Αγορά fitness

145 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

tommi wrote:

 

Λέω ότι δεν μου αρέσει το χρώμα του 200 του 2018

Είμαι ανάμεσα στο  merida 100 του 2018 ως οικονομική λύση ή να δώσω κάτι παραπάνω και να πάρω το 300 του 2017 ή specialized sirrus sport 2017

θέλεις το 200 με τον σκελετό του 100???
αν θέλεις μπορώ να το κανονίσω για να σκάσουν μερικοί μερικοί 

αν και θα προτιμούσα το 100 με καλύτερους τροχούς

 

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

κωστας1958 wrote:

  Χωρις διαθεση κοντρας, οταν ενα νεο μελος ρωτησει κατι που δεν γνωριζει (βλεπε θεμμα τροχοι BNS) και παιρνει ως απαντηση οτι ειναι ψευτης,μαλακας,ηλιθιος.(τα γραπτα του υπαρχουν) επειδη εχει κοντρα με τον εκπροσωπο της εταιρειας και γαμαει το θεμμα τελειως δεν ειναι προβλημα χαρακτηρα η αν ειναι ψευτης ειναι κατι μεγαλυτερο και θα πρεπει να το κοιταξει για να μην του γινει πιο σοβαρο απο οτι ειναι τωρα,και επειδη πολυ ασχοληθηκα το κλεινω εδω γιατι υπαρχει και ζωη εξω απο ενα πληκτρολογιο.Υ.σ. τα 26.500 ποστ τα πληρωνεσαι με το κομματι η με την ημερα; καθοτι ανεργος εδω και ενα χρονο,να μπορεσω να μπω και εγω στο μισθολογιο,με λιγη προσπαθεια θα σας τρελανω στα φυκια με μεταξωτες κορδελες.

 

ρε στόκε

εσύ άνοιξες το θέμα σου απάντησα θετικά και μετά μπήκε ο άλλος στόκος 

και έβγαλε εν ριπη οφθαλμού το θέμα εκτός θέματος

και εσύ ακολούθησες

δεν σε ένοιαζε καν το θέμα

όπως δεν σε νοιάζει και αυτό το θέμα

μπήκες για καβγα

 

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

kktsol wrote:

Επειδη εχει ξαναγραφτει και δεν ειναι σωστο. Απο την δικη μου πλευρα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ουτε καν διαθεση αντιπαραθεσης ουτε καν να απαντησω στις προσβολες που δεχομαι (γλοιώδης, μαλακας, βλακας κτλ κτλ κτλ). Μπορει να λεει οτι θελει.  Για εμενα δεν εχει νοημα ουτε και ενδιαφερον. Το ειχα ξαναπει και πριν μερικα χρονια που μια εβδομαδα χτυπιοταν μονος του σε ενα θεμα που δεν ειχε καν διαβασει τι ειχα απαντησει, οπως και στο προσφατο θεμα που με αφορουσε και αμεσα μετα τις πρωτες απαντησεις που καταλαβα οτι δεν γινεται συζητηση δεν ξανα απαντησα και παλι μονος του παιδευοταν για τεσσερις ή πεντε ημερες ωσπου το κλειδωσατε (για να μην πω οτι μου εβγαζε και την αισθηση οτι τον δουλευατε κιολας). 

 

 

Κοίταξε το ότι είσαι γλυοδης στόκος και μαλάκας δεν φταίω εγώ 

από εκεί και πέρα και σε εκείνο το θεμα με τους τροχούς σου 

και σε αυτό το μόνο που κάνεις είναι να προσπαθείς να χαλάς το θέμα για να έχεις πάτημα να κατηγορείς εμένα 

και όχι δεν είμαι το επίκεντρο του σύμπαντος 

από εκεί και πέρα

το μόνο που είπες είναι ότι το fitness έχει διαφορετικά πατήματα και έπρεπε να το εκλάβουμε σαν ευαγγελειο 

λες και όλες οι κούρσες έχουν ίδια πατήματα

λες και αν πάρεις μια κούρσα και αλλάξεις το τιμόνι και το κάνεις φιτνες ξαφνικά έχεις διαφορετικά πατήματα και γωνίες

 

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

kktsol wrote:

Επειδη εχει ξαναγραφτει και δεν ειναι σωστο. Απο την δικη μου πλευρα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ουτε καν διαθεση αντιπαραθεσης ουτε καν να απαντησω στις προσβολες που δεχομαι (γλοιώδης, μαλακας, βλακας κτλ κτλ κτλ). Μπορει να λεει οτι θελει.  Για εμενα δεν εχει νοημα ουτε και ενδιαφερον. Το ειχα ξαναπει και πριν μερικα χρονια που μια εβδομαδα χτυπιοταν μονος του σε ενα θεμα που δεν ειχε καν διαβασει τι ειχα απαντησει, οπως και στο προσφατο θεμα που με αφορουσε και αμεσα μετα τις πρωτες απαντησεις που καταλαβα οτι δεν γινεται συζητηση δεν ξανα απαντησα και παλι μονος του παιδευοταν για τεσσερις ή πεντε ημερες ωσπου το κλειδωσατε (για να μην πω οτι μου εβγαζε και την αισθηση οτι τον δουλευατε κιολας). 

