COMBO ride 31.01.10: άσφαλτος better than ever

135 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
maftaki
Απών/απούσα

Δήμο μάλλον ο ηλεκτρικός από Ειρήμη μέχρι Κηφισιά θα είναι κλειστός την Κυριακή.Οπότε καλό θα είναι να είσαι 9.45 Ειρήνη για να ανεβούμε όλοι μαζί Κηφισιά.

MEGISTO
Εικόνα MEGISTO
Απών/απούσα

Ο.Κ.;;;;; τώρα;;

Έμαστε σίγουρα 5 στις 9:45

ΓΙΑΝΝΗΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

MEGISTO
Εικόνα MEGISTO
Απών/απούσα

Nikosnikos wrote:
chrispi wrote:
τωρα ειδα την απαντηση απο nikosnikos σε vachalia...οποτε ειμαστε τρεις για σταθμο ειρηνης προς κηφισια...10:00 ειναι καλα, ή θα μας παρει περισσοτερο?

Καλησπέρα.Να σου πω δεν ξέρω (πόσο θα μας πάρει).Δεν νομίζω οι άλλοι να φύγουν αν αργήσουμε και 1 ώρα!!!
John_K wrote:
+1 =4 gia stathmo eirinis

Καλησπέρα.Για την ώρα είμαστε 4 διότι δεν έχουμε δει απάντηση!

ΟΚ Τώρα;;;Έμαστε σίγουρα 5 στις 9:45
ΓΙΑΝΝΗΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

mbiker.ex
Εικόνα mbiker.ex
Απών/απούσα

από το σταθμό Ειρήνη. Αν δεν με δείτε μη με περιμένετε. Θα ανέβω μόνος μου από Χαλάνδρι και Άλσος Συγγρού.

Καλημέρα!

vachalia
Απών/απούσα

Ευχαριστώ για τις οδηγίες. Πολύ χρήσιμες! Το συζήτησα με φίλους ποδηλάτες και ίσως σκάσουμε μύτη 2 ή 3 άτομα. Οπότε έχουμε +2=7 ή +3=8! 09:45 θα είμαστε εκεί. Θα μπω και στο facebook.

Για να γινόμαστε περισσότεροι!

george leo
Εικόνα george leo
Απών/απούσα

dimbazus wrote:
Θα έρθω με ηλεκτρικό μέχρι Κηφισιά. Γνωρίζω ότι Μοναστηράκι και Ομόνοια απαγορεύεται η επιβίβαση ποδηλάτου. Από Θησείο επιβιβάζει?

Θα αναχωρήσω 08:30 από Αργυρούπολη, για να είμαι Θησείο κατά της 9:00 με 9:10. Θεωρώ ότι προλαβαίνω να είμαι 10:15 Κηφισιά.
Διαφορετικά να ξεκινήσω 8.

κατ' αρχάς χαίρομαι που θα σε ξαναδούμε!
το ΘΗΣΕΙΟ επιβιβάζει ποδήλατα αλλά ο ΗΣΑΠ την Κυριακή τερματίζει ΕΙΡΗΝΗ λόγω έργων!!

και εγώ θα ανέβω από Παλαιό Φάληρο και το σκέφτομαι εάν θα πάρω το αυτοκίνητο (έχει χώρο και για σένα)ή το τρένο από ΚΑΛΛΙΘΕΑ μέχρι ΕΙΡΗΝΗ

Εάν πάρω το αυτοκίνητο θα φύγω στις 1000 από Π.Φάληρο
Εάν πάρω το τρένο θα ξεκινήσω το αργότερο 0845 από Π.Φάληρο ώστε να είμαι ΚΑΛΛΙΘΕΑ μέχρι τις 0910 και ΕΙΡΗΝΗ στις 0945

τα λέμε και πάλι για να αποφασίσουμε

dthemix
Εικόνα dthemix
Απών/απούσα

Αν το Σαββατο πάει καλά η δουλειά και εχω ακομη δυναμεις και ο καιρός είναι καλος υπάρχει πιθανοτητα να έρθω.
+1=8 ή +1=9

CAPTCHA RULEZ!

vachalia wrote:
Ευχαριστώ για τις οδηγίες. Πολύ χρήσιμες! Το συζήτησα με φίλους ποδηλάτες και ίσως σκάσουμε μύτη 2 ή 3 άτομα. Οπότε έχουμε +2=7 ή +3=8! 09:45 θα είμαστε εκεί. Θα μπω και στο facebook.

