2η ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΗ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ 26 Μαίου

220 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
tkant
Εικόνα tkant
Απών/απούσα

ghandee wrote:

Ελεγα να ξομολογηθω πριν ξαπλωσω με τη νοσο(α)κομα

Ενημέρωσα κάτι φίλους για το συγκεκριμένο σέρβις της αιμοδοσίας..............το απόγευμα θα πάνε να αγοράσουν ποδήλατο.

Royal Oak
Εικόνα Royal Oak
Απών/απούσα

Εύρηκα σήμερα σε μερακλήδικο κρητικό μαγαζάκι, όπου εμπρός πλούσια τα εδώδιμα κι αποικιακά εκ Κρήτης, ενώ οπίσω, σπιτικό μαγέρικο μικρής εμβέλειας για τους πελάτες μόνο, για να πίνουν τις ρακιές με μεζεδάκι ολκής!!!άκρως αιματική φάση που πολύ με διασκεδάζει...

tkant
Εικόνα tkant
Απών/απούσα

1000 κομμάτια. Σήμερα θα κοπούν και είμαστε έτοιμοι.

RockaRolla
Εικόνα RockaRolla
Απών/απούσα

Βαγγελιώ, για τα στραγάλια θα κάνω μάχη, θα πάρω από νωρίς θέση κάτω από το καλάθι, μου αρέσουν πολύ...

Αλλά για την ρακή, άστην για άλλη περίσταση. (ακόμα και αν την φέρεις για την support team μόνο... όλο και κάποιος μπορεί να κάνει το λάθος...)

Θοδωρή, τώρα πρέπει να βρούμε και 3-4 όμορφες ποδηλάτισσες για την διανομή.
Ξέρεις, με κολάν, ή σορτσάκια, ποδηλατικές μπλούζες κλπ κλπ. Να γίνει ΣΩΣΤΑ η δουλειά....

christopanagia
Εικόνα christopanagia
Απών/απούσα

...καμμια τετοια εννοεις...?..

RockaRolla
Εικόνα RockaRolla
Απών/απούσα

Κοίτα να δεις, δεν φοράει ποδηλατικό μπλουζάκι, ούτε ποδηλατικό σορτς...
Αλλά έτσι δύσκολες που είναι οι εποχές, ας κάνουμε μια καλή πράξη.
ΟΚ, καλή είναι.
Ας φέρει και 2-3 φίλες της και όλα καλά.

Roul
Εικόνα Roul
Απών/απούσα

RockaRolla wrote:
Βαγγελιώ, για τα στραγάλια θα κάνω μάχη, θα πάρω από νωρίς θέση κάτω από το καλάθι, μου αρέσουν πολύ...

Αλλά για την ρακή, άστην για άλλη περίσταση. (ακόμα και αν την φέρεις για την support team μόνο... όλο και κάποιος μπορεί να κάνει το λάθος...)

Θοδωρή, τώρα πρέπει να βρούμε και 3-4 όμορφες ποδηλάτισσες για την διανομή.
Ξέρεις, με κολάν, ή σορτσάκια, ποδηλατικές μπλούζες κλπ κλπ. Να γίνει ΣΩΣΤΑ η δουλειά....

1on...αστα στραγάλια στη θέση τους...τα εχω προλάβει άλλος
2ον...το τσίπουρο ΝΟΜΙΖΩ θα καταλήξει στους ΦΤΠ...μήπως δηλαδη και μας κουβαληθείς καμια μέρα

3ον Τα γκομενάκια που θες...εχουν τριχες, μακριά μαλλιά, μούσια, ΜΠΟΡΕΙ να φοράνε ΚΟΛΑΝ και ποδηλατικές μπλούζες και ξέρουν να λύνουν και να δένουν ποδήλατο (οι περισσότεροι) σαν να ήταν όπλο στα χέρια μισθοφόρου της λεγεώνας και έχουν ονόματα όπως roul, tkant, scrabler, columbus, saxonas, rockarolla και άλλοι (όσους ξέχασα θα τους βάλουμε 2 photo (και όχι μια) στο ημερολόγιο του 14 με καλοκαιρινές πόζες με μαγιό...and that is a promise )
Αν θες...ασε μούσια και έλα και εσυ...

Royal Oak
Εικόνα Royal Oak
Απών/απούσα

Διαβάστε καλά βρε βιαστικοί! Η ρακή φυσικά και προορίζεται για τις Τρίτες στους ΦτΠ! Σιγά μη θέλω το κακό σας αι-μο-δό-τες μουουουουου ( από Βέγγο!)!

Vale
Απών/απούσα

Πρόβλημα δημιούργησες
στο αστεροσκοπείο
γιατί ένα ήλιο ξέρανε
και δα θωρούνε δύο.

Σημ. Roul, εμείς οι 2 έχουμε ανοιχτό λογαριασμό

Roul
Εικόνα Roul
Απών/απούσα


σου δίνω απεριόριστη πίστωση
και περιμένω βέβαια ε...

Vale
Απών/απούσα

Roul wrote:

σου δίνω απεριόριστη πίστωση
και περιμένω βέβαια ε...

Ρε αλητάμπουρα, έχω παρελθόν και στο Γεννηματάς, θα ζητήσω να σου πιουν το αίμα με το μπουρί της σόμπας.