 

 

Κοίταξε το ότι είσαι γλυοδης στόκος και μαλάκας δεν φταίω εγώ 

από εκεί και πέρα και σε εκείνο το θεμα με τους τροχούς σου 

και σε αυτό το μόνο που κάνεις είναι να προσπαθείς να χαλάς το θέμα για να έχεις πάτημα να κατηγορείς εμένα 

και όχι δεν είμαι το επίκεντρο του σύμπαντος 

από εκεί και πέρα

το μόνο που είπες είναι ότι το fitness έχει διαφορετικά πατήματα και έπρεπε να το εκλάβουμε σαν ευαγγελειο 

λες και όλες οι κούρσες έχουν ίδια πατήματα

λες και αν πάρεις μια κούρσα και αλλάξεις το τιμόνι και το κάνεις φιτνες ξαφνικά έχεις διαφορετικά πατήματα και γωνίες

 

κωστας1958
Απών/απούσα

Plannet wrote:

 

κωστας1958 wrote:

 

  Χωρις διαθεση κοντρας, οταν ενα νεο μελος ρωτησει κατι που δεν γνωριζει (βλεπε θεμμα τροχοι BNS) και παιρνει ως απαντηση οτι ειναι ψευτης,μαλακας,ηλιθιος.(τα γραπτα του υπαρχουν) επειδη εχει κοντρα με τον εκπροσωπο της εταιρειας και γαμαει το θεμμα τελειως δεν ειναι προβλημα χαρακτηρα η αν ειναι ψευτης ειναι κατι μεγαλυτερο και θα πρεπει να το κοιταξει για να μην του γινει πιο σοβαρο απο οτι ειναι τωρα,και επειδη πολυ ασχοληθηκα το κλεινω εδω γιατι υπαρχει και ζωη εξω απο ενα πληκτρολογιο.Υ.σ. τα 26.500 ποστ τα πληρωνεσαι με το κομματι η με την ημερα; καθοτι ανεργος εδω και ενα χρονο,να μπορεσω να μπω και εγω στο μισθολογιο,με λιγη προσπαθεια θα σας τρελανω στα φυκια με μεταξωτες κορδελες.

 

 

 

ρε στόκε

εσύ άνοιξες το θέμα σου απάντησα θετικά και μετά μπήκε ο άλλος στόκος 

και έβγαλε εν ριπη οφθαλμού το θέμα εκτός θέματος

και εσύ ακολούθησες

δεν σε ένοιαζε καν το θέμα

όπως δεν σε νοιάζει και αυτό το θέμα

μπήκες για καβγα

Επειδη μαλον εχεις μουστουκουλουρου εκει που επρεπε να εχεις μυαλο και το θεμμα δεν ανοιχτηκε πριν τρια χρονια,η απαντηση σου η πρωτη ηταν μοιαζουν τροχοι της σειρας στην φωτογραφια,ωσπου να καταλαβω ποια φωτογραφια ενοουσες αρχισες τα καριολικια,σε εναν αγνωστο σε εσενα ανθρωπο.Συνεχισε να γραφεις 20 ποστ την ημερα να τα διαβαζεις και να νιωθεις σημαντικος το κακο ομως ειναι οτι δυστυχως δεν εισαι σημαντικος αυτα και τερμα απο εμενα,γιατι εχω και ζωη εκτος πληκτρολογιου,δοκιμασε το μπορει να σου αρεσει.

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

κωστας1958 wrote:

Επειδη μαλον εχεις μουστουκουλουρου εκει που επρεπε να εχεις μυαλο και το θεμμα δεν ανοιχτηκε πριν τρια χρονια,η απαντηση σου η πρωτη ηταν μοιαζουν τροχοι της σειρας στην φωτογραφια,ωσπου να καταλαβω ποια φωτογραφια ενοουσες αρχισες τα καριολικια,σε εναν αγνωστο σε εσενα ανθρωπο.Συνεχισε να γραφεις 20 ποστ την ημερα να τα διαβαζεις και να νιωθεις σημαντικος το κακο ομως ειναι οτι δυστυχως δεν εισαι σημαντικος αυτα και τερμα απο εμενα,γιατι εχω και ζωη εκτος πληκτρολογιου,δοκιμασε το μπορει να σου αρεσει.

 

 

μα αφού είναι τις σειράς

πλεγμένοι τροχοί

τους συναντάμε από το 1990 και σε καλύτερες εκδώσεις

και είπα ότι είναι προσεγμένοι στην λεπτομέρια

που νομίζω είναι θετικό

για θετικό το είπα πάντως

 

kktsol
Εικόνα kktsol
Απών/απούσα

Plannet wrote:

Κοίταξε το ότι είσαι γλυοδης στόκος και μαλάκας δεν φταίω εγώ 

από εκεί και πέρα και σε εκείνο το θεμα με τους τροχούς σου 

και σε αυτό το μόνο που κάνεις είναι να προσπαθείς να χαλάς το θέμα για να έχεις πάτημα να κατηγορείς εμένα 

και όχι δεν είμαι το επίκεντρο του σύμπαντος 

από εκεί και πέρα

το μόνο που είπες είναι ότι το fitness έχει διαφορετικά πατήματα και έπρεπε να το εκλάβουμε σαν ευαγγελειο 

λες και όλες οι κούρσες έχουν ίδια πατήματα

λες και αν πάρεις μια κούρσα και αλλάξεις το τιμόνι και το κάνεις φιτνες ξαφνικά έχεις διαφορετικά πατήματα και γωνίες

 

