Βόλτες στην Καλλιθέα

265 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
Zpower
Απών/απούσα

.....κοσμος πολυς σημερα το απογευμα στο κοματι ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ -ΣΕΦ .Για Παρασκευη στο φρεεντευ υπαρχει ενδιαφερον απο την παρεα ? μπορουμε με τον ηλεκτρικο να κατεβουμε Κηφισια ?

vagosxxxl
Εικόνα vagosxxxl
Απών/απούσα

Φιλε μου όπως ηπα και στα παιδιά την δευτερα από αύριο Ξεκινάνε και για μένα η διακοπές οποτε καλο καλοκαίρι και από 16 και μετά κανονίζουμε καμια βόλτα εάν είναι κανεις Διαθέσιμος

Orfeus
Απών/απούσα

εγω μεσα για παρασκευη!το πως παμε το βρισκουμε!Αν παμε κηφισια πως θα συγχρονιστουμε με την υπολοιπη πορεια?

Zpower
Απών/απούσα

Ορφεα .....αναγκαστικα θα περιμενουμε την πορεια ,οτι ωρα φθασει ,μετα μια κατηφορα ειναι !!!! λολλλλ ,,,, και κατι που σκεπτομαι τωρα θα ειναι μια ωραια εκπληξη για την πορεια ..ας κανω ενα τηλεφ τωρα (φιλε βαγγος ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ )

ελένη
Απών/απούσα

Παιδιά ενδιαφέρομαι για παρασκευή αλλά σκέφτομαι ότι ίσως δεν με παίρνει με αυτό το ποδήλατο..

valia
Απών/απούσα

Εγω δυστυχως δεν θα καταφερω να ερθω...οποτε...να περασετε SUPER!!!!!!

Orfeus
Απών/απούσα

Αυριο κατα τι ωρα λεμε να συναντηθουμε?θα παιξει το σεναριο για ηλεκτρικο ή τους βρισκουμε απο αρχη και εγκαταλειπουμε Καλλιθεα??

Zpower
Απών/απούσα

Προταση για σημερα ΠΕΜΠΤΗ το βραδυ 9 με 9.30 στο σταθμο του Ταυρου να κανονισουμε λεπτομερειες για αυριο Παρασκευη ,και μια κοντινη βολτουλα σημερα δεν θα πειραζε ,οποιος φιλος μπορει γουελ καμ ...ορφεα τουλαχιστον τηλεφ να αντ/με ..ευχαριστω

ελένη
Απών/απούσα

Παιδιά δεν είμαι σίγουρη για το τι θα γίνει αυριο. Μάλλον θα φύγω για Σαβ/Κυρ.. Θα ενημερώσω αυριο το μεσημέρι.

Ζpower μόλις γύρισα απο κέντρο με το ποδ. Ηταν super αλλά πολύ ζέστη.
δεν το βλέπω να τα καταφέρνω σήμερα αλλά χαίρομαι που δεν έχετε φύγει όλοι για διακοπές! Καλή βόλτα..

Orfeus
Απών/απούσα

Για σημερα ποιοι ειναι μεσα??

Zpower
Απών/απούσα

Ορφεα , τελικα θα προσπαθησω να ξεκινησω απο ΔΑΦΝΗ με κατευθυνση Γλυφαδα και επιστροφη Καλλιθεα ...μετα βλεπουμε !! (Εαν μπορεις αφησε μου τηλεφ σε ΠΜ για να συνεννοηθουμε ) ευχαριστω

ελένη
Απών/απούσα

Παιδιά είναι κανείς για σήμερα προς Παραλιακή?

Orfeus
Απών/απούσα

η εμπειρια της Παρασκευης εφτανε και για χθες!Για αυριο Τριτη ψηνεται κανεις?Σκεφτομαι να παμε Γλυφαδα μεσω τραμ και απο κει Καβουρι!Θα ειναι νωρις σχετικα η βολτα για να παρουμε κ τρεμ επιστροφης αν το θελησουμε,αλλιως υπαρχει και η ποδηλατικη επιστροφη!

ελένη
Απών/απούσα

Πολύ καλό ακούγεται.. Αν το αποφασίσετε εγώ είμαι μέσα..

kwon
Απών/απούσα

Και εγω μεσα!!! Αν με θελετε..

Orfeus
Απών/απούσα

θα παρακαλουσα μονο οι ενδιαφερομενοι να ματαμπειτε αυριο το απογευμα για να δειτε μερος ωρα συναντησης!

pontiadis
Απών/απούσα

Θα πάτε σήμερα βόλτα?
Μένω Ν.Σμύρνη και λέω να έρθω.

Orfeus
Απών/απούσα

ολοι καλοδεχουμενοι!8 η ωρα γωνια Δαβακη και Δημοσθενους.
Θα παμε Ν.Σμυρνη για τραμ(αρα μπορει να μας περιμενει και εκει καποιος),υπολογιζω 1 ωρα πηγαινε.Θα μαστε ευρυτερη περιοχη Καβουριου ως τις 11 για να προλαβουμε το τραμ το τελευταιο...

ελένη
Απών/απούσα

Ορφέα δεν συμφέρει καλύτερα το τραμ απο Καλλιθέα ή τζιτζιφίες?

pontiadis
Απών/απούσα

Να ρωτήξω κάτι?
θα πάμε βούλα με τραμ και απο τη βούλα καβούρι?
ρε παιδιά πολύ λίγο μου φαίνεται...
Καλύτερα θα έλεγα να πηγαίναμε με τα ποδήλατα καβούρι...θα το ευχαριστηθούμε καλύτερα...το έχω κάνει πολλές φορές και απο το δρόμο και μια χαρά είναι..
με έναν καλο ρυθμό θα φτάσουμε εκεί το πολύ σε μια ώρα...
Ενώ το τράμ μπορεί να μας πάει εκει σε 40-50 λεπτά αλλά πιο πολύ βόλτα με το τράμ μου φέρνει παρά με το ποδήλατο

ελένη
Απών/απούσα

συμφωνώ pontiadi..

ελένη
Απών/απούσα

Θέλετε να κατεβούμε Γλυφάδα? και να συνεχίσουμε απο εκεί..

pontiadis
Απών/απούσα

Αυτό καλύτερο είναι αλλά εγώ θα ψηφίσω καθόλου τραμ

ελένη
Απών/απούσα

¨οτι αποφασίσετε.. το παν είναι να πάμε και να είμαστε όλοι μαζί..

pontiadis
Απών/απούσα

ορθόν!
τα λέμε λοιπόν 8 στη δαβάκη και δημοσθένους και αποφασίζουμε

cu there

ελένη
Απών/απούσα

οκ παιδια.. θα σας βρώ εκεί..

Orfeus
Απών/απούσα

3 αναβατες,30 χλμ πηγαινε ελα μεχρι Γλυφαδα κ το αερακι να μας συνοδευει...zuper

ελένη
Απών/απούσα

Πολύ ωραία η βόλτα παιδιά.. Θα το φτιάξω το ποδήλατο τρακτερ
γιατί είναι καλό για όργωμα αλλά ζόρικο για ποδηλατάδα..

Kαλές οι βόλτες στο Θησείο και στο κέντρο γενικότερα αλλά
η παραλιακή είναι μεγαλείο..

John, mille merci!

Zpower
Απών/απούσα

σιγα η πολη κοιμαται ......απογευμα βραδακι κανεις ?

Orfeus
Απών/απούσα

εγω ειμαι Κρητη κ θαυμαζω τους εδω ποδηλατες κ ζηλευω...
σας γραφω με τη βοηθεια του γρυλορουτερ Κολυμβαριου!

contact