά εγώ ευχήθηκα καλό καλοκαίρι επειδή έλειπα στο τελευταίο freeday όγω αγώνων!!!!Και παλί σόρρυ αν ξεκίνησε απο ένα....

VagkaR
Απών/απούσα

o Xristakis ftaiei!!! :p oust re... xaxaxa!

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

Οχι φιλε μου , μην το σκεφτεσαι καν..ειδικα εσυ !!
Δε ξερω πως πηγε εκει ο νου σου , αλλα επρεπε να παει απο την αλλη !

Αλίμονο , εσυ (και αλλοι πολλοι) ειχες το θαρρος να υποστηριξεις αυτη την προσπαθεια (επανελλημενα).Και με την παρουσια σου και με τα γραπτα σου.
Αλλου πανε τα παραπανω.
Ο wolf ξερει τι γραφει..

chrisvek
Απών/απούσα

VagkaR wrote:
o Xristakis ftaiei!!! :p oust re... xaxaxa!

Kalo kalokairi baggelakh...xaroumenes diakopes!!!na sai panta kala...

Marios
Απών/απούσα

Και το freeday φτάνει γένοβα !!!
Φωτογραφία από το λιμάνι της γένοβας.
Κάπου εκεί το σημαιάκι έφυγε και άρχισε το προσωπικό του ταξιδάκι στην ιταλία.

Image Hosting

rearviewmirror
Απών/απούσα

Marios wrote:
Και το freeday φτάνει γένοβα !!!
Φωτογραφία από το λιμάνι της γένοβας.
Κάπου εκεί το σημαιάκι έφυγε και άρχισε το προσωπικό του ταξιδάκι στην ιταλία.

Image Hosting


ρε συ Μάριε ...Φωτιά μας έβαλες...Ανεβασε κι αλλες φωτο ...να καούμε τελείως !!!

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

Τρελεεεεεεεεεεεεεεε!
πωπω,
αυτη ειναι φωτο !
Με πώρωσες τωρα!!!

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

με το καλο να επιστρεψεις φιλε μου !

dthemix
Εικόνα dthemix
Απών/απούσα

Σε ευχαριστώ πολύ Μάριε για την αφιέρωση σου!!.

Το σημαιάκι ήταν τυπωμένο σε ενα απλό Α4 inkjet εκτυπωτη σε απλό χαρτί.. και κολλημένο με απλό ζελοτειπ... Οταν ανεβηκαν οι πρώτες φωτογραφίες απο το Πάτρα - Ζακυνθο απο τον Πέτρο.. έίχα δει τοτε το ποδήλατο του και το μάτι μου έπεσε πάνω στο σημαιάκι... Εκτοτε το είχα απορία για το μέχρι που θα άντεχε... Η φωτογραφία που έβγαλες είναι πολύ όμορφή... καλο ταξίδι μικρό μου σημαιάκι...είσαι ελεύθερο (FREE) να κάνεις το προσωπικό σου ταξίδακι στην Ιταλία...

Marios wrote:
Και το freeday φτάνει γένοβα !!!
Φωτογραφία από το λιμάνι της γένοβας.
Κάπου εκεί το σημαιάκι έφυγε και άρχισε το προσωπικό του ταξιδάκι στην ιταλία.

Image Hosting

Marios
Απών/απούσα

γύρισα μόλις χτες, με τον γιάννη από πάτρα.

ανεβάζω άλλη μία φωτό εδώ, μια που είναι από τις αγαπημένες μου !!
(το σημαιάκι δεν φαίνεται,αλλά είναι εκεί)
Τραβηγμένη την προηγούμενη τρίτη, 17.30 το απόγευμα.. πως να μην μου φαίνεται τώρα κάπως η αθήνα...

(επειδή είναι κάπως μεγάλη, κάντε κλικ για να την δείτε ολόκληρη)

Image Hosting

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

..παιζει να μαζευτουμε το βραδυ πουθενα?
Θα παω νεο Ψυχικο για μια δουλεια κατα τις 19:30-20:30 και , αμα γουσταρετε , μαζευομαστε κεντρο (Θησειο πχ) να πιουμε μια μπυριτσα για το καλωσόρισες !
Παρε με εδω , αν γινεται, να μου πεις!
6972971826

Απ'οτι βλεπω , τελικα τα έδεσες ολα με χταποδακι !!!
χχχεχεεχε!

contact