Για να καταλαβεις γιατι δεν μπορει να γινει παραγωγικη συζητηση μαζι σου. Αντιθετα με αυτο που λες δεν ειπα για διαφορετικα πατηματα. Ειπα για διαφορετικη θεση οδηγησης. Πρεπει να ειμαι και ο μονος εδω μεσα που δεν σε εχει κατηγορησει οτι χαλας τα θεματα. Και δεν μπορω να καταλαβω πως εγω με δυο-τρεις απαντησεις στο συγκεκριμενο θεμα χαλαω το θεμα για να σε κατηγορησω (λες και δεν εχω αλλη δουλεια να κανω) οπου λεω μονο για την θεση οδηγησης. Εσυ παρ'ολα αυτα λες άλλα πραγματα και ταυτοχρονα συνεχιζεις να προσβαλεις (ο ευκολος τροπος οταν ξεμενουμε απο πραγματα να πουμε). Στο εχω ξαναπει αλλα δεν θες να το δεις σαν συμβουλη και το βλεπεις σαν προσβολη. Παρεξηγιεσαι μονος σου, και μονος σου χαλιεσαι και μονος σου εκτιθεσαι γιατι νομιζεις οτι ολοι ασχολουνται μαζι σου και νομιζεις οτι εαν απαντησεις σε ολα εχεις δικιο για τα παντα (κανενας δεν μπορει να ξερει τα παντα). Αν πραγματικα ηθελα να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου πραγματικα ειναι τραγικα ευκολο απλα δεν με ενδιαφερει. (σαν παραδειγμα εκει που ειπες οτι εψαξες για το τι ακτινες φοραει ο BORA "το εψαξα λιγο και δεν βρηκα κατι τετοιο" οπου μεταφραζεται το πατησα στο google και δεν μου εβγαλε τιποτα δινει αφθονο πατημα). 

Δες το σαν συμβουλη σε καλο θα σου βγει.

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

kktsol wrote:

Για να καταλαβεις γιατι δεν μπορει να γινει παραγωγικη συζητηση μαζι σου. Αντιθετα με αυτο που λες δεν ειπα για διαφορετικα πατηματα. Ειπα για διαφορετικη θεση οδηγησης. Πρεπει να ειμαι και ο μονος εδω μεσα που δεν σε εχει κατηγορησει οτι χαλας τα θεματα. Και δεν μπορω να καταλαβω πως εγω με δυο-τρεις απαντησεις στο συγκεκριμενο θεμα χαλαω το θεμα για να σε κατηγορησω (λες και δεν εχω αλλη δουλεια να κανω) οπου λεω μονο για την θεση οδηγησης. Εσυ παρ'ολα αυτα λες άλλα πραγματα και ταυτοχρονα συνεχιζεις να προσβαλεις (ο ευκολος τροπος οταν ξεμενουμε απο πραγματα να πουμε). Στο εχω ξαναπει αλλα δεν θες να το δεις σαν συμβουλη και το βλεπεις σαν προσβολη. Παρεξηγιεσαι μονος σου, και μονος σου χαλιεσαι και μονος σου εκτιθεσαι γιατι νομιζεις οτι ολοι ασχολουνται μαζι σου και νομιζεις οτι εαν απαντησεις σε ολα εχεις δικιο για τα παντα (κανενας δεν μπορει να ξερει τα παντα). Αν πραγματικα ηθελα να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου πραγματικα ειναι τραγικα ευκολο απλα δεν με ενδιαφερει. (σαν παραδειγμα εκει που ειπες οτι εψαξες για το τι ακτινες φοραει ο BORA "το εψαξα λιγο και δεν βρηκα κατι τετοιο" οπου μεταφραζεται το πατησα στο google και δεν μου εβγαλε τιποτα δινει αφθονο πατημα). 

 

Δες το σαν συμβουλη σε καλο θα σου βγει.

δλδ εσύ όταν λες θέση τι ακριβώς εννοείες

γιατί όταν λέμε θέση οδήγησης έχει να κάνει με τα πατήματα

εννούμε ότι πως ανάλογα της θέσης μας πατάμε διαφορετικά πιο αποδοτικά και λιγότερο αποδοτικά

η στάση οδήγησης έχει να κάνει με την αεροδυναμική

εννούμε το πόσο μπροστά πέφτουμε

εσύ βέβαια μπορείς να εννοείς κάτι τελείως διαφορετικό

οπότε δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό

αλλά κρινόντας ότι συμφωνείς με τον έτερο στόκο τον rockarolla

εννοείς τη στάση πάνω στο ποδήλατο

δλδ είτε η σέλα είναι μπροστά είτε πίσω είτε οι μοίρες είναι 73είτε 75

αποδίδομε το ίδιο

βέβαια θα δεχτώ πως είναι μπέρδεμα ειδικά όταν λες

είναι αυτό χωρίς να εξειγείς παραπέρα

και ναι βρίζω όταν κάποιος είναι για βρίσιμο

δεν είμαι ευγενικός με αυτους που δεν το αξίζουν

και για τους bora τι άλλο ήθελες να κάνω εκτός από το να ψάξω στο internet?
να πάω στην campagnolo ελέγξω τα αρχεία τους

να αγοράσω τους bora για να κάνω ανάλυση στο χημείο του κράτους

να ρωτήσω τον μαλάκα που τα ξέρει όλα και νομίζει ότι έπιασε τον παπα από τα @@ γιατί κάθετε και πλέκει τροχούς

έλεος ρε φίλε

ασχολήσουμε με τον rockarolla kai ton kostas 1952

 

 

kktsol
Εικόνα kktsol
Απών/απούσα

Plannet wrote:

και για τους bora τι άλλο ήθελες να κάνω εκτός από το να ψάξω στο internet?

