ΚΛΕΜΜΕΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΑΠΟ ΜΕΤΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - 10/10/13

7 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
bgiannis17
Απών/απούσα

ΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΕΝΑ IDEAL STROBE ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟΥ 2009 ΑΠΟ ΚΟΛΩΝΑ ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΤΟΥ ΜΕΤΡΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ/ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ. ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΛΑΙΣΙΟΥ : WA200xxx-D. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ FORUM,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣυνημμένοΜέγεθος
Image icon strobe-m-bk.jpg205.61 KB
Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
iDEALisths
Εικόνα iDEALisths
Απών/απούσα

παρακαλω βοηθηστε να σας βοηθησουμε:
Πως κλειδωσατε, που και με ΤΙ?
Υπαρχει καμια φυσικη φωτογραφια?

almanous
Εικόνα almanous
Απών/απούσα

σβήσε ορισμένα νούμερα από τον αριθμό πλαισίου . Καλύτερα να μην υπάρχει ολόκληρος ο αριθμός . Υπάρχουν κάποιοι που μπορούν να τον εκμεταλλευτούν .
Σου εύχομαι να το βρείς , καλό κουράγιο . Διάβασε στο forum για τα παζάρια των κλεμμένων .

iDEALisths
Εικόνα iDEALisths
Απών/απούσα

almanous wrote:
...Υπάρχουν κάποιοι που μπορούν να τον εκμεταλλευτ...

Ποιος μας διαβαζει..?

ευχομαι να το βρεις, χωρις να μπλεξεις σε παζαρια και δυσκολοτερα

bgiannis17
Απών/απούσα

Το ειχα κλειδωμενο με πεταλο onguard σε πινακιδα stop στο μετρο του αιγαλεω διπλα απο ενα περιπτερο. Το κλειδωσα στισ 21.00 και γυρισα στις 23.00. Δυστυχως το περιπτερο ειχε κλεισει. Οι κλεφτες ξεβιδωσαν την πινακιδα και σηκωσαν το ποδηλατο μαζι με το πεταλο....φυσικη φωτογραφια δεν εχω, αλλα αν εξαιρεσεις τις υποδοχες για πισω φως, θηκη νερου και κοντερ δεν εχει καποια εμφανη διαφορα με την φωτογραφια που εχω επισυναψει.

lyhadj
Εικόνα lyhadj
Απών/απούσα

bgiannis17 wrote:
Οι κλεφτες ξεβιδωσαν την πινακιδα και σηκωσαν το ποδηλατο μαζι με το πεταλο...

Ειχα ακούσει οτι κάνουν τέτοια αλλά νόμιζα οτι ήταν πολύ σπάνιο!! Προσοχή λοιπόν που το κλειδώνουμε! Δεν αρκεί ένα καλό πέταλο όταν το σταθερό σημείο δεν είναι και τόσο σταθερό!

almanous
Εικόνα almanous
Απών/απούσα

...κρίμα γιατί απ'ότι φαίνεται είχες προσέξει αρκετα . Πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες σου πάντως , γιατί μας ξαναθυμίζουν ότι πρέπει να τα κλειδώνουμε σε πραγματικά σταθερά σημεία .
Μάλλον με κάποιο link από εδώ μέσα , έχω δει Vid στο LA να κόβουν μεγάλο δέντρο (στο μέγεθος των Αθηναικών νερατζιών) με τσεκούρι , για να κλέψουν ποδήλατο .
BEWARE

contact