Για να γινόμαστε περισσότεροι!

vachalia
Απών/απούσα

george leo wrote:
dimbazus wrote:
Θα έρθω με ηλεκτρικό μέχρι Κηφισιά. Γνωρίζω ότι Μοναστηράκι και Ομόνοια απαγορεύεται η επιβίβαση ποδηλάτου. Από Θησείο επιβιβάζει?

Θα αναχωρήσω 08:30 από Αργυρούπολη, για να είμαι Θησείο κατά της 9:00 με 9:10. Θεωρώ ότι προλαβαίνω να είμαι 10:15 Κηφισιά.
Διαφορετικά να ξεκινήσω 8.

κατ' αρχάς χαίρομαι που θα σε ξαναδούμε!
το ΘΗΣΕΙΟ επιβιβάζει ποδήλατα αλλά ο ΗΣΑΠ την Κυριακή τερματίζει ΕΙΡΗΝΗ λόγω έργων!!

και εγώ θα ανέβω από Παλαιό Φάληρο και το σκέφτομαι εάν θα πάρω το αυτοκίνητο (έχει χώρο και για σένα)ή το τρένο από ΚΑΛΛΙΘΕΑ μέχρι ΕΙΡΗΝΗ

Εάν πάρω το αυτοκίνητο θα φύγω στις 1000 από Π.Φάληρο
Εάν πάρω το τρένο θα ξεκινήσω το αργότερο 0845 από Π.Φάληρο ώστε να είμαι ΚΑΛΛΙΘΕΑ μέχρι τις 0910 και ΕΙΡΗΝΗ στις 0945

τα λέμε και πάλι για να αποφασίσουμε

Κι εγώ Π. Φάληρο μένω. Πότε θα ξέρεις αν θα πας με ηλεκτρικό ή αυτοκίνητο; Σου δίνω το email μου: malama(τελεία)haralambus(παπάκι)gmail(τελεία)com
Αν τελικά πας με ηλεκτρικό και αν τελοσπάντων θες παρέα, το κανονίζουμε.

jdar002
Εικόνα jdar002
Απών/απούσα

Είδες που σου λέω ότι ο κόσμος θέλει άσφαλτο;;;

Nikosnikos
Εικόνα Nikosnikos
Απών/απούσα

mbiker.ex wrote:
από το σταθμό Ειρήνη. Αν δεν με δείτε μη με περιμένετε. Θα ανέβω μόνος μου από Χαλάνδρι και Άλσος Συγγρού.

Καλημέρα!


Εννοείς ότι αν σου τύχει κάτι δεν θα έρθεις καθόλου ή ότι θα πάς κατευθείαν στην Κηφισιά;Αν είναι το δεύτερο μπορούμε να ξεκινήσουμε μαζί από φάρο εκτός αν θέλεις να πας "καταβούληση" στο δρόμο.

mbiker.ex
Εικόνα mbiker.ex
Απών/απούσα

σκέφτομαι να ακολουθήσω τη διαδρομή από Χαλάνδρι. Αν θέλεις ξεκινάμε από Φάρο στις 9:30 για να ανέβουμε χαλαρά προς Κηφισιά!

Nikosnikos wrote:
mbiker.ex wrote:
από το σταθμό Ειρήνη. Αν δεν με δείτε μη με περιμένετε. Θα ανέβω μόνος μου από Χαλάνδρι και Άλσος Συγγρού.

Καλημέρα!