Το να μην κανεις τιποτα και να μην γραψεις τιποτα γιατι πολυ απλα ειναι ενα θεμα που δεν ξερεις δεν ειναι μεσα στις επιλογες σου,  ετσι?? Δεν παιζει κατι τετοιο. Εγραψε κατι ο kktsol (εδω βαλε οποιο ονομα θελεις το ιδιο αποτελεσμα εχει) και πρεπει απαραιτητως να απαντησουμε για να τον κοντραρουμε εστω και εαν οι γνωσεις μας στο θεμα ειναι μονο απο το google και δεν εχουμε προσωπικη αποψη. Καταλαβαινεις οτι εκτειθεσαι μονος σου ετσι??  

κωστας1958
Απών/απούσα

Plannet wrote:

 

kktsol wrote:

 

Για να καταλαβεις γιατι δεν μπορει να γινει παραγωγικη συζητηση μαζι σου. Αντιθετα με αυτο που λες δεν ειπα για διαφορετικα πατηματα. Ειπα για διαφορετικη θεση οδηγησης. Πρεπει να ειμαι και ο μονος εδω μεσα που δεν σε εχει κατηγορησει οτι χαλας τα θεματα. Και δεν μπορω να καταλαβω πως εγω με δυο-τρεις απαντησεις στο συγκεκριμενο θεμα χαλαω το θεμα για να σε κατηγορησω (λες και δεν εχω αλλη δουλεια να κανω) οπου λεω μονο για την θεση οδηγησης. Εσυ παρ'ολα αυτα λες άλλα πραγματα και ταυτοχρονα συνεχιζεις να προσβαλεις (ο ευκολος τροπος οταν ξεμενουμε απο πραγματα να πουμε). Στο εχω ξαναπει αλλα δεν θες να το δεις σαν συμβουλη και το βλεπεις σαν προσβολη. Παρεξηγιεσαι μονος σου, και μονος σου χαλιεσαι και μονος σου εκτιθεσαι γιατι νομιζεις οτι ολοι ασχολουνται μαζι σου και νομιζεις οτι εαν απαντησεις σε ολα εχεις δικιο για τα παντα (κανενας δεν μπορει να ξερει τα παντα). Αν πραγματικα ηθελα να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου πραγματικα ειναι τραγικα ευκολο απλα δεν με ενδιαφερει. (σαν παραδειγμα εκει που ειπες οτι εψαξες για το τι ακτινες φοραει ο BORA "το εψαξα λιγο και δεν βρηκα κατι τετοιο" οπου μεταφραζεται το πατησα στο google και δεν μου εβγαλε τιποτα δινει αφθονο πατημα). 

 

Δες το σαν συμβουλη σε καλο θα σου βγει.

 

 

δλδ εσύ όταν λες θέση τι ακριβώς εννοείες

γιατί όταν λέμε θέση οδήγησης έχει να κάνει με τα πατήματα

εννούμε ότι πως ανάλογα της θέσης μας πατάμε διαφορετικά πιο αποδοτικά και λιγότερο αποδοτικά

η στάση οδήγησης έχει να κάνει με την αεροδυναμική

εννούμε το πόσο μπροστά πέφτουμε

εσύ βέβαια μπορείς να εννοείς κάτι τελείως διαφορετικό

οπότε δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό

αλλά κρινόντας ότι συμφωνείς με τον έτερο στόκο τον rockarolla

εννοείς τη στάση πάνω στο ποδήλατο

δλδ είτε η σέλα είναι μπροστά είτε πίσω είτε οι μοίρες είναι 73είτε 75

αποδίδομε το ίδιο

βέβαια θα δεχτώ πως είναι μπέρδεμα ειδικά όταν λες

είναι αυτό χωρίς να εξειγείς παραπέρα

και ναι βρίζω όταν κάποιος είναι για βρίσιμο

δεν είμαι ευγενικός με αυτους που δεν το αξίζουν

και για τους bora τι άλλο ήθελες να κάνω εκτός από το να ψάξω στο internet?
να πάω στην campagnolo ελέγξω τα αρχεία τους

να αγοράσω τους bora για να κάνω ανάλυση στο χημείο του κράτους

να ρωτήσω τον μαλάκα που τα ξέρει όλα και νομίζει ότι έπιασε τον παπα από τα @@ γιατί κάθετε και πλέκει τροχούς

έλεος ρε φίλε

ασχολήσουμε με τον rockarolla kai ton kostas 1952

Μουστουκουλουρου, δειξε μου ρε ξερολα που σε εβρισα,ειμαι 60 χρονων και δεν εχω μαθει να βριζω καποιον απο ενα πληκτρολογιο αντιθετα απο εσενα που σε κοβω 15-16 χρονων χωρις ζωη επανω απο ενα κομπιουτερ να μην αφηνεις τιποτα ασχολιαστο ουτε η δομη δεν τα ξερει ολα παντως εχεις πλακα και ας χαλαω 5 λεπτα απο την ζωη μου να απανταω στα μαργαριταρια σου εισαι τιτανοτεραστιομεγιστοδιαπλανητικος και λιγα λεω .

