Κυριακή 4/5/2008 ΧΑΛΑΡΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΒΑΡΥΜΠΟΠΗ

12 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
dthemix
Εικόνα dthemix
Απών/απούσα

Αγαπητοί φίλοι ποδηλάτες!

Ημέρα : Κυριακή 4 /5 / 2008

Τοπος Συνάντησης : Σταθμός ΗΣΑΠ Κηφισιά απο την κάτω μεριά!!

Ωρα : 11:00 το πρωι.

Τόπος Προορισμού: ΧΑΛΑΡΑ! προς βαρυμπόπη -στάσεις αρκετες (προσωπικά εχω μονο 7 ταχυτητες - μεσημεριανό διάλειμμα στην πλατεία της βαρυμπόμπης, αναβαση στα Ανακτορά. Επιστροφή είτε απο την ίδια διαδρομή είτε απο Κρυονέρι.!

Με φιλικούς - ποδηλατικούς χαιρετισμούς!

Θέμης

Μερικές φωτογραφίες απο την Κυριακάτικη Βολτα!!

ΣυνημμένοΜέγεθος
Image icon DSC00688.jpg0 bytes
Image icon DSC00689.jpg0 bytes
Image icon DSC00680.jpg0 bytes
Αξιολόγηση: 
0
Η αξιολόγηση σας: Κανένα
0
0 ψήφοι
eva
Απών/απούσα

Καλησπέρα σε όλους! Είμαι κι εγώ στη βόλτα. Είναι ωραία διαδρομή, θα χαρούμε να δούμε και άλλα άτομα! Θα έχουμε και μουσική :-D Ας μαζευόμαστε πριν τις 11 για να ξεκινάμε τότε. Καλά να περνάτε

dthemix
Εικόνα dthemix
Απών/απούσα

ως τώρα έχουν διαβασει το post 128 reads... Αραγε θα έρθει κανεις????

kostaras
Απών/απούσα

ela de!

mexri stigmis mas vgazo 6-7 atoma...

dthemix
Εικόνα dthemix
Απών/απούσα

COOL!!!

Tha gyrisoume tin tainia kai oi 7 itan yperoxoi!!!

carmen
Απών/απούσα

Όσοι δεν εχουν πάει βασιλικά ανάκτορα να το κανονίσουν,αξίζει....Είναι καταπράσινα,μαγικά,ανεπανάληπτα......................................................................................................!!!!!!Με το "born to be wild" να μας συντροφεύει,ανεβήκαμε της "ενός χιλιομέτρου" ανηφόρες...(ακούς Θέμη???)Τελικά θα γυρίσουμε την ταινία "και οι 5 ήταν υπέροχοι" :)))Y.Γ. Στην 3η φωτογραφία δεν καθαρίζω την μύτη μου, μυγάκι διώχνω......:))))))))

Antitrust
Απών/απούσα

Τι είδους διαδρομές ακολουθήσατε; Νομίζω είδα μερικά city ποδήλατα στις φωτογραφίες.

dthemix
Εικόνα dthemix
Απών/απούσα

Kane mia anazitisi sto facebook themis ntalagiorgos. Thanks!

dthemix
Εικόνα dthemix
Απών/απούσα

Ideal Megisto,
Ideal Traveller.
Peugeot ...
ta ypoloipa den ta thymamai..

Θέμης

dthemix
Εικόνα dthemix
Απών/απούσα

εντάξει μπορεί να έπεσα εξω στο χιλιομετρο μετα την βαρυμπομπη μέχρι την πυλη... αλλα στην επιστροφή οταν ειπα το 20λεπτο της απόστασης για την Κηφησια ήμουνα μεσα!

eva
Απών/απούσα

χαχα Εντάξει μην έχεις τύψεις! Τα έβγαλαν τα χιλιόμετρα δεν τα έβγαλαν; Άστο!

Όλα τα ποδήλατα ήταν πόλης και trekking. Χώμα πατήσαμε μόνο μέσα στα βασιλικά. Ελπίζω στην επόμενη βόλτα να είμαστε περισσότεροι

carmen
Απών/απούσα

καλα εσυ είσαι duracell...όταν οι άλλοι σταματούν,εσύ συνεχίζεις και συνεχίζεις... :))