Εννοείς ότι αν σου τύχει κάτι δεν θα έρθεις καθόλου ή ότι θα πάς κατευθείαν στην Κηφισιά;Αν είναι το δεύτερο μπορούμε να ξεκινήσουμε μαζί από φάρο εκτός αν θέλεις να πας "καταβούληση" στο δρόμο.

Nikosnikos
Εικόνα Nikosnikos
Απών/απούσα

mbiker.ex wrote:
σκέφτομαι να ακολουθήσω τη διαδρομή από Χαλάνδρι. Αν θέλεις ξεκινάμε από Φάρο στις 9:30 για να ανέβουμε χαλαρά προς Κηφισιά!

Nikosnikos wrote:
mbiker.ex wrote:
από το σταθμό Ειρήνη. Αν δεν με δείτε μη με περιμένετε. Θα ανέβω μόνος μου από Χαλάνδρι και Άλσος Συγγρού.

Καλημέρα!


Εννοείς ότι αν σου τύχει κάτι δεν θα έρθεις καθόλου ή ότι θα πάς κατευθείαν στην Κηφισιά;Αν είναι το δεύτερο μπορούμε να ξεκινήσουμε μαζί από φάρο εκτός αν θέλεις να πας "καταβούληση" στο δρόμο.

Βουρ για τις πάπιες!!!

george leo
Εικόνα george leo
Απών/απούσα

jdar002 wrote:
Είδες που σου λέω ότι ο κόσμος θέλει άσφαλτο;;;

στο προηγούμενο combo, το better than sex, αυστηρά χωμάτινο -remember?-, είχαν έρθει τουλάχιστον 35
θέλουμε καινούργιους τώρα που καταφέραμε τον dthemix!

ήδη έχουν πέσει ιδέες για το επόμενο από mbiker και didotou ... get wild

george leo
Εικόνα george leo
Απών/απούσα

λοιπόν, θα σου στείλω mail, αύριο θα ανεβάσω και το τ/φ μου. προβλέπω να πηγαίνουμε παρέα και με dimbazus, μάλλον με το τρενάκι από Καλλιθέα..

titi
Εικόνα titi
Απών/απούσα

Μπουλσίτια και γκοντάμια!!!!

Έχω μνημόσυνο την Κυριακή που δε θέλω να χάσω.

Καλά να περάσετε.
..............
Φαντάζομαι κανείς δε θ απαντήσει "επίσης"
.............
Φιλικά.

Αφροδίτη.

Υ.Γ Φωτό! ανεβάστε φωτό.

Μπράβο!!!!ωραίες βόλτες μάγκες μου! μπράβο!!! άμποτε!

shutdown79
Εικόνα shutdown79
Απών/απούσα

Γεια χαρά, θα ξεκινήσω με ποδήλατο από το Xαλάνδρι, θέλει κανείς να συναντηθούμε να ανέβουμε μαζί; Φαντάζομαι ότι γύρω τις 9.30 είναι καλή ώρα.

giannisscott
Απών/απούσα

ας οψει η ψωφοβολτα του σαββατου (brevet)

vang
Απών/απούσα

giannisscott wrote:
ας οψει η ψωφοβολτα του σαββατου (brevet)

γράφτηκες? Καλώσήλθατε στον κόσμο των χιλιομετροφάγων..

Θα σε δώ Ελευσίνα...αν δέν χαθούμε μνέσα σε τόοοσο κόσμο :-)

giannisscott
Απών/απούσα

vang wrote:
giannisscott wrote:
ας οψει η ψωφοβολτα του σαββατου (brevet)

γράφτηκες? Καλώσήλθατε στον κόσμο των χιλιομετροφάγων..