 

 

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

kktsol wrote:

Το να μην κανεις τιποτα και να μην γραψεις τιποτα γιατι πολυ απλα ειναι ενα θεμα που δεν ξερεις δεν ειναι μεσα στις επιλογες σου,  ετσι?? Δεν παιζει κατι τετοιο. Εγραψε κατι ο kktsol (εδω βαλε οποιο ονομα θελεις το ιδιο αποτελεσμα εχει) και πρεπει απαραιτητως να απαντησουμε για να τον κοντραρουμε εστω και εαν οι γνωσεις μας στο θεμα ειναι μονο απο το google και δεν εχουμε προσωπικη αποψη. Καταλαβαινεις οτι εκτειθεσαι μονος σου ετσι??  

 

 

γιατί να μην πω τπτ?

α για να μπορεί ο κάθε γλυώδες τύπος σαν και εσένα

να πουλάει μούρη

π.χ. ο τάδε τροχός έχει sapim ακτίνες δεν το ξέρει κανείς άλλος εκτός από εμένα

έλεος ρε φίλε

μίλα στον rockarolla Που σε γουστάρει(φαντάζομε)

εγώ όπως σου αρέσει να λες δεν καταλαβένω τον γραπτό λόγο

 

 

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

κωστας1958 wrote:

μπλα μπλα μπλα

κώστας από τα 10 πράγματα που έχεις απαντήσει τα 8 είναι για να κλειδώσει το θέμα

το ένα το κλείδοσατε γιατί δεν δέχεστε την αλήθεια

θα το γαμήσετε και αυτό το θέμα???
 

 

κωστας1958
Απών/απούσα

Plannet wrote:

 

κωστας1958 wrote:

 

μπλα μπλα μπλα

 

 

κώστας από τα 10 πράγματα που έχεις απαντήσει τα 8 είναι για να κλειδώσει το θέμα

το ένα το κλείδοσατε γιατί δεν δέχεστε την αλήθεια

θα το γαμήσετε και αυτό το θέμα???

Κοιταξε θα κανω προσπαθεια να σου γραψω σοβαρα γιατι πιστευω οτι ο επανω οροφος που εχουμε για μυαλο ο δικος σου ειναι ακατοικητος,κανε ενα κοπο να διαβασεις τις πρωτες 3-4 απαντησεις που εδωσες και αν δεν ζητησεις συγνωμη απλα επιβαιβεωνεις οτι στην θεση του μυαλου σου εχεις μουστουκουλουρου εκτος αν μην εχωντας αλλα ενδιαφεροντα βριζεις κοσμο απο το πληκτρολογιο σου απεναντι απο τον καθρεπτη σου μονολωγοντας ποσο τιτανοτεραστιομεγιστος εισαι πραγματικα αν εισαι πανω απο 18 και ψηφιζεις μνημονια μεχρι να σβησει ο ηλιος. Αν ηθελα να γ@@@σω το θεμμα τιποτα πιο ευκολο αλλα εχω και ζωη ρε παληκαρι στα 80 θεμματα εχεις 40 δικες σου απαντησεις ποιος εισαι η δομη; αυτα φιλικα με εκτιμηση,σεβασμο,κατανυξη,δεος απεναντι στο μεγαλειο σου.

 

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

κωστας1958 wrote:

 

Κοιταξε θα κανω προσπαθεια να σου γραψω σοβαρα γιατι πιστευω οτι ο επανω οροφος που εχουμε για μυαλο ο δικος σου ειναι ακατοικητος,κανε ενα κοπο να διαβασεις τις πρωτες 3-4 απαντησεις που εδωσες και αν δεν ζητησεις συγνωμη απλα επιβαιβεωνεις οτι στην θεση του μυαλου σου εχεις μουστουκουλουρου εκτος αν μην εχωντας αλλα ενδιαφεροντα βριζεις κοσμο απο το πληκτρολογιο σου απεναντι απο τον καθρεπτη σου μονολωγοντας ποσο τιτανοτεραστιομεγιστος εισαι πραγματικα αν εισαι πανω απο 18 και ψηφιζεις μνημονια μεχρι να σβησει ο ηλιος. Αν ηθελα να γ@@@σω το θεμμα τιποτα πιο ευκολο αλλα εχω και ζωη ρε παληκαρι στα 80 θεμματα εχεις 40 δικες σου απαντησεις ποιος εισαι η δομη; αυτα φιλικα με εκτιμηση,σεβασμο,κατανυξη,δεος απεναντι στο μεγαλειο σου.
 

 

υπάρχουν 2 κατηγορίες παλιών χρηστών στο forum

η μία είσαι εσύ

αν και δεν είσαι πολύ παλιός

και ο κκτσολ ο φοβερός τύπος όπως αναφέρθηκε

δεν βοήθησαν κανέναν χρήστη

απλά λένε λένε λένε η πουλάνε κάνα viccini κάνα custom τροχό λες και ζούμε 20 χρόνια πρίν που έπλεκαν οι ποδηλάτες τροχους

ξύπνα τώρα παίρνεις απλά έναν έτοιμο τροχό και είσα τούμπανο αλλά αυτό είναι άλλο θέμα

η δεύτερη καητγορία είναι αυτοί που βοηθάνε σε ένα φορουμ

είτε με κάποιες εμπειρίες τους (που δεν εγκρίνω) ή με τις γνώσεις τους

ένας που έχω συντήσει εδώ μέσα και έχει βοηθήσει και εμένα τον μέγα plannet μέγα και τρναό plannet για να είμαστ επιο σωστοί

