ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ!!!!

11 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
valia
Απών/απούσα

Καλησπερα! Ειμαι Νεο μελος στο site κι εχω ενθουσιαστει απο τα topics και την πληροφορια! Μπραβο παιδια, εχετε κανει πολυ καλη δουλεια...στο θέμα μας τωρα...δεν ξέρω κατα ποσο οι αναγνωστες-μελη podilates.gr και του podilat(iss)tes Notia του facebook ενημερώνονται και απο τα δύο sites γι αυτο θεώρησα καλο να δημοσιευσω κατι αναλογο κι εδω... Υπαρχει μηπως καμια ομαδα που ξεκιναει απο Καλλιθεα ειτε για να ενσωματωθει σε αλλες ομαδες (πχ Freeday) η να κανει δικες τις ποδηλατοβολτες??? Σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
Dimko
Εικόνα Dimko
Απών/απούσα

κανουμε πρωινές διαδρομές για δουλεια
(Καλλιθέα - Μοσχάτο - Ν. Σμύρνη)

Orfeus
Απών/απούσα

Καλλιθεωτης και γω...βγαινουμε συνηθως βραδινες βολτες 2-3 ατομα.Οποτε θες στειλε και ειμαι μεσα!

vagosxxxl
Εικόνα vagosxxxl
Απών/απούσα

Μετά τις 9 καθημερινές και εγώ μέσα

valia
Απών/απούσα

Τελεια!!!!
Dimko Τι ωρα το πρωι γιατι οι πρωινες ωρες ειναι πολυ cruel!
Orfeus + Vagosxxxl εγω μπορω και αυριο αν ειστε διαθεσιμοι!!!Thanx!

spy3
Απών/απούσα

καλησπερα παιδια και εγω μενω μοσχατο οποτε μπορουμε να καονιζουμε απο εδω μεσα τις βολτες μας

Dimko
Εικόνα Dimko
Απών/απούσα

και κανω την διαδρομή Θεσσαλονίκης - Πετραλωνα ΗΣΑΠ - Θησειο - Αθηνας - Ομονοια- Γ΄Σεπτεμβρίου - Ιουλιανού καθε πρωί για δουλεια
Ξεκινάω κατα τις 9 +
Αντε να κανουμε ομαδα!!

vagosxxxl
Εικόνα vagosxxxl
Απών/απούσα

Μάλλον δεν το έγραψα σωστά μετά τις 9 το βραδυ καθημερινές

Orfeus
Απών/απούσα

Σημερα το βραδυ κατα τις 9.30 σταθμο Ταυρου ειστε μέσα??

valia
Απών/απούσα

Εγω ειμαι μεσα!!!! Θα σας δω εκει τοτε!!

ChaqueAzulu
Απών/απούσα

Dimko wrote:
και κανω την διαδρομή Θεσσαλονίκης - Πετραλωνα ΗΣΑΠ - Θησειο - Αθηνας - Ομονοια- Γ΄Σεπτεμβρίου - Ιουλιανού καθε πρωί για δουλεια
Ξεκινάω κατα τις 9 +
Αντε να κανουμε ομαδα!!

δηλαδή στον ΗΣΑΠ στα Πετράλωνα τι ώρα περνάς χοντρά-χοντρά;
εγώ ανεβαίνω Πριγκηπονήσων οπότε μέχρι το ύψος της Ιουλιανού βολεύει μια χαρά αν έχεις όρεξη για παρέα...

ραντεβού αύριο στις 9.20;