Roul
Εικόνα Roul
Απών/απούσα

Θα είσαι εκεί να με βλέπει να εξαφανίζομαι σιγά σιγα?

Vale
Απών/απούσα

Είσαι κούκλος / πάντα μου φτιάχνεις τη μέρα / Καλημέρα, όλη μέρα.

Roul
Εικόνα Roul
Απών/απούσα

Μήπως να έρθω να σε πάρω με το αμάξι τελικά...ε? Ασε που με γύψο στο πόδι θα έχουμε προτεραιότητα
Επίσης, με το αμάξι θα πάρουμε όλα τα φαγητά για να ξεκουράσουμε τους ποδηλάτες που θα έρθουν.
θα το παίξουμε και αυτοκίνητο συνοδείας

Και θα σου παίζω και Keny Arkana στο τέρμα να σε ανεβάσω!

και τις δικές μου καλημέρες

Royal Oak
Εικόνα Royal Oak
Απών/απούσα

Αυτό με τ’ αυτοκίνητο μ΄αρέσει σφόδρα! Να κανονίσουμε να έρθεις απ’ το σπίτι, για να πάρω τη Ροζαλία και να είμαι ανάλαφρη...

Roul
Εικόνα Roul
Απών/απούσα

Αγαπημένη... τον vale δεν τον βλέπω να κουνιέται...μάλλον εχει κανονίσει web camera στο χώρο που πίνουν το αίμα
Κάπως έτσι
χα

μπορούμε να έρθουμε 2-3 γαιδούρια με τσάντες από το σπίτι να παραλάβουμε τα καλούδια και να μην κουβαλάς γραμμάριο παραπανω

Royal Oak
Εικόνα Royal Oak
Απών/απούσα

Pavlos K.
Εικόνα Pavlos K.
Απών/απούσα

ωραίος είσαι εσύ, να τα πάρετε και καλά για εξυπηρέτηση και να φτάσετε πάνω με άδεια χέρια/τσάντες/σχάρες και γεμάτα στομάχια.... κάτι βρωμάει εδώ...

Roul
Εικόνα Roul
Απών/απούσα

ΕΔω?
Μήπως εννοεις ΕΚΕΙ?

tkant
Εικόνα tkant
Απών/απούσα
Vasscott
Εικόνα Vasscott
Απών/απούσα

Χρόνια πολλά!

scrabler
Εικόνα scrabler
Απών/απούσα

Και μια που μπαινουμε στην τελική ευθεία, όσοι έχουν λογαριασμό στο φατσοβιβλίο και θέλουν να το προπαγανδίσουν ας ενταχθούν και στο event ή ας το κάνουν share στις διαφορες ομαδες.

Columbus discov...
Εικόνα Columbus discovers Cro-moly
Απών/απούσα

...κι επισης μηπως θα ηταν καλυτερα το θεμα της αιμοδοσιας να γινει sticky καπου στο πρωτοσελιδο;
Γιατι εκει βλεπω αναρτημενες ολες τις αλλες δραστηριοτητες, εκτος απο την αιμοδοσια!
Κι επειδη ο καιρος πλησιαζει, ας μπει καπου κι αυτο, να φαινεται μαζι με την ποδηλατοπορεια, το critical mass ride, και τις υπολοιπες προσεχεις δρασεις.
Ας του δωσουμε τη δημοσιοτητα και την προβολη που του αξιζει!

Royal Oak
Εικόνα Royal Oak
Απών/απούσα

είμαι ακόμα εδώ κι εγώ...

tkant
Εικόνα tkant
Απών/απούσα

Δημοσιεύτηκε στην πρώτη σελίδα. Υπάρχει βέβαια η ποδηλατοπορεία που προηγείται, αλλά που θα πάει από τις 20 του μηνός θα είμαστε πρώτοι.

Columbus discov...
Εικόνα Columbus discovers Cro-moly
Απών/απούσα

tkant wrote:
Δημοσιεύτηκε στην πρώτη σελίδα. Υπάρχει βέβαια η ποδηλατοπορεία που προηγείται, αλλά που θα πάει από τις 20 του μηνός θα είμαστε πρώτοι.

...μαλιστα!
Merci για την αμεση ανταποκριση!

maftaki
Απών/απούσα

Θα ειμαστε εκει με προμηθειες 4 άτομα και 2 θα δώσουν αίμα

ghandee
Εικόνα ghandee
Απών/απούσα

απ

Vasscott
Εικόνα Vasscott
Απών/απούσα

tkant, μήπως έχεις φτιάξει αφησούλα που μπορούμε να εκτυπώσουμε και να κολλήσουμε σε κανένα ποδηλατάδικο... αν δεν υπάρχει κάποια αντίρηση βέβαια.

RockaRolla
Εικόνα RockaRolla
Απών/απούσα

Ωραία ήταν το Πάσχα.
Φάγαμε, ήπιαμε, αποθηκεύσαμε καύσιμα (...γκουχ.....χμμ...), ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ, γενικώς καρδαμώσαμε, πήραμε τα πάνω μας.

Άρα είμαστε ΕΤΟΙΜΟΙ για να δώσουμε αίμα.

Ο οργανισμός θα ενεργοποιηθεί, θα δουλέψει ώστε να αναπληρωθεί η ποσότητα που δωρίστηκε, και πλέον νέο αίμα θα ξανατρέξει στις φλέβες μας.

Άντε, τι άλλο καλύτερο....

contact