και είναι άλλος τον colompus dicover the steel

γενικερα ξέρω ότι ούτε αυτός με συμπαθεί ιδιαίτερα

αλλά είναι εγκυκλοπαίδια και σέβομε και ακούω πάντα την γνώμη του

εμένα ή θα με μισούν όπως κάνεις εσύ

ή θα με αγαπάνε όπως κάνουν αρκετοί γιατί σε ότι του τους λέω πέφτω μέσα

αν όχι απόλυτα ένα 70-80%

αυτό που με χαροποιεί είναι ότι πολλά παιδιά αρχίζουν να αντιλαμβάνοντε μόνοι τους τι χρειάζοντε

και αυτό είναι η ουσία του forum

αυτό δεν σημαίνει ότι δεν κάνω λάθη

εδώ έχω παραδεχτεί λάθος στον στόκο ροκαρολλα

όπως και σε αυτό το θέμα όταν ένα παιδί είπε ότι οι κούρσες με δισκόφρενο πέρνουν 28ρι λάστιχο (και 30ρι)

απάντησα χωρίς να το ψάξω καν

(εχθές το είδα από κοντα) ότι ναι νέα ποδήλατα δεν τα παρακολούθησα μπορεί όντως να είναι έτσι

και ήταν έτσι

και μιλάμε για αυτό εδώ το θέμα που θέλεις να γαμήσεις με την φλοιαρία σου

 

και συνεχίζω

στο θέμα αυτό είπα 3-4 πράγματα

ολοκληρωμένα

τι δεν σου άρεσε στην απαντηση μου

???
τι είπα λάθος?? (δεν σε ενδιαφέρει καν το ξέρω)
και δεν είμαι σαν τον kktsol να παίζω με την λέξεις

για να βγω από πάνω για να μην  είμαι ο μαλάκας που πουλάει πλαιχτούς τροχούς και viccini λες και ανακαλύψαμε το εμπόριο και την ποδηλασία χθες

όχι ότι γράφω τα τέλεια ελλινικά

αλλά όταν υπάρχει καλή διάθεση όλα βρίσκονται

όταν υπάρχει καφρίλα

καταλήγουμε μαζί σου

 

 

κωστας1958
Απών/απούσα

Στο φορουμ ειμαι μελος μονο 15 μηνες μεχρι πριν 10 ημερες ειχα μονο 40 ποστ,γιατι διαβαζω και μου αρεσει να μαθαινω πραγματα ποδηλατο κανω μονο ενα χρονο,αν δεν θυμασαι οτι με αποκαλεσες ψευτη,ηληθιο,μ@@@@α χωρις να σου δωσω κανενα δικαιωμα,εχεις προβλημα,το ποσο μεγαλο ειναι μονο ψυχιατρος μπορει να στο πει.Καλυτερ να μην το τραβαμε αλλο γιατι ο φιλος ρωτησε τι να παρει και 140 απαντησεις μετα διαβαζει μονο ξεκατινιασματα,παντως κοιταξε το θεμμα σου γιατι μπορει να γινει και πιο σοβαρο και να σου βαλουν το λευκο πουκαμισο που κλεινει πισω παντα με σεβασμο,εκτιμηση,δεος,κατανυξη,αναυδος μπροστα στο μεγαλειο και τις γνωσεις σου.

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

κωστας1958 wrote:

Στο φορουμ ειμαι μελος μονο 15 μηνες μεχρι πριν 10 ημερες ειχα μονο 40 ποστ,γιατι διαβαζω και μου αρεσει να μαθαινω πραγματα ποδηλατο κανω μονο ενα χρονο,αν δεν θυμασαι οτι με αποκαλεσες ψευτη,ηληθιο,μ@@@@α χωρις να σου δωσω κανενα δικαιωμα,εχεις προβλημα,το ποσο μεγαλο ειναι μονο ψυχιατρος μπορει να στο πει.Καλυτερ να μην το τραβαμε αλλο γιατι ο φιλος ρωτησε τι να παρει και 140 απαντησεις μετα διαβαζει μονο ξεκατινιασματα,παντως κοιταξε το θεμμα σου γιατι μπορει να γινει και πιο σοβαρο και να σου βαλουν το λευκο πουκαμισο που κλεινει πισω παντα με σεβασμο,εκτιμηση,δεος,κατανυξη,αναυδος μπροστα στο μεγαλειο και τις γνωσεις σου.

ναι η διαφορά είναι ότι εγώ δεν μπαίνω για να γράφω κατηνιές

:D

άντε στην τρύπα σου

 

κωστας1958
Απών/απούσα

Plannet wrote:

 

κωστας1958 wrote:

 

Στο φορουμ ειμαι μελος μονο 15 μηνες μεχρι πριν 10 ημερες ειχα μονο 40 ποστ,γιατι διαβαζω και μου αρεσει να μαθαινω πραγματα ποδηλατο κανω μονο ενα χρονο,αν δεν θυμασαι οτι με αποκαλεσες ψευτη,ηληθιο,μ@@@@α χωρις να σου δωσω κανενα δικαιωμα,εχεις προβλημα,το ποσο μεγαλο ειναι μονο ψυχιατρος μπορει να στο πει.Καλυτερ να μην το τραβαμε αλλο γιατι ο φιλος ρωτησε τι να παρει και 140 απαντησεις μετα διαβαζει μονο ξεκατινιασματα,παντως κοιταξε το θεμμα σου γιατι μπορει να γινει και πιο σοβαρο και να σου βαλουν το λευκο πουκαμισο που κλεινει πισω παντα με σεβασμο,εκτιμηση,δεος,κατανυξη,αναυδος μπροστα στο μεγαλειο και τις γνωσεις σου.

