Καινούργιο ποδήλατο έως 150€

12 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
Next34
Απών/απούσα

Καλησπέρα σε όλους. Η κοπέλα μου θέλει να αγοράσει ένα καινούργιο ποδήλατο για μικρές αποστάσεις στη πόλη(5χλμ το πολύ). Γνωρίζει κανείς κάποιο κανένα αν και είναι λίγο δυσεύρετα; Ή έστω κάποιο σάιτ που να έχει φθηνά;

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
morgoth
Απών/απούσα

Σε αυτα τα λεφτα πας αναγκαστικα ειτε σε κατηγορια σουπερ-μαρκετ ειτε σε μεταχειρισμενο, δεν νομιζω οτι κατω απο 250 μπορεις να βρεις κατι επωνυμο, ουτε απο τις πιο φτηνες μαρκες.

rnd
Εικόνα rnd
Απών/απούσα

Μιας και ειναι κοπελα ισως τις κανει το XS Triban που εχει μεινει στοκ και το δινουν 150

YokoChoco
Εικόνα YokoChoco
Απών/απούσα

150€ για ποδήλατο λίγα είναι, ένα ''σωστό'' bike θέλει 350-400€, για ''καλό'' πάμε στα 700-800€ έτσι; πάντα μιλάμε για χομπίστικη χρήση.

Δώσε κάτι ''παραπάνω'' να πάρεις ένα ποδήλατο να το έχει η κοπέλα σου 7-8 χρόνια όχι να σπάσει σε 6 μήνες.

redshift
Εικόνα redshift
Απών/απούσα

το triban που προταθηκε ειναι αξιοπρεπες κ μπορεις να χτισεις πανω του

morgoth
Απών/απούσα

To triban οντως σε αυτα τα λεφτα αμα ειναι στο νουμερο της και δεν την χαλαει το τιμονι ειναι σουπερ.

kkatsaplias
Απών/απούσα

Έπεσα στην περίπτωση και θέλω μικρή βοήθεια λόγω ασχετοτητας.....ζήλεψε η μαμά που η οικογένειά μπαμπάς πεμπτακι και πρωτακι κάθε μέρα βολταρουν 10 χιλιομετρακια minimum....και μπήκε στο τρυπάκι αγοράς ποδηλάτου.......και μόλις είδε το συγκεκριμένο θυμήθηκε τα νιάτα της.....και εκεί που μας κοροιδευε....θέλει να μπει στο παρεάκι.....ερωτήσεις: είναι αξιόπιστο μαγαζί;; Έχει μεταφορικά;;; Κάτι λέει για μαγαζί Σπάτα- Κόρινθο όταν πάω να βάλω παραγγελία.....εγώ μένω αλεξανδρουπολη......οποίος μπορεί ας βοηθήσει!!!

kkatsaplias
Απών/απούσα

Λάθος!!!!!!μου το έβγαλε στα αγγλικά και νόμιζα πως είναι site εξωτερικού!!!!!!Συγνώμη!!!!

kkatsaplias
Απών/απούσα

Δεν μου αφήνει να επιλέξω παράδοση στον χώρο μου.....μάλλον δεν υποστηριζει παράδοση ποδηλάτου σε άλλο νομό....και πρέπει να πάω από εκεί.....κρίμα!

rnd
Εικόνα rnd
Απών/απούσα

Δοκιμασε να τους παρεις ενα τηλεφωνο, λογικα θα μπορεις να κανονισεις να στειλεις courier να το παραλαβει απο εκει και να στο φερει. Βεβαιωσου για το μεγεθος ομως πρωτα

morgoth
Απών/απούσα

Το καταστημα ειναι αξιοπιστο, ειναι τεραστια αλυσιδα αθλητικων που τα τελευταια χρονια ηρθε στην Ελλαδα. Τωρα για την παραδοση τον Γεναρη που ειχα παρει το δικο μου μου ειχαν πει οτι μεσα στον μηνα θα ξεκιναγαν (απ'οτι φαινεται πηγαν πισω τα σχεδια) αλλα μεχρι τοτε μπορεις να συνεννοηθεις με εταιρεια κουριερ να γινει η δουλεια ετσι. Δεν το εψαξα μιας και πηγα απο εκει και το πηρα, αλλα παρε κανα τηλεφωνο μηπως σε βοηθησουν. Το καταστημα απο Πεμπτη ανοιξε κανονικα btw.

Next34
Απών/απούσα

kkatsaplias wrote:

Δεν μου αφήνει να επιλέξω παράδοση στον χώρο μου.....μάλλον δεν υποστηριζει παράδοση ποδηλάτου σε άλλο νομό....και πρέπει να πάω από εκεί.....κρίμα!

Δεν κάνουν ντελιβερι ποδήλατα δυστυχώς...και εγώ απογοητεύτηκα

Αλλά μου φαίνεται λίγο διαδικασία αυτό. Με το κούριερ

contact