Ποδήλατο peugeot VITUS 181 μουφάτο , τιμή € 190

7 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
spirosbar
Απών/απούσα

Καλησπέρα στη κοινότητα. Έχω πάρα πολύ καιρό να συνδεθω και για αυτό τον λόγο ζητάω την κατανόηση σας.
Πλέον κάνω ποδήλατο μόνο στο σπίτι σε προπονητήριο και το ποδήλατο που βλέπετε παρακάτω επειδή καθόταν, είχα την φαεινή ιδέα να το βάλω σαν βιτρίνα ας πούμε στο μαγαζί μου.
Αλλά τελικα το λυπάμαι και ο αδερφός μου πρότεινε να το βάλουμε για πούλημα. Οπότε και είπα να το δοκιμάσω. Ο χρόνος μου είναι λίγος και δεν έχω κάνει καθόλου έρευνα. Αν κάποιος συμφορουμίτης πιστεύει ότι το έχω βάλει είτε πολύ φτηνά είτε πολύ ακριβά, θα χαρώ να με κατατοπίσει υποδεικνύοντας αντίστοιχο λίνκ με όμοιας κατάστασης ποδήλατο Peugeot, για νατην τροποιήσω αντίστοιχα. Το ποδήλατο βρίσκεται σε κατάστημα λιανικής στο Χαλάνδρι, δεκτός κάθε έλεγχος.
Τα μηνύματα θα τα βλέπω τα βράδια στο σπιτι.

 

ΜΕΤΡΑ  Οριζόντιο 53,5-54, ορθιο 54

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας.

ride safe και πάντα όρθιοι.

Σπύρος

 

 

 

 

ΣυνημμένοΜέγεθος
Image icon img_20190516_111701.jpg851.49 KB
Image icon img_20190516_111716_1.jpg531.16 KB
Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
rnd
Εικόνα rnd
Απών/απούσα
spirosbar
Απών/απούσα

Thanks, μάλλον έχεις δίκιο. Βγάζω το συζητήσιμη.
Θα το αφήσω στα €190 ακατέβατα. Αν δεν φύγει το κρατάω.

spirosbar
Απών/απούσα

ΣΩΣΤΑ ΜΕΤΡΑ : οριζόντιος: ή 53,5   ή 54

                           όρθιος          54 cm

 

Ίσως είναι αυτο τελικά. Ας είναι καλά ο Στάθης που ήρθε και το μετρησε σωστα.

http://www.thevelocollective.com/blue-peugeot-competition/

 

rnd
Εικόνα rnd
Απών/απούσα

χμμ εχει διαφορα στα αυτοκολλητα αλλα οντως αυτο που λεει τι σωλινες εχει μοιαζει μπλε απο τη μια πλευρα και οχι κοκκινωπο που ειναι το carbolite. Σε καθε περιπτωση εσυ μπορεις να δεις απο κοντα τι σωλινες εχει και να το ξεδιαλυνουμε. Στο αυτοκολλητο, εκει κατω απο τον οριζοντιο, κοντα στο κουτελο :)

Σε αυτη την περιπτωση το PFN10 του '83 βλεπω να ειχε ιδια αυτοκολλητα (ref_1, ref_2).

s-p3ci4L-K
Εικόνα s-p3ci4L-K
Απών/απούσα

 

spirosbar
Απών/απούσα

Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι είναι του 1ου ref. Δλδ 1983 PFN10. The Vitus 181 double-butted and lugged frame