ΣΕ ΕΙΔΑ - Πεζοδρόμιο Ποσειδώνος-Φλοίσβος Κυριακή 22/12/08

13 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
teaser
Απών/απούσα

Σε είδα με το ροζουλί σου τοπ από μακρυά, με τα ξανθά σου τα μαλιά...περνώντας μου χαμογέλασες και σου ανταπόδωσα χωρίς να χάσω την ισσοροπία μου...κουβαλούσες κάτι ογκώδες στην πλάτη σου, ίσως να ήταν σαντούρι?...φορούσες και μαύρα γυαλιά, κάτι από blues brothers φάση και δεν είδα τα μάτια σου...θες να φάμε αυγά μάτια by the beach μια από αυτές τις κρύες μέρες του χειμώνα ξανθιά ποδηλάτισσα?

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
strouf
Εικόνα strouf
Απών/απούσα

Τι ώρα ήτανε ρε teaser ??? Ρωτάω επειδή πέρασα και εγώ από 'κει την Κυριακή. Βέβαια δεν είμαι ξανθιά, ούτε με ρόζ, ούτε και νέα. Και είμαι και αξύριστος. Αλλά ξέρω σαντούρι...

marlene
Εικόνα marlene
Απών/απούσα

Εγώ να κάνω μία ερώτηση τώρα;; Αφού την είδες ρε φίλε μου γιατί δεν της μίλησες εκείνη την ώρα και μπαίνεις τώρα σε διαδικασίες.. Δεν έχεις ακούσει την παροιμία που λέει: " Στην βράση κολλάει το σίδερο;" ( σιγά μην είχα δει εγώ γκόμενο που μου άρεσε και καθόμουν απλά να τον κοιτάω.. :D )
Άσε που είχες και αφορμή, το σαντούρι ή ότι ήταν αυτό.. Να την ρωτήσεις: "Σαντούρι είναι" να σου απαντήσει " όχι πιάνο" και να πιάσετε την κουβέντα.. :P

Dps33
Απών/απούσα

Ρε teaser η αδερφή μου είναι αυτή που λες!
Μου είπε κιόλας την φάση του χαιρετισμού k ότι από κάποια φωτογραφία σε θυμότανε.
Τις έδειξα το album από τα cmr k σε αναγνώρισε.Σε βρίσκει k γλυκούλι μου είπε!!
Όπως k να έχει όμως άμα πας να κανεις τίποτα θα σε σπάσω στο ξύλο

teaser
Απών/απούσα

νομίζετε ότι ελπίζω ότι θα βρω την γκόμενα από εδώ μέσα?

απλά λατρεύω να βλέπω τα υπέροχα τόσο-διαφορετικά σχόλια σας...

thx people!

marlene
Εικόνα marlene
Απών/απούσα

Tην τιμή της αδελφής και τα μάτια σου... Όχι να μας κάνει ρεζίλι τώρα στον κόσμο ο teaser.. Και να την μαζέψεις.. Τι είναι αυτά τα ροζ και τα σαντούρια τα πρόστυχα με τα οποία κυκλοφορεί... Ορίστε μας!

@teaser.. Και εσύ τεντιμπόη μαζέψου γιατί έχουμε και ένα κούτελο ρεεεε σε αυτήν την κοινωνία... Ακούς;; :P

Royaloak
Απών/απούσα

Hell, Boys!

Άρθρον πρώτο και τελευταίο: καμιά γυναίκα που σέβεται τον εαυτό της δεν θα σας πλησιάσει, άμα σας ακούει να λέτε μια κοπέλλα 'γκόμενα'.

Ή σ'αλλο πόστ για τις αγαπημένες διαδρομές ποδηλασίας, κάποιος τόλμησε να πει, ότι ποδηλατεί με τη γυναίκα του για ευχαρίστηση και με τους φίλους του για άθληση και κάποιος άλλος του είπε, ότι δεν φχαριστιέται κανείς, άμα ποδηλατεί με τη γυναίκα του. Θεέ μου τι φόρμες είναι αυτές, που μπλοκάρουν την ευχαρίστηση και την επικοινωνία.

Πείτε και κανένα γλυκόλογο. Κάτι σπιρτόζικο ας πούμε. Άντε ακονίστε τα γλωσσικά μαχαίρια σας για την ώρα την καλή που θα χρειαστούν. Τα αρχικά ποστ ήταν ευφυή. Τι πάθατε τώρα;

Περιμένω φαντασία...

Aigeas
Εικόνα Aigeas
Απών/απούσα

Θα συμφωνίσω με τη Marlene.....

Επίθεση ρε φίλε!! Τι Αλητόγατος είσαι??? Είναι αδερφή του Mike αλλά θα του μιλήσω εγω........

Τι θα κάνω με εσάς μπορείτε να μου πείτε??

lyhadj
Εικόνα lyhadj
Απών/απούσα

Εγώ έχω μόνο μια απορία...πως περιφέρεται κανείς χειμωνιάτικα με ένα τοπ μόνο...Μήπως πρέπει πραγματικά να τη συναντησουμε να μας πει πως και δεν κρυώνει...γιατι σε προηγούμενο Thread δεν είχαμε βγάλει άκρη...

one less car
Απών/απούσα

Αυτά τα τοπ φοριούνται από μέσα [από το κεφάλι αυτού που βλέπει] και σε ότι χρώμα θέλει ο καθένας, εγώ πχ. φοράω ένα κόκκινο...

Nemi6
Απών/απούσα

Ρε mike , δεν μας ειχες πει για την αδερφη σου ... μιαου

Dps33
Απών/απούσα

Ένταξη παιδιά μέχρι εδώ!Τέρμα για την αδερφή μου.Έχει φάει πολύ ξύλο από εκείνη την μέρα.K όσο βλέπω αυτά τα σχόλια,άλλο τόσο της ρίχνω.
Αν τώρα είσαστε περίεργοι για το πια είναι η αδερφούλα μου,ελάτε να με ρωτήσετε αν θέλετε....

Dps33
Απών/απούσα

Ένταξη τώρα πλακα σας έκανα για την αδερφή μου,δεν έχω.Πάντως ψαρώσατε άσχημα ε?

contact