 

 

ναι η διαφορά είναι ότι εγώ δεν μπαίνω για να γράφω κατηνιές

:D

άντε στην τρύπα σου

 

   22.549!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΘΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.

κωστας1958
Απών/απούσα

Μεγιστε τι λες να παρω για πολυ καλη εικονα δωσε τα φωτα σου!!!

kktsol
Εικόνα kktsol
Απών/απούσα

Plannet wrote:

 

kktsol wrote:

 

Το να μην κανεις τιποτα και να μην γραψεις τιποτα γιατι πολυ απλα ειναι ενα θεμα που δεν ξερεις δεν ειναι μεσα στις επιλογες σου,  ετσι?? Δεν παιζει κατι τετοιο. Εγραψε κατι ο kktsol (εδω βαλε οποιο ονομα θελεις το ιδιο αποτελεσμα εχει) και πρεπει απαραιτητως να απαντησουμε για να τον κοντραρουμε εστω και εαν οι γνωσεις μας στο θεμα ειναι μονο απο το google και δεν εχουμε προσωπικη αποψη. Καταλαβαινεις οτι εκτειθεσαι μονος σου ετσι??  

 

 

 

 

γιατί να μην πω τπτ?

Γιατι οπως λεω και σε αυτο που εκανες παραθεση δεν εχεις καμμια γνωση επι του θεματος

Plannet wrote:
 α για να μπορεί ο κάθε γλυώδες τύπος σαν και εσένα

να πουλάει μούρη

οπου παλι οπως ειπα παραπανω απαντας απλα για να πας κοντρα σε καποιον ασχετα με το εαν γνωριζεις το θεμα ή οχι και απλα πρεπει να πεις κατι απλα για την κοντρα γιατι εαν καποιος ξερει κατι το λεει μονο για να πουλησει μουρη. Δεν παιζει απλα να ξερει κατι και να το αναφερει απλα. Πες μου ειλικρινα ή μαλλον να το θεσω καλυτερα, αναρωτησου μονος σου "εαν αυτη η απαντηση για τις cx ray στον bora δεν εβγαζε λαθος την προηγουμενη μαλακια που ειχες πει, θα ειχες ασχοληθει ή απλα πρεπει να προστατεψουμε το αλαθητο του plannet με ολα τα μεσα".

Plannet wrote:
π.χ. ο τάδε τροχός έχει sapim ακτίνες δεν το ξέρει κανείς άλλος εκτός από εμένα

έλεος ρε φίλε

εγω ειπα ο ταδε τροχος φοραει cx ray ακτινες. Προφανως δεν το ξερω μονο εγω ουτε ποτε ειπα οτι "ακου εμενα γιατι ειμαι το ιερο ευαγγελιο". Το οτι δεν το ξερεις εσυ και οτι η απαντηση σου ηταν το googlara και δεν βρηκα κατι σημαινει απλα οτι δεν το ξερεις και πιστευεις οτι πασσαροντας οτι διαβαζεις στο ιντερνετ για γνωσεις νομιζεις οτι γινεσαι γκουρου.  

Και επειδη εχεις παρει πολυ αερα. Στο συγκεκριμενο θεμα εχεις πει αρχικα τεσσερα πραγματα. Τα δυο απο αυτα ειναι λαθος με τα σημερινα δεδομενα (googlare να βρεις ποια δυο ειναι). Το οτι κανεις δεν σε εχει διορθωσει εως τωρα ειναι γιατι πολυ απλα κανεις δεν ασχολειται μαζι σου γιατι εαν καποιος ασχοληθει το πρωτο που θα ακουσει ειναι οτι ειναι στοκος και εαν αντιπαραθεσει επιχειρηματα το επομενο που θα ακουσει ειναι βρισιδια (γιατι απλα απο επιχειρηματα στερεψαμε) γιατι ειναι ασχετος και δεν εχει την απολυτη γνωση (απο το google) την οποια προφανως κατεχεις μονο εσυ. Οταν μονος σου παραδεχεσαι οτι δεν εχεις καμμια γνωση πανω σε ενα θεμα (καθολου κατακριτεο, κανεις δεν ξερει τα παντα) αλλα θα ψαξεις στο ιντερνετ το θεμα (χωρις να φιλτραρεις ή να διαβασεις σωστα αυτο που γραφει) απλα για να απαντησεις για να μην βγει κανενας οτι ξερει κατι παραπανω απο εσενα (εσενα προσωπικα οχι γενικα) και να εισαι ο απολυτος γκουρου και νομιζεις οτι με αυτον το τροπο βοηθας και κοσμο, ε εχεις προβλημα. Τουλαχιστον διαβαζε σωστα. Εδω ολοκληρο αρθρο βρηκες στο ιντερνετ και διαβασες και ακομα νομιζεις οτι στο προηγουμενο θεμα μιλαμε για custom τροχους (καμμια σχεση). 

τελευταια απαντηση απο εμενα. Γραψε οτι θες, δεν θα εχεις αντιλογο. Καποιοι εχουμε και ζωη εξω απο το φορουμ.

Ζητω και συγνωμη απο τους υπολοιπους για το τελειως off topic 

κωστας1958
Απών/απούσα

Τωρα ομως εμενα δεν θα μου απαντηση να παρω τηλεοραση η προτζεκτορα γιατι εμεις ειμαστε κολητοι και κανουμε διαφημηση συμφωνα με το μουστουκουλουρου που εχει στην θεση που οι ανθρωποι εχουν μυαλο.

