Οι σημαίες των π- ρ- ο- -ο- - ω ν μας! (κουΐζ - εύρεση των γραμμάτων που λείπουν)

1 καταχώριση / 0 νέα/ο
johnheret
Εικόνα johnheret
Απών/απούσα

Πρόσφατα είδα ένα διαφημιστικό τηλεοπτικό spot

https://www.alpha989.com/Home.aspx?a_id=256

Δεν έχω το κουράγιο να κάτσω να κάνω συγκρίσεις με το ανέβασμα της σημαίας(ποιάς σημαίας?! σε ποιό έθνος ή κράτος αναφερόμαστε οέοοοο? το πιάσατε το υπονοούμενο έτσιιι?!)

Γέρασα και θέλω βοήθεια παρακαλώ. Συμπτωματικά ίδιος ο αριθμός των γραμμάτων, μόνο τα σύμφωνα αλλάζουνε. Πόσο "κάνει " σήμερα η ενημέρωση, η αυθεντική και αληθινή;

Τί κοστίζει και τι έσοδο θα περίμενε κάποιος απο αυτήν, αν την εμπορευόταν; Kαλά, απο το Μάνεση και τις συγνώμες για την ανάρτηση παλιών video, μπαγιάτικων δεν έχουμε μεγάλεις απαιτήσεις! όλοι οι άλλοι, στρατευμενοι (πολεμική είναι η ταινία που αναπαριστούν, νομίζω δηλαδή!) ποιόν υπηρετούν; Τι ακριβώς αναπαριστούν εδώ; μήπως είναι καραγκιοζιλίκι όλο αυτό(λέμε τώρα)

Τέλος...Μήπως όντως πρέπει να πληρώσουμε άλλους για την καθημερινή μας, έγκριτη και σωστή, αστράτευτους δημοσιογράφους, συνδρομητικών ιστοσελίδων;

Πολλά τα ερωτήματα, δύσκολες οι απαντήσεις, αλλα....ήθελα και την γνώμη όλων σας

Ευχαριστώ!

 

Συνημμένες εικόνες: 
Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι