Ποδηλατο για 140 κιλα... τι λετε υπαρχει;

7 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
NYC
Εικόνα NYC
Απών/απούσα

Ποδηλατο για 140 κιλα ανθρωπο... τι λετε υπαρχει;

Μην μου πειτε να αδυνατισει κ μετα να αγορασει ποδηλατο γιατι για να αδυνατισει θελει να ξεκινησει το ποδηλατο!!!

400 με 500 euro badget!

ευχαριστω

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
jijiconi
Απών/απούσα

Ένας φίλος με λιγότερα κιλά πάντως το επιχείρησε, και δεν συνέχισε το ποδηλάτο από τους πόνους που είχε από την σέλα. Είναι πολλά τα κιλά του/της και όταν είναι πάνω στο ποδήλατο, στηρίζονται σε μικρή επιφάνεια.
Παρόλο που θα ήθελα να σου πω αυτό που θέλεις και εσύ να ακούσεις, δυστυχώς θεωρώ πως είναι πολλά τα κιλά.

generation xx t...
Εικόνα generation xx terrorist
Απών/απούσα

να τραβας 50+km τη μερα oυτος ωστε να αλλαξεις το ισοζυγιο του οργανισμου σου αρκετα,το πιθανοτερο ειναι οτι θα δεσουν τα κιλα πανω σου και μετα δεν θα ξεκολλανε.Αντε να φυγουν τα δεκα πρωτα,μετα μπορει να ψιλοπακετωθεις...
Συνηθως οι διατροφολογοι συνιστουν πρωτα διατροφη και υστερα γυμναστικη...

RockaRolla
Εικόνα RockaRolla
Απών/απούσα

NYC wrote:
ποδηλατο για 140 κιλα ανθρωπο... τι λετε υπαρχει? μην μου πειτε να αδυνατισει κ μετα να αγορασει ποδηλατο γιατι για να αδυνατησει θελει να ξεκινησει το ποδηλατο!!! 400 με 5οο euro badget! ευχαριστω

Ψάξε να δεις αντίστοιχα θέματα που έχουν γραφτεί κατά καιρούς.
Έχει απαντηθεί η ερώτηση.

[... ναι υπάρχει.... ψάξε για τις λεπτομέρειες]

generation xx t...
Εικόνα generation xx terrorist
Απών/απούσα
almanous
Εικόνα almanous
Απών/απούσα

Μια και είμαι και εγώ πολλά κιλά (125) , μπορώ να πω οτι όταν το έψαχνα , δεν είχα βρει κάποιο , στην ελληνική αγορά , το οποίο να περνα τα 120 κιλά , μόνο σε ειδικές παραγγελίες . Παρ'όλ'αυτά νομίζω ότι αν πάρει ένα απλό mtb , χωρίς αναρτήσεις κάτα προτίμηση και ξεκινήσει να ποδηλατεί , όταν μειώσει το βάρος του θα κοιτάξει για ένα άλλο ποδήλατο .
Γενικά προτείνω να μη δώσει πολλά λεφτά τώρα , να ξεκινήσει με κάτι απλό και όταν δει οτι "αντέχει" , να κοιτάξει για κάτι καλύτερο . Μην ξεχνάς ότι το να ξεκινήσεις να κάνεις ποδήλατο με αυτά τα κιλά , πρώτα χρειάζεται αποφασιστηκότητα και μετά καλό ποδήλατο .

psyvo
Εικόνα psyvo
Απών/απούσα

uparxoun arketa montela. ego exo to p1 all mountain tis specialized p exei orio varous gia paradeigma ta 136kg

contact