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

kktsol wrote:

 

Plannet wrote:

 

 

kktsol wrote:

 

Το να μην κανεις τιποτα και να μην γραψεις τιποτα γιατι πολυ απλα ειναι ενα θεμα που δεν ξερεις δεν ειναι μεσα στις επιλογες σου,  ετσι?? Δεν παιζει κατι τετοιο. Εγραψε κατι ο kktsol (εδω βαλε οποιο ονομα θελεις το ιδιο αποτελεσμα εχει) και πρεπει απαραιτητως να απαντησουμε για να τον κοντραρουμε εστω και εαν οι γνωσεις μας στο θεμα ειναι μονο απο το google και δεν εχουμε προσωπικη αποψη. Καταλαβαινεις οτι εκτειθεσαι μονος σου ετσι??  

 

 

 

 

γιατί να μην πω τπτ?

Γιατι οπως λεω και σε αυτο που εκανες παραθεση δεν εχεις καμμια γνωση επι του θεματος

 

 

Plannet wrote:

 α για να μπορεί ο κάθε γλυώδες τύπος σαν και εσένα

 

να πουλάει μούρη

οπου παλι οπως ειπα παραπανω απαντας απλα για να πας κοντρα σε καποιον ασχετα με το εαν γνωριζεις το θεμα ή οχι και απλα πρεπει να πεις κατι απλα για την κοντρα γιατι εαν καποιος ξερει κατι το λεει μονο για να πουλησει μουρη. Δεν παιζει απλα να ξερει κατι και να το αναφερει απλα. Πες μου ειλικρινα ή μαλλον να το θεσω καλυτερα, αναρωτησου μονος σου "εαν αυτη η απαντηση για τις cx ray στον bora δεν εβγαζε λαθος την προηγουμενη μαλακια που ειχες πει, θα ειχες ασχοληθει ή απλα πρεπει να προστατεψουμε το αλαθητο του plannet με ολα τα μεσα".

 

 

Plannet wrote:

π.χ. ο τάδε τροχός έχει sapim ακτίνες δεν το ξέρει κανείς άλλος εκτός από εμένα

 

έλεος ρε φίλε

εγω ειπα ο ταδε τροχος φοραει cx ray ακτινες. Προφανως δεν το ξερω μονο εγω ουτε ποτε ειπα οτι "ακου εμενα γιατι ειμαι το ιερο ευαγγελιο". Το οτι δεν το ξερεις εσυ και οτι η απαντηση σου ηταν το googlara και δεν βρηκα κατι σημαινει απλα οτι δεν το ξερεις και πιστευεις οτι πασσαροντας οτι διαβαζεις στο ιντερνετ για γνωσεις νομιζεις οτι γινεσαι γκουρου.  

 

Και επειδη εχεις παρει πολυ αερα. Στο συγκεκριμενο θεμα εχεις πει αρχικα τεσσερα πραγματα. Τα δυο απο αυτα ειναι λαθος με τα σημερινα δεδομενα (googlare να βρεις ποια δυο ειναι). Το οτι κανεις δεν σε εχει διορθωσει εως τωρα ειναι γιατι πολυ απλα κανεις δεν ασχολειται μαζι σου γιατι εαν καποιος ασχοληθει το πρωτο που θα ακουσει ειναι οτι ειναι στοκος και εαν αντιπαραθεσει επιχειρηματα το επομενο που θα ακουσει ειναι βρισιδια (γιατι απλα απο επιχειρηματα στερεψαμε) γιατι ειναι ασχετος και δεν εχει την απολυτη γνωση (απο το google) την οποια προφανως κατεχεις μονο εσυ. Οταν μονος σου παραδεχεσαι οτι δεν εχεις καμμια γνωση πανω σε ενα θεμα (καθολου κατακριτεο, κανεις δεν ξερει τα παντα) αλλα θα ψαξεις στο ιντερνετ το θεμα (χωρις να φιλτραρεις ή να διαβασεις σωστα αυτο που γραφει) απλα για να απαντησεις για να μην βγει κανενας οτι ξερει κατι παραπανω απο εσενα (εσενα προσωπικα οχι γενικα) και να εισαι ο απολυτος γκουρου και νομιζεις οτι με αυτον το τροπο βοηθας και κοσμο, ε εχεις προβλημα. Τουλαχιστον διαβαζε σωστα. Εδω ολοκληρο αρθρο βρηκες στο ιντερνετ και διαβασες και ακομα νομιζεις οτι στο προηγουμενο θεμα μιλαμε για custom τροχους (καμμια σχεση). 

τελευταια απαντηση απο εμενα. Γραψε οτι θες, δεν θα εχεις αντιλογο. Καποιοι εχουμε και ζωη εξω απο το φορουμ.

Ζητω και συγνωμη απο τους υπολοιπους για το τελειως off topic 

ζήτα καλύτερα συγνώμη για την γλοιωδεία σου

παρά για το ότι βγάζεις 2ο θέμα off topic

 

κωστας1958
Απών/απούσα

Τηλεοραση η προτζεκτορα ομως;

podilat-iss-es
Εικόνα podilat-iss-es
Απών/απούσα

Θα γυρισει το θέμα στο θέμα του ή να το κλειδώσουμε και αυτό;;

Plannet
Εικόνα Plannet
Απών/απούσα

podilat-iss-es wrote:

Θα γυρισει το θέμα στο θέμα του ή να το κλειδώσουμε και αυτό;;

εγώ λέω να το κλειδώσουμε έτσι και αλλιώς δεν έχει νόημα

 

contact