Sector (City) Ανθρακι Ασπρο Εκλάπη Κάνιγγος 13/6 14:00-15:00 - Αμοιβή

4 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
panoramix
Απών/απούσα

Sector Ανθρακι Ασπρο Εκλάπη Κάνιγγος 13/6 14:00-15:00. Ειχε ακροτιμονα pro, τσαντάκι σκελετου, πετάλια ΜΤΒ μισα μισα πολης και με κλειδωμα παπουτσιου, vbrakes, παγουροθηκη και παγουρι merida.
Το ποδηλατο δεν αξιζε πανω απο 300ε αλλα ρε παιδια ηταν δωρο και οπως και να εχει ηταν το δικο μου ποδηλατο...δινετε αμοιβη αν καποιος το βρει.Ευχαριστω εκ των προτερων.

Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
kanyo51
Απών/απούσα

koyragio re magka sympasxw specialized 500 eyrw 5 hmerwn

panoramix
Απών/απούσα

Ρε παιδιά κατεβηκα Μενάνδρου 12 το μεσημέρι κι εγω οπως ολοι μετα την κλοπή. Βρήκα το ποδηλατακι μου κι οι πακιστανοι γυρω γυρω καναν αρχικά οτι δεν ξερουν τπτ για το συγκεκριμενο μολις ειπα οτι ειναι το δικο μου και ποσο το δινουν. Με τα πολλα μου λεει ενας 200€. Του λέω ΟΚ παω να σηκωσω λεφτα απο τραπεζα κι ερχομαι. Στην γωνια 15 μετρα μακρια ειναι 4 μπατσοι περιπολια απου κι αναφερω το συμβαν. Υποδεικνυω τα ατομα απο τα 15 μετρα μακρια κι η ατακα-απάντηση ειναι:
-ΔΕΝ ΜΑΣ *ΧΕΖΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΓΚΕΤΟ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟ!!!!!
Μετα απο ψιλο-τσακωμο με το μπατσο μας πηραν χαμπαρι φυσικα και το ποδηλατακι με τους paki εκανε φτερα σε δευτερολεπτα.

Πανω απο την Μενανδρου και στο υψος πριν απο την σοφοκλεους υπαρχει ενα κλειδαράδικο που πετυχα 3 απο τις ιδιες φατσες να μιλανε πολυ φιλικα με το μαγαζατορα. Τους είδα περνωντας με μηχανη απογευματάκι.
Εμενα παντως μου βρομάει οτι κατι μεγαλυτερο παιζετε!!! ΠΟΛΥ ΣΠΕΙΡΑ!!!

losted
Εικόνα losted
Απών/απούσα

Κι ύστερα σου λέει... πάρε ποδήλατο για την πόλη.... Ούτε για χωριό δν κάνουν.... Ελπίζω να το βρεις σύντομα...

contact