Κλοπή cube pure 2010 μέγεθος 50cm

47 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
iDEALisths
Εικόνα iDEALisths
Απών/απούσα

φαρσα τελικα ή ελπιζεις?

rapsodos1979
Εικόνα rapsodos1979
Απών/απούσα

Φάρσα..αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία

rapsodos1979
Εικόνα rapsodos1979
Απών/απούσα

Χωρίς το "Μαύρο Πανθηρα"...Ότι ποδήλατο περνάει το κοιτάω σαν λαγωνικο...όποιος μιλάει ελληνικά έχει μάθει ότι μου το έχουν "πάρει". ..μια μικρή ελπίδα ακόμα υπάρχει!Κλεφτρόνι,να ψοφήσεις...

rapsodos1979
Εικόνα rapsodos1979
Απών/απούσα

Τιποτα στον ορίζοντα..

kostas gallikas
Απών/απούσα

φιλαρακι διαβασα ολο το αρθρο..!! χοντρη μαλακια... !! αλλα ειπες ελειπες 15 μερες.. αυτοι που ανοιξαν την αποθηκη δεν πηραν τιποτε αλλο?? μπηκαν τυχαια .. βρηκαν ενα ποδηλατο που εντελως τυχαια ηταν σπανιο κ πηραν μονο αυτο?? πιστευω πως η δουλεια ηταν μιλημενη... οποτε φερε στο μυαλο σου ανθρωπους που ηξεραν τι καβαλουσες κ το θαυμαζαν ή ακουγες πολυ καλα σχολια απο αυτους!!! καλη τχη στο υπολοιπο της αναζητησης σου!!!

rapsodos1979
Εικόνα rapsodos1979
Απών/απούσα

Πήραν μονο το ποδήλατο...Η αναζήτηση έχει σταματήσει... Το άφησα στη τύχη πλέον!

rapsodos1979
Εικόνα rapsodos1979
Απών/απούσα

Έτυχε να περνάω από κεντρικό σημείο της πρωτεύουσας και στ'ανοιχτα αμπάρια ενός πούλμαν για αλλοδαπή τσέκαρα τουλάχιστον 4 ποδήλατα εντός κι άλλο ένα περίμενε να λάβει τη θέση του..Ήταν ξημερώματα κ δε μπόρεσα να δω ακριβή χαρακτηριστικά,αλλά ήταν καλά κομμάτια..

rapsodos1979
Εικόνα rapsodos1979
Απών/απούσα

Μ'αφησες χωρίς όχημα και το σωσίβιο έσκασε πάλι μύτη...Βόλτα κ τούμπα σου εύχομαι..

scarpedico
Εικόνα scarpedico
Απών/απούσα

γράψε που το είδες , πρακτορεία υπάρχουν πολλά αν θες να βοηθήσεις

πάντως υπάρχουν πολύ τρόποι να διώξεις κάτι , εδώ στα κτελ και δεν ρωτάνε

rapsodos1979
Εικόνα rapsodos1979
Απών/απούσα

Να σε λιώσει scania... Έτσι, για να μη ξεχνιόμαστε...

rapsodos1979
Εικόνα rapsodos1979
Απών/απούσα

Όποιος το καβαλάει και έχει υποψία οτι είναι κλεμμένο... Του δίνω τα διπλά απ ότι ξόδεψε και παίρνω πίσω τις κατάρες...

Z3RatuL
Απών/απούσα

Καταλαβαίνω την τρέλα σου... Κι εμένα μου έκλεψαν το ποδήλατο μου μαζί με του αδερφου μου 1 εβδομάδα πριν το Πάσχα. Μιλάμε για Trek Fuel EX5 και Trek Fuel EX8 (MTB Full Suspension και τα δύο), αξίας πολλών χιλιάδων ευρώ! Δε μπορείς να φανταστείς πως νοιώθαμε! Λες και μας σκότωσαν ένα πράμα.

Πήγαμε κι εμείς κέντρο. Γερανίου, Μενάνδρου, Αθηνάς, Μεταξουργείο, Ερμού, αλλά τίποτε. Έκαναν φτερά για εξωτερικό μάλλον μέσω ΚΤΕΛ μάλλον. Είναι πάγια τακτική των κλεπταποδόχων, να τα στέλνουν έτσι καθώς δεν υπάρχει έλεγχος.

Μακάρι να το βρεις, αν και να σου πω την αλήθεια είναι μιρκές οι πιθανότητες.

Καλό κουράγιο.

rapsodos1979
Εικόνα rapsodos1979
Απών/απούσα

Μη ξεχνιόμαστε...ψόφο!

rapsodos1979
Εικόνα rapsodos1979
Απών/απούσα

Κακό βρωμόψοφο να έχεις κλεφτρόνι..Κι εσύ που το οδηγάς λάδια και καρφιά στο δρόμο σου..

gregkwaste
Απών/απούσα

Ρε αδερφέ πραγματικά, εμένα σήμερα μου πήραν ποδήλατο κλειδωμένο σε κολώνα για 2 λεπτά, ούτε μήνα δεν έκλεισα απο τότε που το πήρα, αλλά η αξία του ήταν 350Ε. Διαβάζω σα μανιακός μετά τη νίλα που έπαθα για κλοπές, ασφάλειες και τα ρέστα μπας και πάρω καθόλου κουράγιο αλλά όταν διαβάζω για τέτοια σκηνικά διάρρηξης απελπίζομαι ακόμα περισσότερο. Παρότι έχω και εγώ αυτό το συναίσθημα λες και με πυροβολήσανε, δε μπορώ να φανταστώ ΜΕ ΤΗ ΚΑΜΙΑ πως νιώθετε εσείς που σας παίρνουν ποδήλατα κυριολεκτικά ανεκτίμητης αξίας...

Ψοφος αργός και βασανιστικός ρε για τις στεναχώριες που μας κερνάτε...

Καλό κουράγιο και εύχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ οι κατάρες να πιάσουν τόπο

rapsodos1979
Εικόνα rapsodos1979
Απών/απούσα

gregkwaste wrote:

Ρε αδερφέ πραγματικά, εμένα σήμερα μου πήραν ποδήλατο κλειδωμένο σε κολώνα για 2 λεπτά, ούτε μήνα δεν έκλεισα απο τότε που το πήρα, αλλά η αξία του ήταν 350Ε. Διαβάζω σα μανιακός μετά τη νίλα που έπαθα για κλοπές, ασφάλειες και τα ρέστα μπας και πάρω καθόλου κουράγιο αλλά όταν διαβάζω για τέτοια σκηνικά διάρρηξης απελπίζομαι ακόμα περισσότερο. Παρότι έχω και εγώ αυτό το συναίσθημα λες και με πυροβολήσανε, δε μπορώ να φανταστώ ΜΕ ΤΗ ΚΑΜΙΑ πως νιώθετε εσείς που σας παίρνουν ποδήλατα κυριολεκτικά ανεκτίμητης αξίας...

Ψοφος αργός και βασανιστικός ρε για τις στεναχώριες που μας κερνάτε...

Καλό κουράγιο και εύχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ οι κατάρες να πιάσουν τόπο

Πωπω...Τι μου έκανες? Είχα καιρό να μπω στο φόρουμ κι όταν είδα απάντηση στο θέμα μου,λέω μπας κι έγινε κάνα θαύμα...Τελοσπάντων..Εννοειται,ότι έχουν περάσει σχεδόν 4 χρόνια, αλλά όποτε το σκέφτομαι του ρίχνω κατάρες..Κουράγιο και σ'εσένα