Ψάχνω wheelset κάτω από 1500 γραμμάρια

10 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
AlabaiThess
Απών/απούσα

Ότι γράφει ο τίτλος
Ψάχνω ελαφρύ σετ τροχών, δέχομαι προτάσεις

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
kktsol
Εικόνα kktsol
Απών/απούσα

τι αλλο θες εκτος απο το βαρος???

AlabaiThess
Απών/απούσα

Σίγουρα να είναι να 700c και να παίρνει 10άρα κασέτα

kktsol
Εικόνα kktsol
Απών/απούσα

αυτο το καταλαβα, οπως και καταλαβα οτι μιλας για shimano κασσετα οπως επισης οτι μιλας για clincher (αν και καλο θα ηταν να τα ελεγες εσυ αυτα).

εννοω εαν θελεις και καποια αντοχη, χαμηλο-ψηλο προφιλ, τι υλικο θελεις, τι κοστος, θα ειναι για χρηση σε δρομο κτλ κτλ.

AlabaiThess
Απών/απούσα

Αυτή την στιγμή φοράω τους Shimano RS61, 270 euro τους έχει τώρα το chain, οπότε με το που τους βγάλω θα ηταν μια τίμια τιμή να τους πουλήσω γύρο στα 100 euro ίσως και λίγο ποιο χαμηλά, περίπου στο 1/3 τις αρχικής τους τιμής.
Καβάλησα ένα κουρσάκι με Shimano RS81 και μου άρεσαν πολύ σαν αίσθηση αλλά μπορεί κάποιος συνποδηλάτης να έχει να μου πουλήσει κάποιο διαφορετικό σετ τροχών που να μου γυαλίσει.
Καθαρά για άσφαλτο τους θέλω
Ας πέσουν οι πρώτες προτάσεις και βλέπουμε αν αξίζει το κόστος σε συνάρτηση με το υλικό

RockaRolla
Εικόνα RockaRolla
Απών/απούσα

AlabaiThess wrote:

Ψάχνω ελαφρύ σετ τροχών, δέχομαι προτάσεις

.
.
kktsol wrote:
...."να είναι να 700c και να παίρνει 10άρα κασέτα".....
... αυτο το καταλαβα, οπως και καταλαβα οτι μιλας για shimano κασσετα οπως επισης οτι μιλας για clincher (αν και καλο θα ηταν να τα ελεγες εσυ αυτα).

εννοω εαν θελεις και καποια αντοχη, χαμηλο-ψηλο προφιλ, τι υλικο θελεις, τι κοστος, θα ειναι για χρηση σε δρομο κτλ κτλ.

ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ.
.
.
.
.
.
.
.
ή αλλιώς: ΒΟΥΛΩΜΕΝΟ ΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ.....



.
.
.
.
άλλη μια σαφέστατη αγγελία: "κάπου πήγα, κάποιον είδα, κάτι μου πες να σου πω"

AlabaiThess
Απών/απούσα

Γελάσαμε
Να είσαι καλά ρε

Wicca
Απών/απούσα

Ambrosio Laser Comp

As32
Εικόνα As32
Απών/απούσα

Mavic ksyrium SLS,σε αριστη κατασταση,αγορασμενοι πριν 1 μηνα,1395 γρ.....850 Ευρω.

AlabaiThess
Απών/απούσα

As32 wrote:
Mavic ksyrium SLS,σε αριστη κατασταση,αγορασμενοι πριν 1 μηνα,1395 γρ.....850 Ευρω.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρων αλλα αν ήταν να δώσω 850 euro, θα έδινα κάτι παραπάνω για να τους πάρω καινούργιους.
Καλοπούλητοι φίλος