Βοηθήστε στον εμπλουτισμό του site, το site δεν είναι μόνο το φόρουμ

8 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
exomail2003
Εικόνα exomail2003
Απών/απούσα

Στα πλαίσια μιας γενικής αναδιαμόρφωσης του πως χρησιμοποιούμε το site αλλάξαμε λίγο το πως λειτουργούσε η σελίδα "Τύπος και ποδήλατο" http://www.podilates.gr/?q=press ή Υλικό->Τύπος και ποδήλατο. Τώρα μπορεί ο καθένας να ανεβάσει μια αναδημοσίευση από τον Τύπο και να μπει από μόνη της αυτόματα στο σωστό σημείο.

Επιλέξτε από την Πλοήγηση->Δημοσίευση->Publication και ανεβάστε μια αναδημοσίευση από τον ελληνικό έντυπο ή ηλεκτρονικό τύπο.

Δεν είναι ανάγκη να είναι καινούργια η δημοσίευση αρκεί να μην υπάρχει ήδη. Είναι εύκολο να το τσεκάρετε γιατί είναι με ημερολογιακή ταξινόμηση.

Αν δούμε ανταπόκριση θα φτιάξουμε κι άλλα τμήματα του site ώστε να ενημερώνονται αυτόματα.

Η συνεισφορά όλων μας είναι σημαντική...

Δηλαδή ανεβάστε καμιά αναδημοσίευση γιατί χανόμαστε

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
SpyrosV
Εικόνα SpyrosV
Απών/απούσα

Από τις καρτέλες του μενού επιλέγετε την "ΥΛΙΚΟ" -> "Τύπος και Ποδήλατο" για να δείτε την πρώτη σελίδα των άρθρων.

exomail2003
Εικόνα exomail2003
Απών/απούσα

Άρχισαν ήδη οι πρώτες συνεισφορές...

exomail2003
Εικόνα exomail2003
Απών/απούσα

Όχι κι άσχημα αλλά είμαι σίγουρος ότι μπορούμε και καλύτερα.

Αν αναλάβετε οι χρήστες να κάνετε τέτοιες εργασίες θα μείνει περισσότερος χρόνος σε εμάς να βελτιώνουμε το site και κυρίως να διοργανώνουμε πράγματα

exomail2003
Εικόνα exomail2003
Απών/απούσα

Έχουν διπλασιαστεί τις τελευταίες μέρες , ακόμα έχουν μείνει αρκετά για να βάλετε ένα χεράκι....

exomail2003
Εικόνα exomail2003
Απών/απούσα

Μέσα σε 6 μέρες όχι και άσχημα, αν είχαμε μοιραστεί περισσότεροι τη δουλειά θα ήταν τέλεια...
Ακόμα καλύτερα θα ήταν αν καποιος έχει αποκόμματα από εφημερίδες στο σπίτι που από πιο παλιά που δεν υπάρχουν online...

Spike
Εικόνα Spike
Απών/απούσα

πιστευω πως θα ηταν καλη ιδεα αν υπηρχε καποιου ειδους chat στο site ωστε να μπορουν τα μελη να συνεννοουνται πιο γρηγορα. δεν ξερω αν συμφωνειται με την ιδεα μου και κατα ποσο ειναι εφικτο κατι τετοιο αλλα αξιζει την προσπαθεια

to
Εικόνα to
Απών/απούσα

Εκεί είναι ένα άρθρο, δεν ξέρω πως να το μεταφέρω - κυρίως δεν γίνεται να το σβήσω από εκεί. Ημερομηνία, 9-10-2011.

contact