Θα σε δώ Ελευσίνα...αν δέν χαθούμε μνέσα σε τόοοσο κόσμο :-)


ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΧΑΡΗΚΑ ΒΑΓΓΕΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΨΩΦΙΣΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ !!!

george leo
Εικόνα george leo
Απών/απούσα

titi
οξύμωρο από μόνο του
"μνημόσυνο"... "δε θέλω να χάσω"
όμως οι βόλτες πάνε κ' έρχονται
be ready

tpitsi
Εικόνα tpitsi
Απών/απούσα

...χαίρομαι για τη μεγάλη συμμετοχή, λέω να έρθω κι εγώ με ηλεκτρικό μέχρι Ειρήνη. Το θέμα είναι 10 ποδήλατα πόσα τρένα θα πρέπει να περιμένουμε? εγώ μπαίνω Άνω Πατήσια.

Nikosnikos
Εικόνα Nikosnikos
Απών/απούσα

shutdown79 wrote:
Γεια χαρά, θα ξεκινήσω με ποδήλατο από το Xαλάνδρι, θέλει κανείς να συναντηθούμε να ανέβουμε μαζί; Φαντάζομαι ότι γύρω τις 9.30 είναι καλή ώρα.

...από Κώστα Βάρναλη.Αμα είσαι τέτοια ώρα πλατεία Δούρου (βελανιδία) γιατί όχι.Βέβαια ακριβώς την διαδρομή την ξέρει ο mbiker.ex οπότε...

shutdown79
Εικόνα shutdown79
Απών/απούσα

Κανένα πρόβλημα, Βελανιδιά 9.30 θα είμαι εκεί.

george leo
Εικόνα george leo
Απών/απούσα

tpitsi wrote:
...χαίρομαι για τη μεγάλη συμμετοχή, λέω να έρθω κι εγώ με ηλεκτρικό μέχρι Ειρήνη. Το θέμα είναι 10 ποδήλατα πόσα τρένα θα πρέπει να περιμένουμε? εγώ μπαίνω Άνω Πατήσια.

δε νομίζω τέτοια ώρα και Κυριακή πρωί, να αρνηθεί κανείς να δεχθεί ποδήλατα στο τρένο
εξ' άλλου από ΕΙΡΗΝΗ θ'ανέβουμε Κηφισιά ποδηλατικώς

welcome

george leo
Εικόνα george leo
Απών/απούσα

giannisscott wrote:
vang wrote:
giannisscott wrote:
ας οψει η ψωφοβολτα του σαββατου (brevet)

γράφτηκες? Καλώσήλθατε στον κόσμο των χιλιομετροφάγων..

Θα σε δώ Ελευσίνα...αν δέν χαθούμε μνέσα σε τόοοσο κόσμο :-)


ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΧΑΡΗΚΑ ΒΑΓΓΕΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΨΩΦΙΣΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ !!!

πάτε για Brevet.... τρελάρες!

to
Εικόνα to
Απών/απούσα

tpitsi wrote:
...χαίρομαι για τη μεγάλη συμμετοχή, λέω να έρθω κι εγώ με ηλεκτρικό μέχρι Ειρήνη. Το θέμα είναι 10 ποδήλατα πόσα τρένα θα πρέπει να περιμένουμε? εγώ μπαίνω Άνω Πατήσια.

Ίσως και εγώ, από Α. Πατήσια να ανέβω για Ειρήνη, αν δεν συμβεί κάτι απρόοπτο την Κυριακή (ή το Σάββατο το βράδυ :) )

Οπότε ίσως 11 ποδήλατα για Ειρήνη.

mbiker.ex
Εικόνα mbiker.ex
Απών/απούσα

Άκυρη η συνάντηση στον Φάρο

shutdown79 wrote:
Κανένα πρόβλημα, Βελανιδιά 9.30 θα είμαι εκεί.

to
Εικόνα to
Απών/απούσα

όποιος έρθει, που να περιμένει ή που να πάει να βρει τους άλλους; στην αποβάθρα;

george leo
Εικόνα george leo
Απών/απούσα

to wrote:
όποιος έρθει, που να περιμένει ή που να πάει να βρει τους άλλους; στην αποβάθρα;

στον δρόμο πάνω από τον σταθμό - λέγεται Νερατζιωτίσης

george leo
Εικόνα george leo
Απών/απούσα

τ/φ επικοινωνίας
6986385759

contact